Preu de l’habitatge a Vilapicina i la Torre Llobeta
El preu mitjà de compravenda a Vilapicina i la Torre Llobeta és de 3.733 €/m², segons les dades provisionals de 2026 publicades per l’Ajuntament de Barcelona. És una mitjana d’operacions registrades d’un any encara incomplet; el valor de cada habitatge depèn de les seves característiques.
Plaça del Virrei Amat · Vilapicina i la Torre Llobeta
Dades oficials de l’Ajuntament de Barcelona. Les xifres es mostren amb la data de referència per distingir l’última dada disponible de l’any en curs.
01 · El mercat de l’habitatge
Preus i compravendes del barri
Quant s’ha pagat en les operacions registrades, com ha evolucionat el preu i com es reparteix la titularitat del parc residencial.
El mercat de compravenda
Les quatre xifres clau de les compravendes registrades: preu per metre quadrat, nombre d’operacions, import mitjà i superfície dels pisos venuts.
Preu mitjà per m²
3.569 €/m²
2025 · any complet
+12,5%respecte a l’any anterior
Compravendes residencials
221
2025 · any complet
+12,8%respecte a l’any anterior
Import mitjà per habitatge
258.991 €
2025 · any complet
+10,4%respecte a l’any anterior
Superfície mitjana dels habitatges venuts
74,9 m²
2025 · any complet
-2,0%respecte a l’any anterior
Evolució del preu mitjà per m²
Compravendes registrades · euros per metre quadrat
Llisca el gràfic per veure tots els anys.
Compara amb Nou Barris i Barcelona
Cada fila indica l’any complet de referència. Es fa servir el mateix període a les tres zones.
Indicador / categoria
Vilapicina i la Torre Llobeta
Nou Barris
Barcelona
Preu mitjà per m² 2025 · any complet
3.569 €/m²
2.952 €/m²
4.254 €/m²
Compravendes residencials 2025 · any complet
221
1.805
16.897
Import mitjà per habitatge 2025 · any complet
258.991 €
208.324 €
372.930 €
Superfície mitjana dels habitatges venuts 2025 · any complet
74,9 m²
69,6 m²
86,4 m²
Mitjanes d’operacions registrades; no equivalen a una valoració individual. La superfície correspon als habitatges venuts.
Font: Ajuntament de Barcelona · OMD · Registres notarials
2025 · any complet
Preu per any de construcció
El preu mitjà per metre quadrat dels habitatges venuts, agrupats pel període de construcció. Les xifres corresponen a l’any indicat, no a una mitjana de l’històric. Obre l’històric per seguir cada tram al llarg dels anys.
1940–19593.184 €/m²
1960–19793.735 €/m²
1980–19993.575 €/m²
2000–20203.793 €/m²
No consta3.562 €/m²
Compara amb Nou Barris i Barcelona
2025 · any complet · Mateix període per a les tres zones.
Indicador / categoria
Vilapicina i la Torre Llobeta
Nou Barris
Barcelona
2020–actualitat
Sense dada publicada
2.172 €/m²
5.731 €/m²
2000–2020
3.793 €/m²
2.755 €/m²
4.904 €/m²
1980–1999
3.575 €/m²
2.995 €/m²
4.373 €/m²
1960–1979
3.735 €/m²
3.018 €/m²
3.944 €/m²
1940–1959
3.184 €/m²
2.925 €/m²
4.105 €/m²
1920–1939
Sense dada publicada
3.803 €/m²
4.772 €/m²
1900–1919
Sense dada publicada
Sense dada publicada
4.640 €/m²
Abans del 1900
Sense dada publicada
Sense dada publicada
4.308 €/m²
No consta
3.562 €/m²
2.261 €/m²
4.278 €/m²
Mitjanes de compravendes amb almenys cinc mostres i propietat horitzontal. Les diferències no aïllen l’efecte de l’antiguitat ni equivalen a una valoració individual.
