El preu mitjà de compravenda a La Barceloneta és de 5.303 €/m², segons les dades provisionals de 2026 publicades per l’Ajuntament de Barcelona. És una mitjana d’operacions registrades d’un any encara incomplet; el valor de cada habitatge depèn de les seves característiques.
Dades oficials de l’Ajuntament de Barcelona. Les xifres es mostren amb la data de referència per distingir l’última dada disponible de l’any en curs.
01 · El mercat de l’habitatge
Preus i compravendes del barri
Quant s’ha pagat en les operacions registrades, com ha evolucionat el preu i com es reparteix la titularitat del parc residencial.
El mercat de compravenda
Les quatre xifres clau de les compravendes registrades: preu per metre quadrat, nombre d’operacions, import mitjà i superfície dels pisos venuts.
Preu mitjà per m²
5.183 €/m²
2025 · any complet
+13,2%respecte a l’any anterior
Compravendes residencials
245
2025 · any complet
+28,3%respecte a l’any anterior
Import mitjà per habitatge
250.095 €
2025 · any complet
+12,2%respecte a l’any anterior
Superfície mitjana dels habitatges venuts
49,7 m²
2025 · any complet
-0,3%respecte a l’any anterior
Evolució del preu mitjà per m²
Compravendes registrades · euros per metre quadrat
Llisca el gràfic per veure tots els anys.
Compara amb Ciutat Vella i Barcelona
Cada fila indica l’any complet de referència. Es fa servir el mateix període a les tres zones.
Indicador / categoria
La Barceloneta
Ciutat Vella
Barcelona
Preu mitjà per m² 2025 · any complet
5.183 €/m²
4.126 €/m²
4.254 €/m²
Compravendes residencials 2025 · any complet
245
1.607
16.897
Import mitjà per habitatge 2025 · any complet
250.095 €
286.639 €
372.930 €
Superfície mitjana dels habitatges venuts 2025 · any complet
49,7 m²
74,0 m²
86,4 m²
Mitjanes d’operacions registrades; no equivalen a una valoració individual. La superfície correspon als habitatges venuts.
Font: Ajuntament de Barcelona · OMD · Registres notarials
2025 · any complet
Preu per any de construcció
El preu mitjà per metre quadrat dels habitatges venuts, agrupats pel període de construcció. Les xifres corresponen a l’any indicat, no a una mitjana de l’històric. Obre l’històric per seguir cada tram al llarg dels anys.
1900–19195.665 €/m²
1920–19395.154 €/m²
1940–19594.500 €/m²
1960–19795.334 €/m²
1980–19995.068 €/m²
Abans del 19005.491 €/m²
No consta3.604 €/m²
Compara amb Ciutat Vella i Barcelona
2025 · any complet · Mateix període per a les tres zones.
Indicador / categoria
La Barceloneta
Ciutat Vella
Barcelona
2020–actualitat
Sense dada publicada
5.932 €/m²
5.731 €/m²
2000–2020
Sense dada publicada
4.679 €/m²
4.904 €/m²
1980–1999
5.068 €/m²
4.562 €/m²
4.373 €/m²
1960–1979
5.334 €/m²
4.699 €/m²
3.944 €/m²
1940–1959
4.500 €/m²
4.369 €/m²
4.105 €/m²
1920–1939
5.154 €/m²
4.559 €/m²
4.772 €/m²
1900–1919
5.665 €/m²
4.033 €/m²
4.640 €/m²
Abans del 1900
5.491 €/m²
3.781 €/m²
4.308 €/m²
No consta
3.604 €/m²
3.600 €/m²
4.278 €/m²
Mitjanes de compravendes amb almenys cinc mostres i propietat horitzontal. Les diferències no aïllen l’efecte de l’antiguitat ni equivalen a una valoració individual.
