El preu mitjà de compravenda al barri de Les Corts és de 5.765 €/m², segons les dades provisionals de 2026 publicades per l’Ajuntament de Barcelona. És una mitjana d’operacions registrades d’un any encara incomplet; el valor de cada habitatge depèn de les seves característiques.
Dades oficials de l’Ajuntament de Barcelona. Les xifres es mostren amb la data de referència per distingir l’última dada disponible de l’any en curs.
01 · El mercat de l’habitatge
Preus i compravendes del barri
Quant s’ha pagat en les operacions registrades, com ha evolucionat el preu i com es reparteix la titularitat del parc residencial.
El mercat de compravenda
Les quatre xifres clau de les compravendes registrades: preu per metre quadrat, nombre d’operacions, import mitjà i superfície dels pisos venuts.
Preu mitjà per m²
5.162 €/m²
2025 · any complet
+9,3%respecte a l’any anterior
Compravendes residencials
368
2025 · any complet
+1,7%respecte a l’any anterior
Import mitjà per habitatge
485.149 €
2025 · any complet
+10,2%respecte a l’any anterior
Superfície mitjana dels habitatges venuts
93,4 m²
2025 · any complet
-0,6%respecte a l’any anterior
Evolució del preu mitjà per m²
Compravendes registrades · euros per metre quadrat
Llisca el gràfic per veure tots els anys.
Compara amb Les Corts i Barcelona
Cada fila indica l’any complet de referència. Es fa servir el mateix període a les tres zones.
Indicador / categoria
Les Corts
Les Corts
Barcelona
Preu mitjà per m² 2025 · any complet
5.162 €/m²
5.102 €/m²
4.254 €/m²
Compravendes residencials 2025 · any complet
368
683
16.897
Import mitjà per habitatge 2025 · any complet
485.149 €
563.156 €
372.930 €
Superfície mitjana dels habitatges venuts 2025 · any complet
93,4 m²
109,1 m²
86,4 m²
Mitjanes d’operacions registrades; no equivalen a una valoració individual. La superfície correspon als habitatges venuts.
Font: Ajuntament de Barcelona · OMD · Registres notarials
2025 · any complet
Preu per any de construcció
El preu mitjà per metre quadrat dels habitatges venuts, agrupats pel període de construcció. Les xifres corresponen a l’any indicat, no a una mitjana de l’històric. Obre l’històric per seguir cada tram al llarg dels anys.
1920–19394.683 €/m²
1940–19594.845 €/m²
1960–19795.131 €/m²
1980–19995.267 €/m²
2000–20205.668 €/m²
2020–actualitat6.353 €/m²
No consta5.844 €/m²
Compara amb Les Corts i Barcelona
2025 · any complet · Mateix període per a les tres zones.
Indicador / categoria
Les Corts
Les Corts
Barcelona
2020–actualitat
6.353 €/m²
7.261 €/m²
5.731 €/m²
2000–2020
5.668 €/m²
5.694 €/m²
4.904 €/m²
1980–1999
5.267 €/m²
5.134 €/m²
4.373 €/m²
1960–1979
5.131 €/m²
5.043 €/m²
3.944 €/m²
1940–1959
4.845 €/m²
4.849 €/m²
4.105 €/m²
1920–1939
4.683 €/m²
4.573 €/m²
4.772 €/m²
1900–1919
Sense dada publicada
4.731 €/m²
4.640 €/m²
Abans del 1900
Sense dada publicada
Sense dada publicada
4.308 €/m²
No consta
5.844 €/m²
5.770 €/m²
4.278 €/m²
Mitjanes de compravendes amb almenys cinc mostres i propietat horitzontal. Les diferències no aïllen l’efecte de l’antiguitat ni equivalen a una valoració individual.