Veure l’evolució històrica
2021 · any complet – 2025 · any complet · Més recent primer
Categoria
2025 · any complet
2024 · any complet
2023 · any complet
2022 · any complet
2021 · any complet
2020–actualitat
Sense dada publicada
Sense dada publicada
Sense dada publicada
Sense dada publicada
3.544 €/m²
2000–2020
3.793 €/m²
Sense dada publicada
2.746 €/m²
3.163 €/m²
3.496 €/m²
1980–1999
3.575 €/m²
3.479 €/m²
3.263 €/m²
3.450 €/m²
2.736 €/m²
1960–1979
3.735 €/m²
3.203 €/m²
2.944 €/m²
2.815 €/m²
2.801 €/m²
1940–1959
3.184 €/m²
2.890 €/m²
2.921 €/m²
2.623 €/m²
2.562 €/m²
No consta
3.562 €/m²
3.793 €/m²
2.945 €/m²
3.749 €/m²
3.419 €/m²
Font: Ajuntament de Barcelona · OMD
09/03/2026
Com es reparteix la titularitat
Com es distribueixen els habitatges segons el tipus de primer titular cadastral: particulars, societats, organismes públics i altres entitats.
La categoria «Persona física — espanyola» és la més nombrosa i representa el 90,4 % del total.
93,1 %
dels habitatges té una persona física com a primer titular cadastral.
Compara amb Nou Barris i Barcelona
09/03/2026 · Mateix període per a les tres zones. Percentatge sobre el total de cada territori quan la font permet calcular-lo; a sota, el nombre de habitatges.
Indicador / categoria
Vilapicina i la Torre Llobeta
Nou Barris
Barcelona
Persona física — espanyola
90,4 %11.186 habitatges
84,8 %65.434 habitatges
78,8 %659.066 habitatges
Persona física — estrangera
2,7 %329 habitatges
3,2 %2.498 habitatges
5,6 %47.005 habitatges
Societat anònima
1,0 %125 habitatges
1,9 %1.459 habitatges
2,1 %17.525 habitatges
Societat limitada / civil
4,6 %572 habitatges
4,7 %3.601 habitatges
10,0 %83.338 habitatges
Altres societats i associacions
0,8 %105 habitatges
0,6 %439 habitatges
1,0 %8.237 habitatges
Entitats estrangeres
0,0 %1 habitatges
0,0 %7 habitatges
0,1 %691 habitatges
Organismes públics
0,1 %18 habitatges
4,4 %3.384 habitatges
2,0 %16.387 habitatges
Institucions religioses
0,1 %9 habitatges
0,1 %64 habitatges
0,2 %1.534 habitatges
Altres tipus / UTE
Sense dada publicada
0,0 %20 habitatges
0,0 %123 habitatges
No consta
0,2 %28 habitatges
0,3 %262 habitatges
0,3 %2.715 habitatges
Classificació segons el primer titular cadastral; no identifica grans tenidors ni l’ús de cada habitatge.
Veure l’evolució històrica
01/01/2022 – 09/03/2026 · Més recent primer
Categoria
09/03/2026
04/03/2025
26/02/2024
06/03/2023
01/01/2022
Persona física — espanyola
11.186
11.229
11.258
11.274
11.290
Persona física — estrangera
329
292
262
249
211
Societat anònima
125
140
147
154
158
Societat limitada / civil
572
544
552
521
504
Altres societats i associacions
105
104
88
88
84
Entitats estrangeres
1
1
1
Sense dada publicada
Sense dada publicada
Organismes públics
18
18
15
10
10
Institucions religioses
9
8
9
8
7
Altres tipus / UTE
Sense dada publicada
Sense dada publicada
Sense dada publicada
1
1
No consta
28
32
36
39
56
Font: Ajuntament de Barcelona · OMD · Cadastre / IBI
02 · El parc residencial
Com són els habitatges del barri
Superfícies, èpoques de construcció i nombre d’habitatges. Un retrat del parc residencial que permet posar en context les característiques del teu pis.
