L'Eixample

Preu de l’habitatge a La Sagrada Família

Preus de compravenda, evolució del mercat i una mirada en profunditat als habitatges i les llars del barri.

Explora les dades
Basílica de La Sagrada Família, a Barcelona

Dades oficials de l’Ajuntament de Barcelona. Les xifres es mostren amb la data de referència per distingir l’última dada disponible de l’any en curs.

01 · El mercat de l’habitatge

Preus i compravendes del barri

Quant s’ha pagat en les operacions registrades, com ha evolucionat el preu i com es reparteix la titularitat del parc residencial.

El mercat de compravenda

Les quatre xifres clau de les compravendes registrades: preu per metre quadrat, nombre d’operacions, import mitjà i superfície dels pisos venuts.

Preu mitjà per m²

4.766 €/m²

2025 · any complet

+4,4% respecte a l’any anterior

Compravendes residencials

490

2025 · any complet

-17,9% respecte a l’any anterior

Import mitjà per habitatge

359.498 €

2025 · any complet

-2,7% respecte a l’any anterior

Superfície mitjana dels habitatges venuts

81,6 m²

2025 · any complet

-1,4% respecte a l’any anterior

Evolució del preu mitjà per m²

Compravendes registrades · euros per metre quadrat

2.5003.0003.5004.0004.5005.00020162.99520173.51920183.65820193.55120203.46020213.60720223.83620234.12520244.56620254.766

Llisca el gràfic per veure tots els anys.

Compara amb L'Eixample i Barcelona

Cada fila indica l’any complet de referència. Es fa servir el mateix període a les tres zones.

Indicador / categoriaLa Sagrada FamíliaL'EixampleBarcelona
Preu mitjà per m²
2025 · any complet
4.766 €/m²5.323 €/m²4.254 €/m²
Compravendes residencials
2025 · any complet
4902.74016.897
Import mitjà per habitatge
2025 · any complet
359.498 €516.080 €372.930 €
Superfície mitjana dels habitatges venuts
2025 · any complet
81,6 m²98,6 m²86,4 m²

Mitjanes d’operacions registrades; no equivalen a una valoració individual. La superfície correspon als habitatges venuts.

Font: Ajuntament de Barcelona · OMD · Registres notarials

2025 · any complet

Preu per any de construcció

El preu mitjà per metre quadrat dels habitatges venuts, agrupats pel període de construcció. Les xifres corresponen a l’any indicat, no a una mitjana de l’històric. Obre l’històric per seguir cada tram al llarg dels anys.

1900–19195.303 €/m²
1920–19394.951 €/m²
1940–19594.185 €/m²
1960–19794.737 €/m²
1980–19994.903 €/m²
2000–20205.771 €/m²
2020–actualitat6.442 €/m²
Abans del 19004.312 €/m²
No consta3.751 €/m²
Compara amb L'Eixample i Barcelona

2025 · any complet · Mateix període per a les tres zones.

Indicador / categoriaLa Sagrada FamíliaL'EixampleBarcelona
2020–actualitat6.442 €/m²7.872 €/m²5.731 €/m²
2000–20205.771 €/m²6.320 €/m²4.904 €/m²
1980–19994.903 €/m²5.217 €/m²4.373 €/m²
1960–19794.737 €/m²4.968 €/m²3.944 €/m²
1940–19594.185 €/m²4.836 €/m²4.105 €/m²
1920–19394.951 €/m²5.355 €/m²4.772 €/m²
1900–19195.303 €/m²5.486 €/m²4.640 €/m²
Abans del 19004.312 €/m²5.833 €/m²4.308 €/m²
No consta3.751 €/m²4.706 €/m²4.278 €/m²

Mitjanes de compravendes amb almenys cinc mostres i propietat horitzontal. Les diferències no aïllen l’efecte de l’antiguitat ni equivalen a una valoració individual.