Veure l’evolució històrica
2021 · any complet – 2025 · any complet · Més recent primer
Categoria
2025 · any complet
2024 · any complet
2023 · any complet
2022 · any complet
2021 · any complet
2000–2020
Sense dada publicada
6.786 €/m²
Sense dada publicada
4.899 €/m²
Sense dada publicada
1980–1999
5.068 €/m²
Sense dada publicada
Sense dada publicada
3.158 €/m²
Sense dada publicada
1960–1979
5.334 €/m²
4.526 €/m²
4.510 €/m²
4.044 €/m²
4.455 €/m²
1940–1959
4.500 €/m²
4.198 €/m²
4.444 €/m²
4.021 €/m²
3.790 €/m²
1920–1939
5.154 €/m²
4.892 €/m²
4.520 €/m²
4.468 €/m²
3.668 €/m²
1900–1919
5.665 €/m²
4.234 €/m²
4.285 €/m²
3.987 €/m²
3.926 €/m²
Abans del 1900
5.491 €/m²
4.704 €/m²
4.288 €/m²
4.084 €/m²
3.918 €/m²
No consta
3.604 €/m²
4.495 €/m²
2.243 €/m²
2.104 €/m²
Sense dada publicada
Font: Ajuntament de Barcelona · OMD
09/03/2026
Com es reparteix la titularitat
Com es distribueixen els habitatges segons el tipus de primer titular cadastral: particulars, societats, organismes públics i altres entitats.
La categoria «Persona física — espanyola» és la més nombrosa i representa el 64,2 % del total.
77,7 %
dels habitatges té una persona física com a primer titular cadastral.
Compara amb Ciutat Vella i Barcelona
09/03/2026 · Mateix període per a les tres zones. Percentatge sobre el total de cada territori quan la font permet calcular-lo; a sota, el nombre de habitatges.
Indicador / categoria
La Barceloneta
Ciutat Vella
Barcelona
Persona física — espanyola
64,2 %5.908 habitatges
55,7 %32.242 habitatges
78,8 %659.066 habitatges
Persona física — estrangera
13,5 %1.247 habitatges
13,7 %7.908 habitatges
5,6 %47.005 habitatges
Societat anònima
1,0 %95 habitatges
2,6 %1.510 habitatges
2,1 %17.525 habitatges
Societat limitada / civil
14,9 %1.374 habitatges
18,6 %10.771 habitatges
10,0 %83.338 habitatges
Altres societats i associacions
1,6 %148 habitatges
1,8 %1.037 habitatges
1,0 %8.237 habitatges
Entitats estrangeres
0,2 %21 habitatges
0,5 %272 habitatges
0,1 %691 habitatges
Organismes públics
3,8 %347 habitatges
6,0 %3.477 habitatges
2,0 %16.387 habitatges
Institucions religioses
0,1 %10 habitatges
0,4 %239 habitatges
0,2 %1.534 habitatges
Altres tipus / UTE
Sense dada publicada
0,0 %14 habitatges
0,0 %123 habitatges
No consta
0,6 %56 habitatges
0,8 %435 habitatges
0,3 %2.715 habitatges
Classificació segons el primer titular cadastral; no identifica grans tenidors ni l’ús de cada habitatge.
Veure l’evolució històrica
01/01/2022 – 09/03/2026 · Més recent primer
Categoria
09/03/2026
04/03/2025
26/02/2024
06/03/2023
01/01/2022
Persona física — espanyola
5.908
5.961
6.047
6.167
6.272
Persona física — estrangera
1.247
1.190
1.131
1.046
966
Societat anònima
95
159
162
167
201
Societat limitada / civil
1.374
1.377
1.330
1.292
1.231
Altres societats i associacions
148
143
127
116
117
Entitats estrangeres
21
20
20
21
19
Organismes públics
347
347
347
347
346
Institucions religioses
10
11
32
32
10
No consta
56
47
49
44
59
Font: Ajuntament de Barcelona · OMD · Cadastre / IBI
02 · El parc residencial
Com són els habitatges del barri
Superfícies, èpoques de construcció i nombre d’habitatges. Un retrat del parc residencial que permet posar en context les característiques del teu pis.
09/03/2026
Com encaixa la mida del teu pis?
Compara la superfície del teu habitatge amb les mides que hi ha al barri i descobreix quina proporció ocupa cada tram.
La categoria «31–60 m²» és la més nombrosa i representa el 65,8 % del total.
<30 m²11,6 %1.068 habitatges
31–60 m²65,8 %6.062 habitatges
61–90 m²18,8 %1.727 habitatges
91–120 m²3,3 %305 habitatges
121–150 m²0,4 %33 habitatges
151–210 m²0,1 %5 habitatges
211–250 m²0,0 %3 habitatges
>250 m²0,0 %3 habitatges
Compara amb Ciutat Vella i Barcelona
09/03/2026 · Mateix període per a les tres zones. Percentatge sobre el total de cada territori quan la font permet calcular-lo; a sota, el nombre de habitatges.
