Ciutat Vella

Preu de l’habitatge a Sant Pere, Santa Caterina i la Ribera

El preu mitjà de compravenda a Sant Pere, Santa Caterina i la Ribera és de 4.897 €/m², segons les dades provisionals de 2026 publicades per l’Ajuntament de Barcelona. És una mitjana d’operacions registrades d’un any encara incomplet; el valor de cada habitatge depèn de les seves característiques.

Explora les dades
Mercat de Santa Caterina i edificis de l’entorn, Barcelona

Dades oficials de l’Ajuntament de Barcelona. Les xifres es mostren amb la data de referència per distingir l’última dada disponible de l’any en curs.

01 · El mercat de l’habitatge

Preus i compravendes del barri

Quant s’ha pagat en les operacions registrades, com ha evolucionat el preu i com es reparteix la titularitat del parc residencial.

El mercat de compravenda

Les quatre xifres clau de les compravendes registrades: preu per metre quadrat, nombre d’operacions, import mitjà i superfície dels pisos venuts.

Preu mitjà per m²

4.455 €/m²

2025 · any complet

+2,0% respecte a l’any anterior

Compravendes residencials

373

2025 · any complet

+15,5% respecte a l’any anterior

Import mitjà per habitatge

322.671 €

2025 · any complet

+11,2% respecte a l’any anterior

Superfície mitjana dels habitatges venuts

78,1 m²

2025 · any complet

+1,1% respecte a l’any anterior

Evolució del preu mitjà per m²

Compravendes registrades · euros per metre quadrat

3.0003.5004.0004.50020163.23920174.05420184.07320193.97720204.34520213.67020224.05720234.22320244.36920254.455

Llisca el gràfic per veure tots els anys.

Compara amb Ciutat Vella i Barcelona

Cada fila indica l’any complet de referència. Es fa servir el mateix període a les tres zones.

Indicador / categoriaSant Pere, Santa Caterina i la RiberaCiutat VellaBarcelona
Preu mitjà per m²
2025 · any complet
4.455 €/m²4.126 €/m²4.254 €/m²
Compravendes residencials
2025 · any complet
3731.60716.897
Import mitjà per habitatge
2025 · any complet
322.671 €286.639 €372.930 €
Superfície mitjana dels habitatges venuts
2025 · any complet
78,1 m²74,0 m²86,4 m²

Mitjanes d’operacions registrades; no equivalen a una valoració individual. La superfície correspon als habitatges venuts.

Font: Ajuntament de Barcelona · OMD · Registres notarials

2025 · any complet

Preu per any de construcció

El preu mitjà per metre quadrat dels habitatges venuts, agrupats pel període de construcció. Les xifres corresponen a l’any indicat, no a una mitjana de l’històric. Obre l’històric per seguir cada tram al llarg dels anys.

1900–19194.281 €/m²
1920–19394.853 €/m²
1940–19594.646 €/m²
1960–19795.031 €/m²
1980–19994.969 €/m²
2000–20205.532 €/m²
Abans del 19004.263 €/m²
No consta2.621 €/m²
Compara amb Ciutat Vella i Barcelona

2025 · any complet · Mateix període per a les tres zones.

Indicador / categoriaSant Pere, Santa Caterina i la RiberaCiutat VellaBarcelona
2020–actualitatSense dada publicada5.932 €/m²5.731 €/m²
2000–20205.532 €/m²4.679 €/m²4.904 €/m²
1980–19994.969 €/m²4.562 €/m²4.373 €/m²
1960–19795.031 €/m²4.699 €/m²3.944 €/m²
1940–19594.646 €/m²4.369 €/m²4.105 €/m²
1920–19394.853 €/m²4.559 €/m²4.772 €/m²
1900–19194.281 €/m²4.033 €/m²4.640 €/m²
Abans del 19004.263 €/m²3.781 €/m²4.308 €/m²
No consta2.621 €/m²3.600 €/m²4.278 €/m²

Mitjanes de compravendes amb almenys cinc mostres i propietat horitzontal. Les diferències no aïllen l’efecte de l’antiguitat ni equivalen a una valoració individual.