Veure l’evolució històrica

2021 · any complet – 2025 · any complet · Més recent primer

Categoria2025 · any complet2024 · any complet2023 · any complet2022 · any complet2021 · any complet
2020–actualitat6.442 €/m²6.554 €/m²Sense dada publicada6.373 €/m²Sense dada publicada
2000–20205.771 €/m²5.010 €/m²5.045 €/m²4.274 €/m²4.512 €/m²
1980–19994.903 €/m²4.514 €/m²4.092 €/m²4.147 €/m²3.566 €/m²
1960–19794.737 €/m²4.241 €/m²4.102 €/m²3.826 €/m²3.532 €/m²
1940–19594.185 €/m²4.159 €/m²3.596 €/m²3.587 €/m²3.320 €/m²
1920–19394.951 €/m²4.602 €/m²4.521 €/m²3.755 €/m²3.708 €/m²
1900–19195.303 €/m²4.302 €/m²3.620 €/m²3.880 €/m²3.928 €/m²
Abans del 19004.312 €/m²4.146 €/m²Sense dada publicada3.649 €/m²6.199 €/m²
No consta3.751 €/m²3.996 €/m²4.476 €/m²3.971 €/m²2.461 €/m²

Font: Ajuntament de Barcelona · OMD

09/03/2026

Com es reparteix la titularitat

Com es distribueixen els habitatges segons el tipus de primer titular cadastral: particulars, societats, organismes públics i altres entitats.

La categoria «Persona física — espanyola» és la més nombrosa i representa el 78,2 % del total.

84,5 %

dels habitatges té una persona física com a primer titular cadastral.

Compara amb L'Eixample i Barcelona

09/03/2026 · Mateix període per a les tres zones. Percentatge sobre el total de cada territori quan la font permet calcular-lo; a sota, el nombre de habitatges.

Indicador / categoriaLa Sagrada FamíliaL'EixampleBarcelona
Persona física — espanyola78,2 %21.441 habitatges73,4 %107.044 habitatges78,8 %659.066 habitatges
Persona física — estrangera6,3 %1.735 habitatges6,3 %9.250 habitatges5,6 %47.005 habitatges
Societat anònima1,3 %364 habitatges3,5 %5.032 habitatges2,1 %17.525 habitatges
Societat limitada / civil12,3 %3.366 habitatges13,9 %20.215 habitatges10,0 %83.338 habitatges
Altres societats i associacions1,2 %322 habitatges1,6 %2.344 habitatges1,0 %8.237 habitatges
Entitats estrangeres0,1 %14 habitatges0,1 %138 habitatges0,1 %691 habitatges
Organismes públics0,3 %93 habitatges0,6 %920 habitatges2,0 %16.387 habitatges
Institucions religioses0,1 %27 habitatges0,3 %399 habitatges0,2 %1.534 habitatges
Altres tipus / UTE0,0 %1 habitatges0,0 %5 habitatges0,0 %123 habitatges
No consta0,2 %65 habitatges0,3 %474 habitatges0,3 %2.715 habitatges

Classificació segons el primer titular cadastral; no identifica grans tenidors ni l’ús de cada habitatge.

Veure l’evolució històrica

01/01/2022 – 09/03/2026 · Més recent primer

Categoria09/03/202604/03/202526/02/202406/03/202301/01/2022
Persona física — espanyola21.44121.55021.64721.81221.951
Persona física — estrangera1.7351.6351.4551.3531.179
Societat anònima364411413430403
Societat limitada / civil3.3663.3453.2983.1543.113
Altres societats i associacions322327359356330
Entitats estrangeres1412111013
Organismes públics9373454444
Institucions religioses2727272625
Altres tipus / UTE111Sense dada publicadaSense dada publicada
No consta65649197161

Font: Ajuntament de Barcelona · OMD · Cadastre / IBI

El barri dins l’Eixample

Compara els preus de tancament dels sis barris amb el mateix any complet. Prem un barri per destacar-lo.

2025 · any complet · €/m²

Dreta del’EixampleAntigaEsquerraNovaEsquerraFort PiencSagradaFamíliaSant Antoni
Tons més foscos: preu mitjà més alt.
Veure l’estudi
Veure l’estudi
Veure l’estudi
Veure l’estudi
Veure l’estudi
Veure l’estudi

La Sagrada FamíliaÚltima dada anual publicada: 2026 · dades parcials · 5.197 €/m². És una referència provisional; no es compara directament amb un any complet.Veure l’estudi: La Sagrada Família

Preus: Barcelona Dades · OMD / Consejo General del Notariado. Mitjanes d’operacions, no valoracions individuals. Límits dels barris: Ajuntament de Barcelona · CC BY 4.0.

02 · El parc residencial

Com són els habitatges del barri

Superfícies, èpoques de construcció i nombre d’habitatges. Un retrat del parc residencial que permet posar en context les característiques del teu pis.