09/03/2026
Com encaixa la mida del teu pis?
Compara la superfície del teu habitatge amb les mides que hi ha al barri i descobreix quina proporció ocupa cada tram.
La categoria «61–90 m²» és la més nombrosa i representa el 59,0 % del total.
<30 m²2,7 %334 habitatges
31–60 m²27,3 %3.377 habitatges
61–90 m²59,0 %7.301 habitatges
91–120 m²10,2 %1.258 habitatges
121–150 m²0,7 %90 habitatges
151–210 m²0,1 %11 habitatges
211–250 m²0,0 %1 habitatges
>250 m²0,0 %1 habitatges
Compara amb Nou Barris i Barcelona
09/03/2026 · Mateix període per a les tres zones. Percentatge sobre el total de cada territori quan la font permet calcular-lo; a sota, el nombre de habitatges.
Indicador / categoria
Vilapicina i la Torre Llobeta
Nou Barris
Barcelona
<30 m²
2,7 %334 habitatges
2,4 %1.816 habitatges
3,0 %25.014 habitatges
31–60 m²
27,3 %3.377 habitatges
40,4 %31.172 habitatges
27,2 %227.392 habitatges
61–90 m²
59,0 %7.301 habitatges
49,9 %38.502 habitatges
46,0 %384.437 habitatges
91–120 m²
10,2 %1.258 habitatges
6,9 %5.335 habitatges
15,6 %130.240 habitatges
121–150 m²
0,7 %90 habitatges
0,3 %266 habitatges
4,4 %36.538 habitatges
151–210 m²
0,1 %11 habitatges
0,1 %64 habitatges
2,9 %24.203 habitatges
211–250 m²
0,0 %1 habitatges
0,0 %6 habitatges
0,6 %4.719 habitatges
>250 m²
0,0 %1 habitatges
0,0 %7 habitatges
0,5 %4.078 habitatges
Parc residencial del Cadastre; no és l’inventari de pisos actualment en venda.
Veure l’evolució històrica
01/01/2022 – 09/03/2026 · Més recent primer
Categoria
09/03/2026
04/03/2025
26/02/2024
06/03/2023
01/01/2022
<30 m²
334
333
333
333
333
31–60 m²
3.377
3.374
3.374
3.369
3.364
61–90 m²
7.301
7.302
7.302
7.292
7.273
91–120 m²
1.258
1.256
1.256
1.248
1.249
121–150 m²
90
90
90
89
89
151–210 m²
11
11
11
11
11
211–250 m²
1
1
1
1
1
>250 m²
1
1
1
1
1
Font: Ajuntament de Barcelona · OMD · Cadastre / IBI
09/03/2026
Quan es van construir els habitatges
Consulta com es distribueixen els habitatges segons l’any de construcció i quins períodes concentren una part més gran del parc residencial.
La categoria «1961–1970» és la més nombrosa i representa el 33,6 % del total.
Percentatge sobre les barres · Nombre d’habitatges sota cada període
1,0 %
<1901118
3,5 %
1901–1940428
1,0 %
1941–1950124
22,4 %
1951–19602.775
33,6 %
1961–19704.163
25,0 %
1971–19803.095
4,1 %
1981–1990512
4,5 %
1991–2000555
3,6 %
2001–2010450
0,9 %
2011–2020107
0,4 %
2021–203046
Llisca el gràfic per veure tots els períodes.Compara amb Nou Barris i Barcelona
09/03/2026 · Mateix període per a les tres zones. Percentatge sobre el total de cada territori quan la font permet calcular-lo; a sota, el nombre de habitatges.