Veure l’evolució històrica

2021 · any complet – 2025 · any complet · Més recent primer

Categoria2025 · any complet2024 · any complet2023 · any complet2022 · any complet2021 · any complet
2000–20205.532 €/m²5.289 €/m²4.967 €/m²4.984 €/m²5.220 €/m²
1980–19994.969 €/m²4.135 €/m²4.522 €/m²Sense dada publicada4.249 €/m²
1960–19795.031 €/m²4.797 €/m²3.550 €/m²3.754 €/m²4.184 €/m²
1940–19594.646 €/m²Sense dada publicada3.221 €/m²4.048 €/m²Sense dada publicada
1920–19394.853 €/m²4.695 €/m²4.584 €/m²4.491 €/m²4.026 €/m²
1900–19194.281 €/m²3.709 €/m²4.325 €/m²3.781 €/m²3.079 €/m²
Abans del 19004.263 €/m²4.640 €/m²4.036 €/m²3.734 €/m²3.652 €/m²
No consta2.621 €/m²2.786 €/m²2.544 €/m²4.380 €/m²3.473 €/m²

Font: Ajuntament de Barcelona · OMD

09/03/2026

Com es reparteix la titularitat

Com es distribueixen els habitatges segons el tipus de primer titular cadastral: particulars, societats, organismes públics i altres entitats.

La categoria «Persona física — espanyola» és la més nombrosa i representa el 55,7 % del total.

70,1 %

dels habitatges té una persona física com a primer titular cadastral.

Compara amb Ciutat Vella i Barcelona

09/03/2026 · Mateix període per a les tres zones. Percentatge sobre el total de cada territori quan la font permet calcular-lo; a sota, el nombre de habitatges.

Indicador / categoriaSant Pere, Santa Caterina i la RiberaCiutat VellaBarcelona
Persona física — espanyola55,7 %8.159 habitatges55,7 %32.242 habitatges78,8 %659.066 habitatges
Persona física — estrangera14,4 %2.105 habitatges13,7 %7.908 habitatges5,6 %47.005 habitatges
Societat anònima2,8 %409 habitatges2,6 %1.510 habitatges2,1 %17.525 habitatges
Societat limitada / civil18,0 %2.641 habitatges18,6 %10.771 habitatges10,0 %83.338 habitatges
Altres societats i associacions1,2 %170 habitatges1,8 %1.037 habitatges1,0 %8.237 habitatges
Entitats estrangeres0,4 %63 habitatges0,5 %272 habitatges0,1 %691 habitatges
Organismes públics6,3 %929 habitatges6,0 %3.477 habitatges2,0 %16.387 habitatges
Institucions religioses0,5 %74 habitatges0,4 %239 habitatges0,2 %1.534 habitatges
Altres tipus / UTE0,0 %2 habitatges0,0 %14 habitatges0,0 %123 habitatges
No consta0,6 %89 habitatges0,8 %435 habitatges0,3 %2.715 habitatges

Classificació segons el primer titular cadastral; no identifica grans tenidors ni l’ús de cada habitatge.

Veure l’evolució històrica

01/01/2022 – 09/03/2026 · Més recent primer

Categoria09/03/202604/03/202526/02/202406/03/202301/01/2022
Persona física — espanyola8.1598.1888.3528.5148.646
Persona física — estrangera2.1052.0511.9831.8821.772
Societat anònima409459494490483
Societat limitada / civil2.6412.6162.4632.4062.395
Altres societats i associacions170198201199193
Entitats estrangeres6359595659
Organismes públics929920907905890
Institucions religioses7469697070
Altres tipus / UTE24443
No consta897982100109

Font: Ajuntament de Barcelona · OMD · Cadastre / IBI

02 · El parc residencial

Com són els habitatges del barri

Superfícies, èpoques de construcció i nombre d’habitatges. Un retrat del parc residencial que permet posar en context les característiques del teu pis.

09/03/2026

Com encaixa la mida del teu pis?

Compara la superfície del teu habitatge amb les mides que hi ha al barri i descobreix quina proporció ocupa cada tram.

La categoria «31–60 m²» és la més nombrosa i representa el 39,0 % del total.

<30 m²7,5 %1.094 habitatges
31–60 m²39,0 %5.703 habitatges
61–90 m²30,1 %4.414 habitatges
91–120 m²13,0 %1.910 habitatges
121–150 m²6,0 %885 habitatges
151–210 m²3,2 %474 habitatges
211–250 m²0,6 %84 habitatges
>250 m²0,5 %77 habitatges
Compara amb Ciutat Vella i Barcelona

09/03/2026 · Mateix període per a les tres zones. Percentatge sobre el total de cada territori quan la font permet calcular-lo; a sota, el nombre de habitatges.