09/03/2026

Com encaixa la mida del teu pis?

Compara la superfície del teu habitatge amb les mides que hi ha al barri i descobreix quina proporció ocupa cada tram.

La categoria «61–90 m²» és la més nombrosa i representa el 53,3 % del total.

<30 m²2,0 %535 habitatges
31–60 m²24,3 %6.665 habitatges
61–90 m²53,3 %14.626 habitatges
91–120 m²17,0 %4.661 habitatges
121–150 m²2,7 %748 habitatges
151–210 m²0,5 %127 habitatges
211–250 m²0,1 %16 habitatges
>250 m²0,2 %50 habitatges
Compara amb L'Eixample i Barcelona

09/03/2026 · Mateix període per a les tres zones. Percentatge sobre el total de cada territori quan la font permet calcular-lo; a sota, el nombre de habitatges.

Indicador / categoriaLa Sagrada FamíliaL'EixampleBarcelona
<30 m²2,0 %535 habitatges1,7 %2.544 habitatges3,0 %25.014 habitatges
31–60 m²24,3 %6.665 habitatges17,4 %25.396 habitatges27,2 %227.392 habitatges
61–90 m²53,3 %14.626 habitatges43,9 %64.036 habitatges46,0 %384.437 habitatges
91–120 m²17,0 %4.661 habitatges23,6 %34.434 habitatges15,6 %130.240 habitatges
121–150 m²2,7 %748 habitatges7,2 %10.453 habitatges4,4 %36.538 habitatges
151–210 m²0,5 %127 habitatges4,6 %6.697 habitatges2,9 %24.203 habitatges
211–250 m²0,1 %16 habitatges0,9 %1.296 habitatges0,6 %4.719 habitatges
>250 m²0,2 %50 habitatges0,7 %965 habitatges0,5 %4.078 habitatges

Parc residencial del Cadastre; no és l’inventari de pisos actualment en venda.

Veure l’evolució històrica

01/01/2022 – 09/03/2026 · Més recent primer

Categoria09/03/202604/03/202526/02/202406/03/202301/01/2022
<30 m²535540541540547
31–60 m²6.6656.6496.6376.6366.602
61–90 m²14.62614.64114.59714.54914.515
91–120 m²4.6614.6654.6244.6074.606
121–150 m²748750746747747
151–210 m²127130131131130
211–250 m²1616161616
>250 m²5054555656

Font: Ajuntament de Barcelona · OMD · Cadastre / IBI

09/03/2026

Quan es van construir els habitatges

Consulta com es distribueixen els habitatges segons l’any de construcció i quins períodes concentren una part més gran del parc residencial.

La categoria «1901–1940» és la més nombrosa i representa el 29,0 % del total.

Percentatge sobre les barres · Nombre d’habitatges sota cada període
1,7 %<1901476
29,0 %1901–19407.948
4,8 %1941–19501.324
12,8 %1951–19603.502
19,6 %1961–19705.364
17,6 %1971–19804.838
4,7 %1981–19901.290
5,2 %1991–20001.423
2,8 %2001–2010760
1,0 %2011–2020272
0,8 %2021–2030231
Llisca el gràfic per veure tots els períodes.
Compara amb L'Eixample i Barcelona

09/03/2026 · Mateix període per a les tres zones. Percentatge sobre el total de cada territori quan la font permet calcular-lo; a sota, el nombre de habitatges.

Indicador / categoriaLa Sagrada FamíliaL'EixampleBarcelona
<19011,7 %476 habitatges14,8 %21.511 habitatges9,5 %79.125 habitatges
1901–194029,0 %7.948 habitatges27,1 %39.553 habitatges14,2 %118.546 habitatges
1941–19504,8 %1.324 habitatges3,5 %5.114 habitatges3,0 %24.697 habitatges
1951–196012,8 %3.502 habitatges6,5 %9.414 habitatges9,4 %78.578 habitatges
1961–197019,6 %5.364 habitatges17,1 %24.982 habitatges24,9 %208.397 habitatges
1971–198017,6 %4.838 habitatges17,3 %25.173 habitatges20,6 %171.941 habitatges
1981–19904,7 %1.290 habitatges4,7 %6.882 habitatges4,7 %39.394 habitatges
1991–20005,2 %1.423 habitatges3,5 %5.077 habitatges5,0 %41.970 habitatges
2001–20102,8 %760 habitatges3,1 %4.489 habitatges5,6 %46.677 habitatges
2011–20201,0 %272 habitatges1,5 %2.177 habitatges2,0 %16.530 habitatges
2021–20300,8 %231 habitatges1,0 %1.449 habitatges1,3 %10.766 habitatges

L’antiguitat descriu l’any de construcció, no l’estat de conservació ni les reformes.