Indicador / categoria
La Barceloneta
Ciutat Vella
Barcelona
<30 m²
11,6 %1.068 habitatges
7,6 %4.419 habitatges
3,0 %25.014 habitatges
31–60 m²
65,8 %6.062 habitatges
45,1 %26.129 habitatges
27,2 %227.392 habitatges
61–90 m²
18,8 %1.727 habitatges
27,8 %16.081 habitatges
46,0 %384.437 habitatges
91–120 m²
3,3 %305 habitatges
10,8 %6.259 habitatges
15,6 %130.240 habitatges
121–150 m²
0,4 %33 habitatges
4,9 %2.831 habitatges
4,4 %36.538 habitatges
151–210 m²
0,1 %5 habitatges
2,7 %1.555 habitatges
2,9 %24.203 habitatges
211–250 m²
0,0 %3 habitatges
0,5 %306 habitatges
0,6 %4.719 habitatges
>250 m²
0,0 %3 habitatges
0,6 %325 habitatges
0,5 %4.078 habitatges
Parc residencial del Cadastre; no és l’inventari de pisos actualment en venda.
Veure l’evolució històrica
01/01/2022 – 09/03/2026 · Més recent primer
Categoria
09/03/2026
04/03/2025
26/02/2024
06/03/2023
01/01/2022
<30 m²
1.068
1.069
1.080
1.072
1.068
31–60 m²
6.062
6.050
6.032
6.029
6.028
61–90 m²
1.727
1.747
1.745
1.743
1.743
91–120 m²
305
327
326
326
322
121–150 m²
33
43
43
43
41
151–210 m²
5
9
9
9
9
211–250 m²
3
3
3
3
3
>250 m²
3
7
7
7
7
Font: Ajuntament de Barcelona · OMD · Cadastre / IBI
09/03/2026
Quan es van construir els habitatges
Consulta com es distribueixen els habitatges segons l’any de construcció i quins períodes concentren una part més gran del parc residencial.
La categoria «1901–1940» és la més nombrosa i representa el 30,3 % del total.
Percentatge sobre les barres · Nombre d’habitatges sota cada període
29,9 %
<19012.749
30,3 %
1901–19402.788
7,8 %
1941–1950717
6,9 %
1951–1960634
9,1 %
1961–1970838
3,0 %
1971–1980277
5,2 %
1981–1990481
3,7 %
1991–2000337
3,0 %
2001–2010280
1,0 %
2011–202093
0,1 %
2021–203012
Llisca el gràfic per veure tots els períodes.Compara amb Ciutat Vella i Barcelona
09/03/2026 · Mateix període per a les tres zones. Percentatge sobre el total de cada territori quan la font permet calcular-lo; a sota, el nombre de habitatges.
Indicador / categoria
La Barceloneta
Ciutat Vella
Barcelona
<1901
29,9 %2.749 habitatges
55,3 %32.035 habitatges
9,5 %79.125 habitatges
1901–1940
30,3 %2.788 habitatges
19,0 %10.986 habitatges
14,2 %118.546 habitatges
1941–1950
7,8 %717 habitatges
2,7 %1.540 habitatges
3,0 %24.697 habitatges
1951–1960
6,9 %634 habitatges
2,2 %1.278 habitatges
9,4 %78.578 habitatges
1961–1970
9,1 %838 habitatges
4,3 %2.507 habitatges
24,9 %208.397 habitatges
1971–1980
3,0 %277 habitatges
2,6 %1.499 habitatges
20,6 %171.941 habitatges
1981–1990
5,2 %481 habitatges
2,1 %1.195 habitatges
4,7 %39.394 habitatges
1991–2000
3,7 %337 habitatges
4,6 %2.637 habitatges
5,0 %41.970 habitatges
2001–2010
3,0 %280 habitatges
3,9 %2.287 habitatges
5,6 %46.677 habitatges
2011–2020
1,0 %93 habitatges
2,3 %1.344 habitatges
2,0 %16.530 habitatges
2021–2030
0,1 %12 habitatges
1,0 %597 habitatges
1,3 %10.766 habitatges
L’antiguitat descriu l’any de construcció, no l’estat de conservació ni les reformes.