Indicador / categoriaSant Pere, Santa Caterina i la RiberaCiutat VellaBarcelona
<30 m²7,5 %1.094 habitatges7,6 %4.419 habitatges3,0 %25.014 habitatges
31–60 m²39,0 %5.703 habitatges45,1 %26.129 habitatges27,2 %227.392 habitatges
61–90 m²30,1 %4.414 habitatges27,8 %16.081 habitatges46,0 %384.437 habitatges
91–120 m²13,0 %1.910 habitatges10,8 %6.259 habitatges15,6 %130.240 habitatges
121–150 m²6,0 %885 habitatges4,9 %2.831 habitatges4,4 %36.538 habitatges
151–210 m²3,2 %474 habitatges2,7 %1.555 habitatges2,9 %24.203 habitatges
211–250 m²0,6 %84 habitatges0,5 %306 habitatges0,6 %4.719 habitatges
>250 m²0,5 %77 habitatges0,6 %325 habitatges0,5 %4.078 habitatges

Parc residencial del Cadastre; no és l’inventari de pisos actualment en venda.

Veure l’evolució històrica

01/01/2022 – 09/03/2026 · Més recent primer

Categoria09/03/202604/03/202526/02/202406/03/202301/01/2022
<30 m²1.0941.0951.0991.1061.109
31–60 m²5.7035.7015.6785.6795.679
61–90 m²4.4144.4044.3784.3684.361
91–120 m²1.9101.9071.9141.9231.913
121–150 m²885893895895893
151–210 m²474473477476480
211–250 m²8484848792
>250 m²7786899293

Font: Ajuntament de Barcelona · OMD · Cadastre / IBI

09/03/2026

Quan es van construir els habitatges

Consulta com es distribueixen els habitatges segons l’any de construcció i quins períodes concentren una part més gran del parc residencial.

La categoria «<1901» és la més nombrosa i representa el 55,3 % del total.

Percentatge sobre les barres · Nombre d’habitatges sota cada període
55,3 %<19018.096
20,5 %1901–19402.999
1,3 %1941–1950195
0,9 %1951–1960129
3,3 %1961–1970489
3,4 %1971–1980498
1,1 %1981–1990162
4,6 %1991–2000674
5,8 %2001–2010856
3,2 %2011–2020466
0,5 %2021–203077
Llisca el gràfic per veure tots els períodes.
Compara amb Ciutat Vella i Barcelona

09/03/2026 · Mateix període per a les tres zones. Percentatge sobre el total de cada territori quan la font permet calcular-lo; a sota, el nombre de habitatges.

Indicador / categoriaSant Pere, Santa Caterina i la RiberaCiutat VellaBarcelona
<190155,3 %8.096 habitatges55,3 %32.035 habitatges9,5 %79.125 habitatges
1901–194020,5 %2.999 habitatges19,0 %10.986 habitatges14,2 %118.546 habitatges
1941–19501,3 %195 habitatges2,7 %1.540 habitatges3,0 %24.697 habitatges
1951–19600,9 %129 habitatges2,2 %1.278 habitatges9,4 %78.578 habitatges
1961–19703,3 %489 habitatges4,3 %2.507 habitatges24,9 %208.397 habitatges
1971–19803,4 %498 habitatges2,6 %1.499 habitatges20,6 %171.941 habitatges
1981–19901,1 %162 habitatges2,1 %1.195 habitatges4,7 %39.394 habitatges
1991–20004,6 %674 habitatges4,6 %2.637 habitatges5,0 %41.970 habitatges
2001–20105,8 %856 habitatges3,9 %2.287 habitatges5,6 %46.677 habitatges
2011–20203,2 %466 habitatges2,3 %1.344 habitatges2,0 %16.530 habitatges
2021–20300,5 %77 habitatges1,0 %597 habitatges1,3 %10.766 habitatges

L’antiguitat descriu l’any de construcció, no l’estat de conservació ni les reformes.