Veure l’evolució històrica

01/01/2022 – 09/03/2026 · Més recent primer

Categoria09/03/202604/03/202526/02/202406/03/202301/01/2022
<1901476477478481493
1901–19407.9487.9918.0338.0328.037
1941–19501.3241.3241.3241.2861.269
1951–19603.5023.4863.4953.4943.499
1961–19705.3645.3745.3695.3665.375
1971–19804.8384.8404.8434.8444.843
1981–19901.2901.2901.2921.2941.294
1991–20001.4231.4231.4231.4221.422
2001–2010760760757757757
2011–2020272264264264229
2021–203023121669421

Font: Ajuntament de Barcelona · OMD · Cadastre / IBI

09/03/2026

Superfície mitjana del parc residencial

La superfície mitjana dels habitatges del Cadastre, comparada amb el districte i amb el conjunt de Barcelona.

Variació respecte a l’edició de l’any anterior: -0,1 %.

75,0 m²

Compara amb L'Eixample i Barcelona

09/03/2026 · Mateix període per a les tres zones.

La Sagrada Família75,0 m²
L'Eixample88,2 m²
Barcelona77,9 m²

Parc residencial del Cadastre; no és l’inventari de pisos actualment en venda.

Veure l’evolució històrica

01/01/2022 – 09/03/2026 · Més recent primer

DataValor
09/03/202675,0 m²
04/03/202575,0 m²
26/02/202475,0 m²
06/03/202375,0 m²
01/01/202275,0 m²

Font: Ajuntament de Barcelona · OMD · Cadastre / IBI

09/03/2026

Edat mitjana dels habitatges

L’edat mitjana del parc residencial, calculada a partir de l’any de construcció. Permet comparar l’antiguitat del barri amb la del districte i la ciutat.

Variació respecte a l’edició de l’any anterior: +1,4 %.

68,2 anys

Compara amb L'Eixample i Barcelona

09/03/2026 · Mateix període per a les tres zones.

La Sagrada Família68,2 anys
L'Eixample76,6 anys
Barcelona66,5 anys

L’antiguitat descriu l’any de construcció, no l’estat de conservació ni les reformes.

Veure l’evolució històrica

01/01/2022 – 09/03/2026 · Més recent primer

DataValor
09/03/202668,2 anys
04/03/202567,3 anys
26/02/202466,7 anys
06/03/202365,8 anys
01/01/202265,0 anys

Font: Ajuntament de Barcelona · OMD · Cadastre / IBI

09/03/2026

Habitatges del barri

El nombre d’habitatges registrats al Cadastre. Pots consultar-ne l’evolució i comparar-lo amb els totals del districte i de Barcelona.

Variació respecte a l’edició de l’any anterior: -0,1 %.

27.428

Compara amb L'Eixample i Barcelona

09/03/2026 · Mateix període per a les tres zones.

Indicador / categoriaLa Sagrada FamíliaL'EixampleBarcelona
Habitatges del barri27.428145.821836.621

Parc residencial del Cadastre; no és l’inventari de pisos actualment en venda.

Veure l’evolució històrica

01/01/2022 – 09/03/2026 · Més recent primer

DataValor
09/03/202627.428
04/03/202527.445
26/02/202427.347
06/03/202327.282
01/01/202227.219

Font: Ajuntament de Barcelona · OMD · Cadastre / IBI

03 · La vida al barri

Llars, residents i renda disponible

La composició dels domicilis i el context econòmic dels residents, amb comparacions territorials quan la sèrie ho permet.

01/01/2026

Quantes persones viuen a cada domicili

Així es reparteixen els domicilis del barri segons el nombre de persones empadronades a cadascun.

La categoria «Una persona» és la més nombrosa i representa el 34,0 % del total.