Veure l’evolució històrica
2021 · any complet – 2025 · any complet · Més recent primer
Categoria
2025 · any complet
2024 · any complet
2023 · any complet
2022 · any complet
2021 · any complet
2020–actualitat
6.353 €/m²
Sense dada publicada
Sense dada publicada
4.956 €/m²
6.254 €/m²
2000–2020
5.668 €/m²
6.248 €/m²
4.430 €/m²
6.237 €/m²
4.826 €/m²
1980–1999
5.267 €/m²
4.339 €/m²
3.889 €/m²
4.518 €/m²
4.139 €/m²
1960–1979
5.131 €/m²
4.677 €/m²
4.324 €/m²
4.117 €/m²
3.950 €/m²
1940–1959
4.845 €/m²
4.639 €/m²
4.038 €/m²
4.046 €/m²
3.871 €/m²
1920–1939
4.683 €/m²
4.232 €/m²
4.512 €/m²
3.550 €/m²
3.234 €/m²
1900–1919
Sense dada publicada
Sense dada publicada
Sense dada publicada
2.837 €/m²
Sense dada publicada
No consta
5.844 €/m²
5.121 €/m²
4.373 €/m²
4.308 €/m²
4.291 €/m²
Font: Ajuntament de Barcelona · OMD
09/03/2026
Com es reparteix la titularitat
Com es distribueixen els habitatges segons el tipus de primer titular cadastral: particulars, societats, organismes públics i altres entitats.
La categoria «Persona física — espanyola» és la més nombrosa i representa el 84,9 % del total.
88,0 %
dels habitatges té una persona física com a primer titular cadastral.
Compara amb Les Corts i Barcelona
09/03/2026 · Mateix període per a les tres zones. Percentatge sobre el total de cada territori quan la font permet calcular-lo; a sota, el nombre de habitatges.
Indicador / categoria
Les Corts
Les Corts
Barcelona
Persona física — espanyola
84,9 %19.880 habitatges
83,4 %34.524 habitatges
78,8 %659.066 habitatges
Persona física — estrangera
3,0 %713 habitatges
3,6 %1.471 habitatges
5,6 %47.005 habitatges
Societat anònima
1,1 %263 habitatges
1,4 %567 habitatges
2,1 %17.525 habitatges
Societat limitada / civil
8,9 %2.080 habitatges
9,4 %3.887 habitatges
10,0 %83.338 habitatges
Altres societats i associacions
0,7 %159 habitatges
0,7 %300 habitatges
1,0 %8.237 habitatges
Entitats estrangeres
0,0 %9 habitatges
0,1 %58 habitatges
0,1 %691 habitatges
Organismes públics
1,0 %236 habitatges
1,1 %451 habitatges
2,0 %16.387 habitatges
Institucions religioses
0,1 %19 habitatges
0,1 %46 habitatges
0,2 %1.534 habitatges
Altres tipus / UTE
Sense dada publicada
0,0 %1 habitatges
0,0 %123 habitatges
No consta
0,2 %48 habitatges
0,2 %103 habitatges
0,3 %2.715 habitatges
Classificació segons el primer titular cadastral; no identifica grans tenidors ni l’ús de cada habitatge.
Veure l’evolució històrica
01/01/2022 – 09/03/2026 · Més recent primer
Categoria
09/03/2026
04/03/2025
26/02/2024
06/03/2023
01/01/2022
Persona física — espanyola
19.880
19.901
19.949
19.969
20.000
Persona física — estrangera
713
693
650
605
556
Societat anònima
263
282
292
347
361
Societat limitada / civil
2.080
2.045
2.020
1.968
1.963
Altres societats i associacions
159
144
118
117
115
Entitats estrangeres
9
7
7
7
4
Organismes públics
236
236
234
234
198
Institucions religioses
19
19
19
17
17
Altres tipus / UTE
Sense dada publicada
Sense dada publicada
Sense dada publicada
Sense dada publicada
1
No consta
48
53
68
79
113
Font: Ajuntament de Barcelona · OMD · Cadastre / IBI
02 · El parc residencial
Com són els habitatges del barri
Superfícies, èpoques de construcció i nombre d’habitatges. Un retrat del parc residencial que permet posar en context les característiques del teu pis.