Veure l’evolució històrica
01/01/2022 – 09/03/2026 · Més recent primer
Categoria
09/03/2026
04/03/2025
26/02/2024
06/03/2023
01/01/2022
<1901
2.749
2.749
2.750
2.747
2.747
1901–1940
2.788
2.788
2.783
2.786
2.786
1941–1950
717
716
716
715
715
1951–1960
634
633
633
633
633
1961–1970
838
838
838
840
837
1971–1980
277
277
277
277
278
1981–1990
481
482
481
476
478
1991–2000
337
397
337
337
337
2001–2010
280
280
280
280
280
2011–2020
93
92
150
141
130
2021–2030
12
3
Sense dada publicada
Sense dada publicada
Sense dada publicada
Font: Ajuntament de Barcelona · OMD · Cadastre / IBI
09/03/2026
Superfície mitjana del parc residencial
La superfície mitjana dels habitatges del Cadastre, comparada amb el districte i amb el conjunt de Barcelona.
Variació respecte a l’edició de l’any anterior: -1,0 %.
46,3 m²
Compara amb Ciutat Vella i Barcelona
09/03/2026 · Mateix període per a les tres zones.
La Barceloneta46,3 m²
Ciutat Vella68,1 m²
Barcelona77,9 m²
Parc residencial del Cadastre; no és l’inventari de pisos actualment en venda.
Veure l’evolució històrica
01/01/2022 – 09/03/2026 · Més recent primer
Data
Valor
09/03/2026
46,3 m²
04/03/2025
46,8 m²
26/02/2024
46,8 m²
06/03/2023
46,8 m²
01/01/2022
46,7 m²
Font: Ajuntament de Barcelona · OMD · Cadastre / IBI
09/03/2026
Edat mitjana dels habitatges
L’edat mitjana del parc residencial, calculada a partir de l’any de construcció. Permet comparar l’antiguitat del barri amb la del districte i la ciutat.
Variació respecte a l’edició de l’any anterior: +1,4 %.
90,2 anys
Compara amb Ciutat Vella i Barcelona
09/03/2026 · Mateix període per a les tres zones.
La Barceloneta90,2 anys
Ciutat Vella112,7 anys
Barcelona66,5 anys
L’antiguitat descriu l’any de construcció, no l’estat de conservació ni les reformes.
Veure l’evolució històrica
01/01/2022 – 09/03/2026 · Més recent primer
Data
Valor
09/03/2026
90,2 anys
04/03/2025
88,9 anys
26/02/2024
87,8 anys
06/03/2023
86,9 anys
01/01/2022
85,9 anys
Font: Ajuntament de Barcelona · OMD · Cadastre / IBI
09/03/2026
Habitatges del barri
El nombre d’habitatges registrats al Cadastre. Pots consultar-ne l’evolució i comparar-lo amb els totals del districte i de Barcelona.
Variació respecte a l’edició de l’any anterior: -0,5 %.
9.206
Compara amb Ciutat Vella i Barcelona
09/03/2026 · Mateix període per a les tres zones.
Indicador / categoria
La Barceloneta
Ciutat Vella
Barcelona
Habitatges del barri
9.206
57.905
836.621
Parc residencial del Cadastre; no és l’inventari de pisos actualment en venda.
Veure l’evolució històrica
01/01/2022 – 09/03/2026 · Més recent primer
Data
Valor
09/03/2026
9.206
04/03/2025
9.255
26/02/2024
9.245
06/03/2023
9.232
01/01/2022
9.221
Font: Ajuntament de Barcelona · OMD · Cadastre / IBI
03 · La vida al barri
Llars, residents i renda disponible
La composició dels domicilis i el context econòmic dels residents, amb comparacions territorials quan la sèrie ho permet.
01/01/2026
Quantes persones viuen a cada domicili
Així es reparteixen els domicilis del barri segons el nombre de persones empadronades a cadascun.
La categoria «Una persona» és la més nombrosa i representa el 43,5 % del total.