Una persona34,0 %7.617 domicilis
Dues persones30,3 %6.795 domicilis
Tres persones16,7 %3.755 domicilis
Quatre persones11,5 %2.569 domicilis
Cinc persones3,8 %857 domicilis
Sis persones1,7 %375 domicilis
Set persones0,8 %188 domicilis
Vuit persones0,5 %108 domicilis
Nou persones o més0,7 %155 domicilis
Compara amb L'Eixample i Barcelona

01/01/2026 · Mateix període per a les tres zones. Percentatge sobre el total de cada territori quan la font permet calcular-lo; a sota, el nombre de domicilis.

Indicador / categoriaLa Sagrada FamíliaL'EixampleBarcelona
Una persona34,0 %7.617 domicilis34,2 %39.345 domicilis31,9 %218.433 domicilis
Dues persones30,3 %6.795 domicilis30,0 %34.566 domicilis29,5 %201.690 domicilis
Tres persones16,7 %3.755 domicilis16,9 %19.456 domicilis17,6 %120.498 domicilis
Quatre persones11,5 %2.569 domicilis11,6 %13.308 domicilis12,7 %86.631 domicilis
Cinc persones3,8 %857 domicilis3,9 %4.476 domicilis4,4 %30.379 domicilis
Sis persones1,7 %375 domicilis1,6 %1.872 domicilis1,8 %12.508 domicilis
Set persones0,8 %188 domicilis0,8 %896 domicilis0,9 %6.005 domicilis
Vuit persones0,5 %108 domicilis0,4 %472 domicilis0,5 %3.256 domicilis
Nou persones o més0,7 %155 domicilis0,6 %684 domicilis0,7 %4.677 domicilis

Domicilis del padró municipal. Descriu els residents, no els compradors.

Veure l’evolució històrica

01/01/2022 – 01/01/2026 · Més recent primer

Categoria01/01/202601/01/202501/01/202401/01/202301/01/2022
Una persona7.6177.4357.4347.3967.336
Dues persones6.7956.7876.7726.7596.614
Tres persones3.7553.8093.8503.8583.904
Quatre persones2.5692.6782.6382.6172.679
Cinc persones857867848804815
Sis persones375375348321299
Set persones188187178138153
Vuit persones10893998265
Nou persones o més15515111610282

Font: Ajuntament de Barcelona · OMD · Padró municipal

01/01/2026

Presència de menors als domicilis

La distribució dels domicilis segons el nombre de menors de 18 anys empadronats. El gràfic distingeix els que tenen menors dels que no en tenen.

La categoria «Cap menor de 18 anys» és la més nombrosa i representa el 82,6 % del total.

El 17,4 % dels domicilis té almenys una persona menor de 18 anys empadronada.

17,4 %amb menors

Amb menors de 18 anys

Sense menors de 18 anys

Compara amb L'Eixample i Barcelona

01/01/2026 · Mateix període per a les tres zones. Percentatge sobre el total de cada territori quan la font permet calcular-lo; a sota, el nombre de domicilis.

Indicador / categoriaLa Sagrada FamíliaL'EixampleBarcelona
Cap menor de 18 anys82,6 %18.507 domicilis82,2 %94.626 domicilis78,6 %538.014 domicilis
Un menor de 18 anys10,5 %2.364 domicilis10,4 %11.936 domicilis12,1 %82.743 domicilis
Dos menors de 18 anys5,9 %1.313 domicilis6,3 %7.225 domicilis7,4 %50.744 domicilis
Tres menors de 18 anys0,8 %181 domicilis0,9 %1.041 domicilis1,4 %9.886 domicilis
Quatre menors de 18 anys o més0,2 %54 domicilis0,2 %247 domicilis0,4 %2.690 domicilis

Domicilis del padró municipal. Descriu els residents, no els compradors.

Veure l’evolució històrica

01/01/2022 – 01/01/2026 · Més recent primer

Categoria01/01/202601/01/202501/01/202401/01/202301/01/2022
Cap menor de 18 anys18.50718.39418.29118.06217.895
Un menor de 18 anys2.3642.4002.3732.3822.355
Dos menors de 18 anys1.3131.3481.3801.3831.446
Tres menors de 18 anys181182188196210
Quatre menors de 18 anys o més5458515441

Font: Ajuntament de Barcelona · OMD · Padró municipal

01/01/2026

Domicilis del barri

El nombre de domicilis amb persones empadronades. Una mateixa adreça pot reunir una o diverses persones; aquesta xifra és diferent del total d’habitatges del Cadastre.