Indicador / categoria
Vilapicina i la Torre Llobeta
Nou Barris
Barcelona
<1901
1,0 %118 habitatges
0,3 %199 habitatges
9,5 %79.125 habitatges
1901–1940
3,5 %428 habitatges
2,1 %1.603 habitatges
14,2 %118.546 habitatges
1941–1950
1,0 %124 habitatges
1,0 %764 habitatges
3,0 %24.697 habitatges
1951–1960
22,4 %2.775 habitatges
16,1 %12.442 habitatges
9,4 %78.578 habitatges
1961–1970
33,6 %4.163 habitatges
43,7 %33.710 habitatges
24,9 %208.397 habitatges
1971–1980
25,0 %3.095 habitatges
23,5 %18.147 habitatges
20,6 %171.941 habitatges
1981–1990
4,1 %512 habitatges
2,7 %2.060 habitatges
4,7 %39.394 habitatges
1991–2000
4,5 %555 habitatges
3,4 %2.607 habitatges
5,0 %41.970 habitatges
2001–2010
3,6 %450 habitatges
5,7 %4.375 habitatges
5,6 %46.677 habitatges
2011–2020
0,9 %107 habitatges
1,2 %905 habitatges
2,0 %16.530 habitatges
2021–2030
0,4 %46 habitatges
0,5 %356 habitatges
1,3 %10.766 habitatges
L’antiguitat descriu l’any de construcció, no l’estat de conservació ni les reformes.
Veure l’evolució històrica
01/01/2022 – 09/03/2026 · Més recent primer
Categoria
09/03/2026
04/03/2025
26/02/2024
06/03/2023
01/01/2022
<1901
118
118
118
118
118
1901–1940
428
430
430
430
430
1941–1950
124
124
124
124
124
1951–1960
2.775
2.775
2.776
2.776
2.776
1961–1970
4.163
4.163
4.163
4.161
4.162
1971–1980
3.095
3.095
3.094
3.094
3.093
1981–1990
512
512
512
512
512
1991–2000
555
555
555
555
555
2001–2010
450
448
448
448
448
2011–2020
107
103
103
103
103
2021–2030
46
45
45
23
Sense dada publicada
Font: Ajuntament de Barcelona · OMD · Cadastre / IBI
09/03/2026
Superfície mitjana del parc residencial
La superfície mitjana dels habitatges del Cadastre, comparada amb el districte i amb el conjunt de Barcelona.
La variació respecte a l’edició de l’any anterior és inferior al 0,1 %.
69,2 m²
Compara amb Nou Barris i Barcelona
09/03/2026 · Mateix període per a les tres zones.
Vilapicina i la Torre Llobeta69,2 m²
Nou Barris65,1 m²
Barcelona77,9 m²
Parc residencial del Cadastre; no és l’inventari de pisos actualment en venda.
Veure l’evolució històrica
01/01/2022 – 09/03/2026 · Més recent primer
Data
Valor
09/03/2026
69,2 m²
04/03/2025
69,2 m²
26/02/2024
69,2 m²
06/03/2023
69,2 m²
01/01/2022
69,2 m²
Font: Ajuntament de Barcelona · OMD · Cadastre / IBI
09/03/2026
Edat mitjana dels habitatges
L’edat mitjana del parc residencial, calculada a partir de l’any de construcció. Permet comparar l’antiguitat del barri amb la del districte i la ciutat.
Variació respecte a l’edició de l’any anterior: +1,7 %.
59,3 anys
Compara amb Nou Barris i Barcelona
09/03/2026 · Mateix període per a les tres zones.
Vilapicina i la Torre Llobeta59,3 anys
Nou Barris56,3 anys
Barcelona66,5 anys
L’antiguitat descriu l’any de construcció, no l’estat de conservació ni les reformes.
Veure l’evolució històrica
01/01/2022 – 09/03/2026 · Més recent primer
Data
Valor
09/03/2026
59,3 anys
04/03/2025
58,3 anys
26/02/2024
57,3 anys
06/03/2023
56,4 anys
01/01/2022
55,5 anys
Font: Ajuntament de Barcelona · OMD · Cadastre / IBI
09/03/2026
Habitatges del barri
El nombre d’habitatges registrats al Cadastre. Pots consultar-ne l’evolució i comparar-lo amb els totals del districte i de Barcelona.