09/03/2026
Com encaixa la mida del teu pis?
Compara la superfície del teu habitatge amb les mides que hi ha al barri i descobreix quina proporció ocupa cada tram.
La categoria «61–90 m²» és la més nombrosa i representa el 44,3 % del total.
<30 m²2,0 %471 habitatges
31–60 m²17,8 %4.167 habitatges
61–90 m²44,3 %10.372 habitatges
91–120 m²25,6 %5.996 habitatges
121–150 m²6,8 %1.591 habitatges
151–210 m²2,9 %688 habitatges
211–250 m²0,4 %100 habitatges
>250 m²0,1 %22 habitatges
Compara amb Les Corts i Barcelona
09/03/2026 · Mateix període per a les tres zones. Percentatge sobre el total de cada territori quan la font permet calcular-lo; a sota, el nombre de habitatges.
Indicador / categoria
Les Corts
Les Corts
Barcelona
<30 m²
2,0 %471 habitatges
2,3 %940 habitatges
3,0 %25.014 habitatges
31–60 m²
17,8 %4.167 habitatges
15,6 %6.444 habitatges
27,2 %227.392 habitatges
61–90 m²
44,3 %10.372 habitatges
41,1 %17.006 habitatges
46,0 %384.437 habitatges
91–120 m²
25,6 %5.996 habitatges
25,5 %10.576 habitatges
15,6 %130.240 habitatges
121–150 m²
6,8 %1.591 habitatges
8,1 %3.369 habitatges
4,4 %36.538 habitatges
151–210 m²
2,9 %688 habitatges
5,7 %2.340 habitatges
2,9 %24.203 habitatges
211–250 m²
0,4 %100 habitatges
1,0 %429 habitatges
0,6 %4.719 habitatges
>250 m²
0,1 %22 habitatges
0,7 %304 habitatges
0,5 %4.078 habitatges
Parc residencial del Cadastre; no és l’inventari de pisos actualment en venda.
Veure l’evolució històrica
01/01/2022 – 09/03/2026 · Més recent primer
Categoria
09/03/2026
04/03/2025
26/02/2024
06/03/2023
01/01/2022
<30 m²
471
480
479
474
472
31–60 m²
4.167
4.139
4.130
4.130
4.124
61–90 m²
10.372
10.354
10.350
10.334
10.330
91–120 m²
5.996
6.006
6.004
6.006
6.005
121–150 m²
1.591
1.590
1.586
1.588
1.586
151–210 m²
688
688
685
686
686
211–250 m²
100
100
99
99
99
>250 m²
22
23
24
26
26
Font: Ajuntament de Barcelona · OMD · Cadastre / IBI
09/03/2026
Quan es van construir els habitatges
Consulta com es distribueixen els habitatges segons l’any de construcció i quins períodes concentren una part més gran del parc residencial.
La categoria «1971–1980» és la més nombrosa i representa el 35,6 % del total.
Percentatge sobre les barres · Nombre d’habitatges sota cada període
0,8 %
<1901186
7,2 %
1901–19401.684
2,2 %
1941–1950512
8,4 %
1951–19601.961
24,8 %
1961–19705.813
35,6 %
1971–19808.327
11,4 %
1981–19902.667
3,9 %
1991–2000910
3,3 %
2001–2010778
2,2 %
2011–2020508
0,3 %
2021–203061
Llisca el gràfic per veure tots els períodes.Compara amb Les Corts i Barcelona
09/03/2026 · Mateix període per a les tres zones. Percentatge sobre el total de cada territori quan la font permet calcular-lo; a sota, el nombre de habitatges.