Variació respecte a l’edició de l’any anterior: +0,2 %.

22.419

Compara amb L'Eixample i Barcelona

01/01/2026 · Mateix període per a les tres zones.

Indicador / categoriaLa Sagrada FamíliaL'EixampleBarcelona
Domicilis del barri22.419115.075684.077

Domicilis del padró municipal. Descriu els residents, no els compradors.

Veure l’evolució històrica

01/01/2022 – 01/01/2026 · Més recent primer

DataValor
01/01/202622.419
01/01/202522.382
01/01/202422.283
01/01/202322.077
01/01/202221.947

Font: Ajuntament de Barcelona · OMD · Padró municipal

2023

Renda disponible per habitant

La renda anual disponible per resident del barri, comparada amb el districte i Barcelona per al mateix any.

Variació respecte a l’edició de l’any anterior: +9,2 %.

25.865 €

Compara amb L'Eixample i Barcelona

2023 · Mateix període per a les tres zones.

La Sagrada Família25.865 €
L'Eixample29.513 €
Barcelona26.069 €

Renda disponible anual per habitant. No equival al salari ni al pressupost dels compradors.

Veure l’evolució històrica

2019 – 2023 · Més recent primer

DataValor
202325.865 €
202223.687 €
202122.728 €
202021.379 €
201922.983 €

Font: Ajuntament de Barcelona · OMD

04 · La memòria del barri

Una breu història de La Sagrada Família

Abans d’identificar-se amb el temple, aquest entorn era conegut com el Poblet.

La memòria del Poblet

Els camps, les cases baixes i l’activitat industrial del segle XIX formaven part del paisatge de l’antic Poblet. El seu creixement va transformar un entorn que encara conservava trets rurals.

Un temple que va donar nom al barri

La construcció de La Sagrada Família va acabar vinculant el nom del barri al temple. Les fotografies antigues mostren tant les obres com la vida als carrers del voltant: una manera d’acostar-se a la història quotidiana que acompanya el monument.

El temple de La Sagrada Família en construcció.
El temple de La Sagrada Família en construcció.
Un carrer del barri amb el temple al fons.
Un carrer del barri amb el temple al fons.

Fotografies històriques recuperades de les pàgines anteriors de PUNTO HABITAT. No consten la data ni l’autoria als arxius conservats.

Turisme de Barcelona · Sagrada Família · Òmnium Cultural · El Poblet

05 · Fonts i metodologia

Què ens diuen
aquestes xifres

Una bona comparació comença per saber què mesura cada dada. Pots desplegar els històrics i consultar les notes que acompanyen cada indicador.

Són preus d’anuncis o de compravendes?

El bloc de mercat utilitza mitjanes d’operacions registrades procedents de les estadístiques notarials difoses per l’Ajuntament. Són diferents dels preus que es demanen als anuncis dels portals immobiliaris.

Per què hi apareixen dates diferents?

Les dades de compravendes, Cadastre, padró i renda es publiquen amb calendaris diferents. Cada bloc indica el període de referència. La data de consulta d’aquesta pàgina no converteix tots els indicadors en dades del mateix any.

La superfície mitjana correspon a tots els pisos?

La superfície del bloc de compravendes correspon als habitatges que s’han venut. La superfície del parc residencial descriu els habitatges registrats al Cadastre. Són conjunts diferents i les mitjanes poden variar.

Què vol dir «Confidencial» o «Sense dada publicada»?

«Confidencial» indica que la font protegeix aquesta informació. «Sense dada publicada» assenyala que no hi ha cap valor disponible per a la categoria i el període mostrats. Cap de les dues expressions equival a zero.

Puc calcular el valor del meu pis amb el preu per m²?

La mitjana del barri serveix com a referència general. Una valoració individual requereix estudiar la ubicació concreta, la superfície, la planta, l’ascensor, la llum, l’estat i les característiques de la finca, juntament amb immobles comparables adequats.

Parlem a les nostres oficines

Pots venir sense cita per parlar del teu habitatge, resoldre dubtes i organitzar una valoració presencial. T’acompanyem en la venda d’habitatges a tot Barcelona.

Del barri al teu habitatge

Quant pot valer
el teu pis?

Després de conèixer les dades del barri, el pas següent és estudiar les característiques del teu habitatge. Tria com vols començar.

Compare listings

Compare