La variació respecte a l’edició de l’any anterior és inferior al 0,1 %.
12.373
Compara amb Nou Barris i Barcelona
09/03/2026 · Mateix període per a les tres zones.
Indicador / categoria
Vilapicina i la Torre Llobeta
Nou Barris
Barcelona
Habitatges del barri
12.373
77.168
836.621
Parc residencial del Cadastre; no és l’inventari de pisos actualment en venda.
Veure l’evolució històrica
01/01/2022 – 09/03/2026 · Més recent primer
Data
Valor
09/03/2026
12.373
04/03/2025
12.368
26/02/2024
12.368
06/03/2023
12.344
01/01/2022
12.321
Font: Ajuntament de Barcelona · OMD · Cadastre / IBI
03 · La vida al barri
Llars, residents i renda disponible
La composició dels domicilis i el context econòmic dels residents, amb comparacions territorials quan la sèrie ho permet.
01/01/2026
Quantes persones viuen a cada domicili
Així es reparteixen els domicilis del barri segons el nombre de persones empadronades a cadascun.
La categoria «Una persona» és la més nombrosa i representa el 30,8 % del total.
Una persona30,8 %3.336 domicilis
Dues persones30,7 %3.323 domicilis
Tres persones18,2 %1.972 domicilis
Quatre persones12,7 %1.371 domicilis
Cinc persones3,9 %427 domicilis
Sis persones1,8 %199 domicilis
Set persones1,0 %103 domicilis
Vuit persones0,4 %45 domicilis
Nou persones o més0,6 %61 domicilis
Compara amb Nou Barris i Barcelona
01/01/2026 · Mateix període per a les tres zones. Percentatge sobre el total de cada territori quan la font permet calcular-lo; a sota, el nombre de domicilis.
Indicador / categoria
Vilapicina i la Torre Llobeta
Nou Barris
Barcelona
Una persona
30,8 %3.336 domicilis
29,5 %20.296 domicilis
31,9 %218.433 domicilis
Dues persones
30,7 %3.323 domicilis
29,1 %20.028 domicilis
29,5 %201.690 domicilis
Tres persones
18,2 %1.972 domicilis
18,3 %12.573 domicilis
17,6 %120.498 domicilis
Quatre persones
12,7 %1.371 domicilis
12,9 %8.888 domicilis
12,7 %86.631 domicilis
Cinc persones
3,9 %427 domicilis
5,1 %3.506 domicilis
4,4 %30.379 domicilis
Sis persones
1,8 %199 domicilis
2,4 %1.671 domicilis
1,8 %12.508 domicilis
Set persones
1,0 %103 domicilis
1,3 %864 domicilis
0,9 %6.005 domicilis
Vuit persones
0,4 %45 domicilis
0,6 %418 domicilis
0,5 %3.256 domicilis
Nou persones o més
0,6 %61 domicilis
0,9 %593 domicilis
0,7 %4.677 domicilis
Domicilis del padró municipal. Descriu els residents, no els compradors.
Veure l’evolució històrica
01/01/2022 – 01/01/2026 · Més recent primer
Categoria
01/01/2026
01/01/2025
01/01/2024
01/01/2023
01/01/2022
Una persona
3.336
3.286
3.283
3.257
3.159
Dues persones
3.323
3.226
3.219
3.169
3.182
Tres persones
1.972
2.024
2.026
2.065
2.084
Quatre persones
1.371
1.396
1.383
1.379
1.398
Cinc persones
427
437
430
392
402
Sis persones
199
189
194
174
164
Set persones
103
98
89
87
73
Vuit persones
45
59
57
57
40
Nou persones o més
61
60
51
47
42
Font: Ajuntament de Barcelona · OMD · Padró municipal
01/01/2026
Presència de menors als domicilis
La distribució dels domicilis segons el nombre de menors de 18 anys empadronats. El gràfic distingeix els que tenen menors dels que no en tenen.