Indicador / categoria
Les Corts
Les Corts
Barcelona
<1901
0,8 %186 habitatges
0,5 %218 habitatges
9,5 %79.125 habitatges
1901–1940
7,2 %1.684 habitatges
5,5 %2.286 habitatges
14,2 %118.546 habitatges
1941–1950
2,2 %512 habitatges
2,4 %1.002 habitatges
3,0 %24.697 habitatges
1951–1960
8,4 %1.961 habitatges
9,0 %3.725 habitatges
9,4 %78.578 habitatges
1961–1970
24,8 %5.813 habitatges
26,1 %10.791 habitatges
24,9 %208.397 habitatges
1971–1980
35,6 %8.327 habitatges
37,6 %15.563 habitatges
20,6 %171.941 habitatges
1981–1990
11,4 %2.667 habitatges
9,7 %4.035 habitatges
4,7 %39.394 habitatges
1991–2000
3,9 %910 habitatges
3,5 %1.444 habitatges
5,0 %41.970 habitatges
2001–2010
3,3 %778 habitatges
3,3 %1.386 habitatges
5,6 %46.677 habitatges
2011–2020
2,2 %508 habitatges
1,9 %793 habitatges
2,0 %16.530 habitatges
2021–2030
0,3 %61 habitatges
0,4 %165 habitatges
1,3 %10.766 habitatges
L’antiguitat descriu l’any de construcció, no l’estat de conservació ni les reformes.
Veure l’evolució històrica
01/01/2022 – 09/03/2026 · Més recent primer
Categoria
09/03/2026
04/03/2025
26/02/2024
06/03/2023
01/01/2022
<1901
186
186
184
184
184
1901–1940
1.684
1.686
1.690
1.695
1.692
1941–1950
512
514
514
514
514
1951–1960
1.961
1.961
1.962
1.966
1.966
1961–1970
5.813
5.805
5.800
5.795
5.794
1971–1980
8.327
8.326
8.325
8.327
8.325
1981–1990
2.667
2.668
2.667
2.667
2.667
1991–2000
910
910
910
910
910
2001–2010
778
773
772
772
771
2011–2020
508
501
500
500
494
2021–2030
61
50
33
13
11
Font: Ajuntament de Barcelona · OMD · Cadastre / IBI
09/03/2026
Superfície mitjana del parc residencial
La superfície mitjana dels habitatges del Cadastre, comparada amb el districte i amb el conjunt de Barcelona.
La variació respecte a l’edició de l’any anterior és inferior al 0,1 %.
84,9 m²
Compara amb Les Corts i Barcelona
09/03/2026 · Mateix període per a les tres zones.
Les Corts84,9 m²
Les Corts91,3 m²
Barcelona77,9 m²
Parc residencial del Cadastre; no és l’inventari de pisos actualment en venda.
Veure l’evolució històrica
01/01/2022 – 09/03/2026 · Més recent primer
Data
Valor
09/03/2026
84,9 m²
04/03/2025
84,9 m²
26/02/2024
84,9 m²
06/03/2023
85,0 m²
01/01/2022
85,0 m²
Font: Ajuntament de Barcelona · OMD · Cadastre / IBI
09/03/2026
Edat mitjana dels habitatges
L’edat mitjana del parc residencial, calculada a partir de l’any de construcció. Permet comparar l’antiguitat del barri amb la del districte i la ciutat.
Variació respecte a l’edició de l’any anterior: +1,8 %.
55,0 anys
Compara amb Les Corts i Barcelona
09/03/2026 · Mateix període per a les tres zones.
Les Corts55,0 anys
Les Corts54,5 anys
Barcelona66,5 anys
L’antiguitat descriu l’any de construcció, no l’estat de conservació ni les reformes.