Veure l’evolució històrica

01/01/2022 – 09/03/2026 · Més recent primer

Categoria09/03/202604/03/202526/02/202406/03/202301/01/2022
<19018.0968.1288.1398.2008.196
1901–19402.9993.0183.0193.0253.023
1941–1950195195195195195
1951–1960129129126114114
1961–1970489489489496497
1971–1980498498499503503
1981–1990162162158158158
1991–2000674674672672672
2001–2010856856856854854
2011–2020466441413405407
2021–203077534841

Font: Ajuntament de Barcelona · OMD · Cadastre / IBI

09/03/2026

Superfície mitjana del parc residencial

La superfície mitjana dels habitatges del Cadastre, comparada amb el districte i amb el conjunt de Barcelona.

Variació respecte a l’edició de l’any anterior: -0,2 %.

72,1 m²

Compara amb Ciutat Vella i Barcelona

09/03/2026 · Mateix període per a les tres zones.

Sant Pere, Santa Caterina i la Ribera72,1 m²
Ciutat Vella68,1 m²
Barcelona77,9 m²

Parc residencial del Cadastre; no és l’inventari de pisos actualment en venda.

Veure l’evolució històrica

01/01/2022 – 09/03/2026 · Més recent primer

DataValor
09/03/202672,1 m²
04/03/202572,2 m²
26/02/202472,3 m²
06/03/202372,4 m²
01/01/202272,5 m²

Font: Ajuntament de Barcelona · OMD · Cadastre / IBI

09/03/2026

Edat mitjana dels habitatges

L’edat mitjana del parc residencial, calculada a partir de l’any de construcció. Permet comparar l’antiguitat del barri amb la del districte i la ciutat.

Variació respecte a l’edició de l’any anterior: +0,6 %.

112,9 anys

Compara amb Ciutat Vella i Barcelona

09/03/2026 · Mateix període per a les tres zones.

Sant Pere, Santa Caterina i la Ribera112,9 anys
Ciutat Vella112,7 anys
Barcelona66,5 anys

L’antiguitat descriu l’any de construcció, no l’estat de conservació ni les reformes.

Veure l’evolució històrica

01/01/2022 – 09/03/2026 · Més recent primer

DataValor
09/03/2026112,9 anys
04/03/2025112,3 anys
26/02/2024111,6 anys
06/03/2023111,2 anys
01/01/2022110,2 anys

Font: Ajuntament de Barcelona · OMD · Cadastre / IBI

09/03/2026

Habitatges del barri

El nombre d’habitatges registrats al Cadastre. Pots consultar-ne l’evolució i comparar-lo amb els totals del districte i de Barcelona.

La variació respecte a l’edició de l’any anterior és inferior al 0,1 %.

14.641

Compara amb Ciutat Vella i Barcelona

09/03/2026 · Mateix període per a les tres zones.

Indicador / categoriaSant Pere, Santa Caterina i la RiberaCiutat VellaBarcelona
Habitatges del barri14.64157.905836.621

Parc residencial del Cadastre; no és l’inventari de pisos actualment en venda.

Veure l’evolució històrica

01/01/2022 – 09/03/2026 · Més recent primer

DataValor
09/03/202614.641
04/03/202514.643
26/02/202414.614
06/03/202314.626
01/01/202214.620

Font: Ajuntament de Barcelona · OMD · Cadastre / IBI

03 · La vida al barri

Llars, residents i renda disponible

La composició dels domicilis i el context econòmic dels residents, amb comparacions territorials quan la sèrie ho permet.

01/01/2026

Quantes persones viuen a cada domicili

Així es reparteixen els domicilis del barri segons el nombre de persones empadronades a cadascun.

La categoria «Una persona» és la més nombrosa i representa el 41,8 % del total.

Una persona41,8 %4.306 domicilis
Dues persones28,7 %2.958 domicilis
Tres persones13,5 %1.393 domicilis
Quatre persones8,2 %848 domicilis
Cinc persones3,7 %380 domicilis
Sis persones1,8 %185 domicilis
Set persones0,8 %87 domicilis
Vuit persones0,6 %62 domicilis
Nou persones o més0,9 %88 domicilis
Compara amb Ciutat Vella i Barcelona

01/01/2026 · Mateix període per a les tres zones. Percentatge sobre el total de cada territori quan la font permet calcular-lo; a sota, el nombre de domicilis.