La categoria «Cap menor de 18 anys» és la més nombrosa i representa el 78,8 % del total.
El 21,2 % dels domicilis té almenys una persona menor de 18 anys empadronada.
21,2 %amb menors
Amb menors de 18 anys
Sense menors de 18 anys
Compara amb Nou Barris i Barcelona
01/01/2026 · Mateix període per a les tres zones. Percentatge sobre el total de cada territori quan la font permet calcular-lo; a sota, el nombre de domicilis.
Indicador / categoria
Vilapicina i la Torre Llobeta
Nou Barris
Barcelona
Cap menor de 18 anys
78,8 %8.538 domicilis
75,7 %52.112 domicilis
78,6 %538.014 domicilis
Un menor de 18 anys
13,0 %1.409 domicilis
14,0 %9.648 domicilis
12,1 %82.743 domicilis
Dos menors de 18 anys
6,9 %744 domicilis
7,8 %5.361 domicilis
7,4 %50.744 domicilis
Tres menors de 18 anys
1,1 %114 domicilis
1,9 %1.299 domicilis
1,4 %9.886 domicilis
Quatre menors de 18 anys o més
0,3 %32 domicilis
0,6 %417 domicilis
0,4 %2.690 domicilis
Domicilis del padró municipal. Descriu els residents, no els compradors.
Veure l’evolució històrica
01/01/2022 – 01/01/2026 · Més recent primer
Categoria
01/01/2026
01/01/2025
01/01/2024
01/01/2023
01/01/2022
Cap menor de 18 anys
8.538
8.417
8.342
8.203
8.129
Un menor de 18 anys
1.409
1.408
1.422
1.476
1.441
Dos menors de 18 anys
744
806
832
807
834
Tres menors de 18 anys
114
108
104
112
121
Quatre menors de 18 anys o més
32
36
32
29
19
Font: Ajuntament de Barcelona · OMD · Padró municipal
01/01/2026
Domicilis del barri
El nombre de domicilis amb persones empadronades. Una mateixa adreça pot reunir una o diverses persones; aquesta xifra és diferent del total d’habitatges del Cadastre.
Variació respecte a l’edició de l’any anterior: +0,6 %.
10.837
Compara amb Nou Barris i Barcelona
01/01/2026 · Mateix període per a les tres zones.
Indicador / categoria
Vilapicina i la Torre Llobeta
Nou Barris
Barcelona
Domicilis del barri
10.837
68.837
684.077
Domicilis del padró municipal. Descriu els residents, no els compradors.
Veure l’evolució històrica
01/01/2022 – 01/01/2026 · Més recent primer
Data
Valor
01/01/2026
10.837
01/01/2025
10.775
01/01/2024
10.732
01/01/2023
10.627
01/01/2022
10.544
Font: Ajuntament de Barcelona · OMD · Padró municipal
2023
Renda disponible per habitant
La renda anual disponible per resident del barri, comparada amb el districte i Barcelona per al mateix any.
Variació respecte a l’edició de l’any anterior: +7,2 %.
22.173 €
Compara amb Nou Barris i Barcelona
2023 · Mateix període per a les tres zones.
Vilapicina i la Torre Llobeta22.173 €
Nou Barris18.676 €
Barcelona26.069 €
Renda disponible anual per habitant. No equival al salari ni al pressupost dels compradors.