Veure l’evolució històrica
01/01/2022 – 09/03/2026 · Més recent primer
Data
Valor
09/03/2026
55,0 anys
04/03/2025
54,1 anys
26/02/2024
53,1 anys
06/03/2023
52,2 anys
01/01/2022
51,2 anys
Font: Ajuntament de Barcelona · OMD · Cadastre / IBI
09/03/2026
Habitatges del barri
El nombre d’habitatges registrats al Cadastre. Pots consultar-ne l’evolució i comparar-lo amb els totals del districte i de Barcelona.
Variació respecte a l’edició de l’any anterior: +0,1 %.
23.407
Compara amb Les Corts i Barcelona
09/03/2026 · Mateix període per a les tres zones.
Indicador / categoria
Les Corts
Les Corts
Barcelona
Habitatges del barri
23.407
41.408
836.621
Parc residencial del Cadastre; no és l’inventari de pisos actualment en venda.
Veure l’evolució històrica
01/01/2022 – 09/03/2026 · Més recent primer
Data
Valor
09/03/2026
23.407
04/03/2025
23.380
26/02/2024
23.357
06/03/2023
23.343
01/01/2022
23.328
Font: Ajuntament de Barcelona · OMD · Cadastre / IBI
03 · La vida al barri
Llars, residents i renda disponible
La composició dels domicilis i el context econòmic dels residents, amb comparacions territorials quan la sèrie ho permet.
01/01/2026
Quantes persones viuen a cada domicili
Així es reparteixen els domicilis del barri segons el nombre de persones empadronades a cadascun.
La categoria «Una persona» és la més nombrosa i representa el 32,6 % del total.
Una persona32,6 %6.339 domicilis
Dues persones30,1 %5.840 domicilis
Tres persones18,0 %3.491 domicilis
Quatre persones13,1 %2.551 domicilis
Cinc persones3,9 %755 domicilis
Sis persones1,3 %256 domicilis
Set persones0,4 %85 domicilis
Vuit persones0,3 %50 domicilis
Nou persones o més0,3 %63 domicilis
Compara amb Les Corts i Barcelona
01/01/2026 · Mateix període per a les tres zones. Percentatge sobre el total de cada territori quan la font permet calcular-lo; a sota, el nombre de domicilis.
Indicador / categoria
Les Corts
Les Corts
Barcelona
Una persona
32,6 %6.339 domicilis
31,0 %10.444 domicilis
31,9 %218.433 domicilis
Dues persones
30,1 %5.840 domicilis
29,6 %9.968 domicilis
29,5 %201.690 domicilis
Tres persones
18,0 %3.491 domicilis
18,0 %6.062 domicilis
17,6 %120.498 domicilis
Quatre persones
13,1 %2.551 domicilis
13,8 %4.665 domicilis
12,7 %86.631 domicilis
Cinc persones
3,9 %755 domicilis
4,7 %1.581 domicilis
4,4 %30.379 domicilis
Sis persones
1,3 %256 domicilis
1,6 %549 domicilis
1,8 %12.508 domicilis
Set persones
0,4 %85 domicilis
0,6 %199 domicilis
0,9 %6.005 domicilis
Vuit persones
0,3 %50 domicilis
0,3 %101 domicilis
0,5 %3.256 domicilis
Nou persones o més
0,3 %63 domicilis
0,4 %138 domicilis
0,7 %4.677 domicilis
Domicilis del padró municipal. Descriu els residents, no els compradors.
Veure l’evolució històrica
01/01/2022 – 01/01/2026 · Més recent primer
Categoria
01/01/2026
01/01/2025
01/01/2024
01/01/2023
01/01/2022
Una persona
6.339
6.253
6.147
6.102
5.938
Dues persones
5.840
5.820
5.800
5.746
5.706
Tres persones
3.491
3.497
3.523
3.518
3.491
Quatre persones
2.551
2.624
2.613
2.597
2.663
Cinc persones
755
755
778
768
773
Sis persones
256
247
224
226
205
Set persones
85
104
83
72
75
Vuit persones
50
47
39
36
42
Nou persones o més
63
63
58
51
58
Font: Ajuntament de Barcelona · OMD · Padró municipal
01/01/2026
Presència de menors als domicilis
La distribució dels domicilis segons el nombre de menors de 18 anys empadronats. El gràfic distingeix els que tenen menors dels que no en tenen.