Indicador / categoriaSant Pere, Santa Caterina i la RiberaCiutat VellaBarcelona
Una persona41,8 %4.306 domicilis38,3 %15.996 domicilis31,9 %218.433 domicilis
Dues persones28,7 %2.958 domicilis26,9 %11.236 domicilis29,5 %201.690 domicilis
Tres persones13,5 %1.393 domicilis13,8 %5.748 domicilis17,6 %120.498 domicilis
Quatre persones8,2 %848 domicilis9,1 %3.798 domicilis12,7 %86.631 domicilis
Cinc persones3,7 %380 domicilis4,8 %2.017 domicilis4,4 %30.379 domicilis
Sis persones1,8 %185 domicilis2,8 %1.154 domicilis1,8 %12.508 domicilis
Set persones0,8 %87 domicilis1,6 %654 domicilis0,9 %6.005 domicilis
Vuit persones0,6 %62 domicilis0,9 %392 domicilis0,5 %3.256 domicilis
Nou persones o més0,9 %88 domicilis1,7 %726 domicilis0,7 %4.677 domicilis

Domicilis del padró municipal. Descriu els residents, no els compradors.

Veure l’evolució històrica

01/01/2022 – 01/01/2026 · Més recent primer

Categoria01/01/202601/01/202501/01/202401/01/202301/01/2022
Una persona4.3064.2224.3064.2724.236
Dues persones2.9583.0443.0663.0343.051
Tres persones1.3931.4531.4121.4301.412
Quatre persones848819813790853
Cinc persones380398362346359
Sis persones185146160152151
Set persones8785807481
Vuit persones6240393541
Nou persones o més8882706156

Font: Ajuntament de Barcelona · OMD · Padró municipal

01/01/2026

Presència de menors als domicilis

La distribució dels domicilis segons el nombre de menors de 18 anys empadronats. El gràfic distingeix els que tenen menors dels que no en tenen.

La categoria «Cap menor de 18 anys» és la més nombrosa i representa el 86,7 % del total.

El 13,3 % dels domicilis té almenys una persona menor de 18 anys empadronada.

13,3 %amb menors

Amb menors de 18 anys

Sense menors de 18 anys

Compara amb Ciutat Vella i Barcelona

01/01/2026 · Mateix període per a les tres zones. Percentatge sobre el total de cada territori quan la font permet calcular-lo; a sota, el nombre de domicilis.

Indicador / categoriaSant Pere, Santa Caterina i la RiberaCiutat VellaBarcelona
Cap menor de 18 anys86,7 %8.937 domicilis83,6 %34.878 domicilis78,6 %538.014 domicilis
Un menor de 18 anys8,2 %849 domicilis9,1 %3.806 domicilis12,1 %82.743 domicilis
Dos menors de 18 anys3,6 %368 domicilis4,9 %2.028 domicilis7,4 %50.744 domicilis
Tres menors de 18 anys1,2 %126 domicilis1,7 %722 domicilis1,4 %9.886 domicilis
Quatre menors de 18 anys o més0,3 %27 domicilis0,7 %287 domicilis0,4 %2.690 domicilis

Domicilis del padró municipal. Descriu els residents, no els compradors.

Veure l’evolució històrica

01/01/2022 – 01/01/2026 · Més recent primer

Categoria01/01/202601/01/202501/01/202401/01/202301/01/2022
Cap menor de 18 anys8.9378.8428.8638.7338.732
Un menor de 18 anys849887856879894
Dos menors de 18 anys368414448445475
Tres menors de 18 anys1261101059599
Quatre menors de 18 anys o més2736364240

Font: Ajuntament de Barcelona · OMD · Padró municipal

01/01/2026

Domicilis del barri

El nombre de domicilis amb persones empadronades. Una mateixa adreça pot reunir una o diverses persones; aquesta xifra és diferent del total d’habitatges del Cadastre.

Variació respecte a l’edició de l’any anterior: +0,2 %.

10.307

Compara amb Ciutat Vella i Barcelona

01/01/2026 · Mateix període per a les tres zones.

Indicador / categoriaSant Pere, Santa Caterina i la RiberaCiutat VellaBarcelona
Domicilis del barri10.30741.721684.077

Domicilis del padró municipal. Descriu els residents, no els compradors.

Veure l’evolució històrica

01/01/2022 – 01/01/2026 · Més recent primer

DataValor
01/01/202610.307
01/01/202510.289
01/01/202410.308
01/01/202310.194
01/01/202210.240

Font: Ajuntament de Barcelona · OMD · Padró municipal

2023

Renda disponible per habitant

La renda anual disponible per resident del barri, comparada amb el districte i Barcelona per al mateix any.