Veure l’evolució històrica
2019 – 2023 · Més recent primer
Data
Valor
2023
22.173 €
2022
20.687 €
2021
20.183 €
2020
18.727 €
2019
19.959 €
Font: Ajuntament de Barcelona · OMD
04 · Història i habitatge
Vilapicina i la Torre Llobeta: del passat rural a la vida urbana
Vilapicina i la Torre Llobeta · Nou Barris · Barcelona
La història del barri
Aquest sector va ser un dels primers a urbanitzar-se a Nou Barris. La casa de Torre Llobeta recorda el passat agrícola, mentre que els habitatges socials construïts al seu voltant als anys cinquanta i la plaça del Virrei Amat expliquen part del teixit actual.
Convé distingir les finques de les grans vies de les situades en carrers interiors. La llum, el soroll, l’ascensor i la distribució poden canviar molt entre pisos pròxims. Compara superfícies equivalents i comprova les reformes de la comunitat abans de fixar una referència de venda.
Una bona comparació comença per saber què mesura cada dada. Pots desplegar els històrics i consultar les notes que acompanyen cada indicador.
Són preus d’anuncis o de compravendes?
El bloc de mercat utilitza mitjanes d’operacions registrades procedents de les estadístiques notarials difoses per l’Ajuntament. Són diferents dels preus que es demanen als anuncis dels portals immobiliaris.
Per què hi apareixen dates diferents?
Les dades de compravendes, Cadastre, padró i renda es publiquen amb calendaris diferents. Cada bloc indica el període de referència. La data de consulta d’aquesta pàgina no converteix tots els indicadors en dades del mateix any.
La superfície mitjana correspon a tots els pisos?
La superfície del bloc de compravendes correspon als habitatges que s’han venut. La superfície del parc residencial descriu els habitatges registrats al Cadastre. Són conjunts diferents i les mitjanes poden variar.
Què vol dir «Confidencial» o «Sense dada publicada»?
«Confidencial» indica que la font protegeix aquesta informació. «Sense dada publicada» assenyala que no hi ha cap valor disponible per a la categoria i el període mostrats. Cap de les dues expressions equival a zero.
Puc calcular el valor del meu pis amb el preu per m²?
La mitjana del barri serveix com a referència general. Una valoració individual requereix estudiar la ubicació concreta, la superfície, la planta, l’ascensor, la llum, l’estat i les característiques de la finca, juntament amb immobles comparables adequats.
Pots venir sense cita per parlar del teu habitatge, resoldre dubtes i organitzar una valoració presencial. T’acompanyem en la venda d’habitatges a tot Barcelona.
Espai Sant Joan
PUNTO HABITAT Passeig de Sant Joan, 150 · Barcelona 93 539 14 10
Please enter your username or email address. You will receive a link to create a new password via email.
Gestionar el consentimiento de las cookies
Para ofrecer las mejores experiencias, utilizamos tecnologías como las cookies para almacenar y/o acceder a la información del dispositivo. El consentimiento de estas tecnologías nos permitirá procesar datos como el comportamiento de navegación o las identificaciones únicas en este sitio. No consentir o retirar el consentimiento, puede afectar negativamente a ciertas características y funciones.
Funcional
Sempre actiu
El almacenamiento o acceso técnico es estrictamente necesario para el propósito legítimo de permitir el uso de un servicio específico explícitamente solicitado por el abonado o usuario, o con el único propósito de llevar a cabo la transmisión de una comunicación a través de una red de comunicaciones electrónicas.
Preferencias
El almacenamiento o acceso técnico es necesario para la finalidad legítima de almacenar preferencias no solicitadas por el abonado o usuario.
Estadísticas
El almacenamiento o acceso técnico que es utilizado exclusivamente con fines estadísticos.El almacenamiento o acceso técnico que se utiliza exclusivamente con fines estadísticos anónimos. Sin un requerimiento, el cumplimiento voluntario por parte de tu proveedor de servicios de Internet, o los registros adicionales de un tercero, la información almacenada o recuperada sólo para este propósito no se puede utilizar para identificarte.
Marketing
El almacenamiento o acceso técnico es necesario para crear perfiles de usuario para enviar publicidad, o para rastrear al usuario en una web o en varias web con fines de marketing similares.