La categoria «Cap menor de 18 anys» és la més nombrosa i representa el 79,3 % del total.
El 20,7 % dels domicilis té almenys una persona menor de 18 anys empadronada.
20,7 %amb menors
Amb menors de 18 anys
Sense menors de 18 anys
Compara amb Les Corts i Barcelona
01/01/2026 · Mateix període per a les tres zones. Percentatge sobre el total de cada territori quan la font permet calcular-lo; a sota, el nombre de domicilis.
Indicador / categoria
Les Corts
Les Corts
Barcelona
Cap menor de 18 anys
79,3 %15.417 domicilis
77,8 %26.219 domicilis
78,6 %538.014 domicilis
Un menor de 18 anys
11,3 %2.189 domicilis
11,6 %3.906 domicilis
12,1 %82.743 domicilis
Dos menors de 18 anys
8,0 %1.560 domicilis
8,7 %2.922 domicilis
7,4 %50.744 domicilis
Tres menors de 18 anys
1,2 %234 domicilis
1,6 %552 domicilis
1,4 %9.886 domicilis
Quatre menors de 18 anys o més
0,2 %30 domicilis
0,3 %108 domicilis
0,4 %2.690 domicilis
Domicilis del padró municipal. Descriu els residents, no els compradors.
Veure l’evolució històrica
01/01/2022 – 01/01/2026 · Més recent primer
Categoria
01/01/2026
01/01/2025
01/01/2024
01/01/2023
01/01/2022
Cap menor de 18 anys
15.417
15.302
15.163
15.052
14.859
Un menor de 18 anys
2.189
2.239
2.198
2.124
2.091
Dos menors de 18 anys
1.560
1.592
1.617
1.643
1.686
Tres menors de 18 anys
234
246
254
259
273
Quatre menors de 18 anys o més
30
31
33
38
42
Font: Ajuntament de Barcelona · OMD · Padró municipal
01/01/2026
Domicilis del barri
El nombre de domicilis amb persones empadronades. Una mateixa adreça pot reunir una o diverses persones; aquesta xifra és diferent del total d’habitatges del Cadastre.
Variació respecte a l’edició de l’any anterior: +0,1 %.
19.430
Compara amb Les Corts i Barcelona
01/01/2026 · Mateix període per a les tres zones.
Indicador / categoria
Les Corts
Les Corts
Barcelona
Domicilis del barri
19.430
33.707
684.077
Domicilis del padró municipal. Descriu els residents, no els compradors.
Veure l’evolució històrica
01/01/2022 – 01/01/2026 · Més recent primer
Data
Valor
01/01/2026
19.430
01/01/2025
19.410
01/01/2024
19.265
01/01/2023
19.116
01/01/2022
18.951
Font: Ajuntament de Barcelona · OMD · Padró municipal
2023
Renda disponible per habitant
La renda anual disponible per resident del barri, comparada amb el districte i Barcelona per al mateix any.
Variació respecte a l’edició de l’any anterior: +15,8 %.
32.758 €
Compara amb Les Corts i Barcelona
2023 · Mateix període per a les tres zones.
Les Corts32.758 €
Les Corts33.856 €
Barcelona26.069 €
Renda disponible anual per habitant. No equival al salari ni al pressupost dels compradors.
Veure l’evolució històrica
2019 – 2023 · Més recent primer
Data
Valor
2023
32.758 €
2022
28.280 €
2021
27.086 €
2020
26.527 €
2019
28.441 €
Font: Ajuntament de Barcelona · OMD
04 · Història i habitatge
Les Corts, el barri i l’antic municipi
Les Corts · Les Corts · Barcelona
La història del barri
El barri conserva el nucli històric de l’antic municipi, incorporat a Barcelona el 1897. Les places de la Concòrdia, Comas i Can Rosés ajuden a llegir aquesta identitat, juntament amb les successives expansions residencials i la petjada d’antigues indústries.