Variació respecte a l’edició de l’any anterior: +13,6 %.

22.728 €

Compara amb Ciutat Vella i Barcelona

2023 · Mateix període per a les tres zones.

Sant Pere, Santa Caterina i la Ribera22.728 €
Ciutat Vella19.606 €
Barcelona26.069 €

Renda disponible anual per habitant. No equival al salari ni al pressupost dels compradors.

Veure l’evolució històrica

2019 – 2023 · Més recent primer

DataValor
202322.728 €
202220.014 €
202118.472 €
202017.222 €
201919.087 €

Font: Ajuntament de Barcelona · OMD

04 · Sant Pere, Santa Caterina i la Ribera

Sant Pere, Santa Caterina i la Ribera, més enllà del Born

L’estudi reuneix tot el barri oficial. El Born forma part d’aquest àmbit, però els seus carrers no representen per si sols el conjunt de les compravendes.

L’expansió medieval cap a llevant

A l’est del nucli del Gòtic es van desenvolupar Sant Pere, Santa Caterina i la Ribera com a expansió de la ciutat medieval. El Born s’integra en aquest àmbit històric, que reuneix carrers i espais de caràcter divers. Font històrica: Turisme de Barcelona · Ciutat Vella.

El mercat de Santa Caterina

El mercat de Santa Caterina va obrir el 1848 sobre el solar de l’antic convent. Va ser el primer mercat cobert de Barcelona. La seva història permet entendre el paper del comerç quotidià en la transformació d’aquesta part de Ciutat Vella. Font històrica: Mercat de Santa Caterina · Història.

Com llegir els preus del Born i la Ribera

Les dades publicades corresponen al barri complet de Sant Pere, Santa Caterina i la Ribera. No són una estadística exclusiva del Born. Per valorar un pis cal concretar el carrer, la finca, la superfície, la planta i l’estat, i comparar habitatges equivalents dins del seu entorn.

Plànol històric de l’entorn de Sant Pere, Santa Caterina i la Ribera
Plànol històric de l’entorn de Sant Pere, Santa Caterina i la Ribera

Plànol recuperat dels mitjans de PUNTO HABITAT. L’arxiu conservat no indica data ni autoria.

05 · Fonts i metodologia

Què ens diuen
aquestes xifres

Una bona comparació comença per saber què mesura cada dada. Pots desplegar els històrics i consultar les notes que acompanyen cada indicador.

Són preus d’anuncis o de compravendes?

El bloc de mercat utilitza mitjanes d’operacions registrades procedents de les estadístiques notarials difoses per l’Ajuntament. Són diferents dels preus que es demanen als anuncis dels portals immobiliaris.

Per què hi apareixen dates diferents?

Les dades de compravendes, Cadastre, padró i renda es publiquen amb calendaris diferents. Cada bloc indica el període de referència. La data de consulta d’aquesta pàgina no converteix tots els indicadors en dades del mateix any.

La superfície mitjana correspon a tots els pisos?

La superfície del bloc de compravendes correspon als habitatges que s’han venut. La superfície del parc residencial descriu els habitatges registrats al Cadastre. Són conjunts diferents i les mitjanes poden variar.

Què vol dir «Confidencial» o «Sense dada publicada»?

«Confidencial» indica que la font protegeix aquesta informació. «Sense dada publicada» assenyala que no hi ha cap valor disponible per a la categoria i el període mostrats. Cap de les dues expressions equival a zero.

Puc calcular el valor del meu pis amb el preu per m²?

La mitjana del barri serveix com a referència general. Una valoració individual requereix estudiar la ubicació concreta, la superfície, la planta, l’ascensor, la llum, l’estat i les característiques de la finca, juntament amb immobles comparables adequats.

Parlem a les nostres oficines

Pots venir sense cita per parlar del teu habitatge, resoldre dubtes i organitzar una valoració presencial. T’acompanyem en la venda d’habitatges a tot Barcelona.

Del barri al teu habitatge

Quant pot valer
el teu pis?

Després de conèixer les dades del barri, el pas següent és estudiar les característiques del teu habitatge. Tria com vols començar.

Compare listings

Compare