Aquest estudi correspon al barri de Les Corts, no al conjunt del districte. En comparar pisos, diferencia l’entorn del nucli antic, les grans avingudes i els carrers interiors. Revisa l’orientació, l’ascensor, el soroll i l’estat de l’edifici abans d’aplicar una mitjana per metre quadrat.
Una bona comparació comença per saber què mesura cada dada. Pots desplegar els històrics i consultar les notes que acompanyen cada indicador.
Són preus d’anuncis o de compravendes?
El bloc de mercat utilitza mitjanes d’operacions registrades procedents de les estadístiques notarials difoses per l’Ajuntament. Són diferents dels preus que es demanen als anuncis dels portals immobiliaris.
Per què hi apareixen dates diferents?
Les dades de compravendes, Cadastre, padró i renda es publiquen amb calendaris diferents. Cada bloc indica el període de referència. La data de consulta d’aquesta pàgina no converteix tots els indicadors en dades del mateix any.
La superfície mitjana correspon a tots els pisos?
La superfície del bloc de compravendes correspon als habitatges que s’han venut. La superfície del parc residencial descriu els habitatges registrats al Cadastre. Són conjunts diferents i les mitjanes poden variar.
Què vol dir «Confidencial» o «Sense dada publicada»?
«Confidencial» indica que la font protegeix aquesta informació. «Sense dada publicada» assenyala que no hi ha cap valor disponible per a la categoria i el període mostrats. Cap de les dues expressions equival a zero.
Puc calcular el valor del meu pis amb el preu per m²?
La mitjana del barri serveix com a referència general. Una valoració individual requereix estudiar la ubicació concreta, la superfície, la planta, l’ascensor, la llum, l’estat i les característiques de la finca, juntament amb immobles comparables adequats.
Pots venir sense cita per parlar del teu habitatge, resoldre dubtes i organitzar una valoració presencial. T’acompanyem en la venda d’habitatges a tot Barcelona.
Espai Sant Joan
PUNTO HABITAT Passeig de Sant Joan, 150 · Barcelona 93 539 14 10
Please enter your username or email address. You will receive a link to create a new password via email.
Gestionar el consentimiento de las cookies
Para ofrecer las mejores experiencias, utilizamos tecnologías como las cookies para almacenar y/o acceder a la información del dispositivo. El consentimiento de estas tecnologías nos permitirá procesar datos como el comportamiento de navegación o las identificaciones únicas en este sitio. No consentir o retirar el consentimiento, puede afectar negativamente a ciertas características y funciones.
Funcional
Sempre actiu
El almacenamiento o acceso técnico es estrictamente necesario para el propósito legítimo de permitir el uso de un servicio específico explícitamente solicitado por el abonado o usuario, o con el único propósito de llevar a cabo la transmisión de una comunicación a través de una red de comunicaciones electrónicas.
Preferencias
El almacenamiento o acceso técnico es necesario para la finalidad legítima de almacenar preferencias no solicitadas por el abonado o usuario.
Estadísticas
El almacenamiento o acceso técnico que es utilizado exclusivamente con fines estadísticos.El almacenamiento o acceso técnico que se utiliza exclusivamente con fines estadísticos anónimos. Sin un requerimiento, el cumplimiento voluntario por parte de tu proveedor de servicios de Internet, o los registros adicionales de un tercero, la información almacenada o recuperada sólo para este propósito no se puede utilizar para identificarte.
Marketing
El almacenamiento o acceso técnico es necesario para crear perfiles de usuario para enviar publicidad, o para rastrear al usuario en una web o en varias web con fines de marketing similares.