Una persona43,5 %3.022 domicilis
Dues persones29,4 %2.043 domicilis
Tres persones13,8 %957 domicilis
Quatre persones8,0 %556 domicilis
Cinc persones2,6 %178 domicilis
Sis persones1,1 %75 domicilis
Set persones0,8 %53 domicilis
Vuit persones0,3 %22 domicilis
Nou persones o més0,6 %44 domicilis
Compara amb Ciutat Vella i Barcelona
01/01/2026 · Mateix període per a les tres zones. Percentatge sobre el total de cada territori quan la font permet calcular-lo; a sota, el nombre de domicilis.
Indicador / categoria
La Barceloneta
Ciutat Vella
Barcelona
Una persona
43,5 %3.022 domicilis
38,3 %15.996 domicilis
31,9 %218.433 domicilis
Dues persones
29,4 %2.043 domicilis
26,9 %11.236 domicilis
29,5 %201.690 domicilis
Tres persones
13,8 %957 domicilis
13,8 %5.748 domicilis
17,6 %120.498 domicilis
Quatre persones
8,0 %556 domicilis
9,1 %3.798 domicilis
12,7 %86.631 domicilis
Cinc persones
2,6 %178 domicilis
4,8 %2.017 domicilis
4,4 %30.379 domicilis
Sis persones
1,1 %75 domicilis
2,8 %1.154 domicilis
1,8 %12.508 domicilis
Set persones
0,8 %53 domicilis
1,6 %654 domicilis
0,9 %6.005 domicilis
Vuit persones
0,3 %22 domicilis
0,9 %392 domicilis
0,5 %3.256 domicilis
Nou persones o més
0,6 %44 domicilis
1,7 %726 domicilis
0,7 %4.677 domicilis
Domicilis del padró municipal. Descriu els residents, no els compradors.
Veure l’evolució històrica
01/01/2022 – 01/01/2026 · Més recent primer
Categoria
01/01/2026
01/01/2025
01/01/2024
01/01/2023
01/01/2022
Una persona
3.022
3.034
3.063
3.035
3.000
Dues persones
2.043
2.052
2.085
2.098
2.102
Tres persones
957
952
958
971
941
Quatre persones
556
536
535
493
553
Cinc persones
178
203
208
213
213
Sis persones
75
83
65
60
59
Set persones
53
40
31
34
26
Vuit persones
22
21
19
14
15
Nou persones o més
44
48
38
30
29
Font: Ajuntament de Barcelona · OMD · Padró municipal
01/01/2026
Presència de menors als domicilis
La distribució dels domicilis segons el nombre de menors de 18 anys empadronats. El gràfic distingeix els que tenen menors dels que no en tenen.
La categoria «Cap menor de 18 anys» és la més nombrosa i representa el 87,9 % del total.
El 12,1 % dels domicilis té almenys una persona menor de 18 anys empadronada.
12,1 %amb menors
Amb menors de 18 anys
Sense menors de 18 anys
Compara amb Ciutat Vella i Barcelona
01/01/2026 · Mateix període per a les tres zones. Percentatge sobre el total de cada territori quan la font permet calcular-lo; a sota, el nombre de domicilis.
Indicador / categoria
La Barceloneta
Ciutat Vella
Barcelona
Cap menor de 18 anys
87,9 %6.107 domicilis
83,6 %34.878 domicilis
78,6 %538.014 domicilis
Un menor de 18 anys
8,0 %558 domicilis
9,1 %3.806 domicilis
12,1 %82.743 domicilis
Dos menors de 18 anys
3,3 %231 domicilis
4,9 %2.028 domicilis
7,4 %50.744 domicilis
Tres menors de 18 anys
0,6 %43 domicilis
1,7 %722 domicilis
1,4 %9.886 domicilis
Quatre menors de 18 anys o més
0,2 %11 domicilis
0,7 %287 domicilis
0,4 %2.690 domicilis
Domicilis del padró municipal. Descriu els residents, no els compradors.
Veure l’evolució històrica
01/01/2022 – 01/01/2026 · Més recent primer
Categoria
01/01/2026
01/01/2025
01/01/2024
01/01/2023
01/01/2022
Cap menor de 18 anys
6.107
6.128
6.131
6.096
6.080
Un menor de 18 anys
558
548
568
556
543
Dos menors de 18 anys
231
246
255
253
267
Tres menors de 18 anys
43
37
36
29
41
Quatre menors de 18 anys o més
11
10
12
14
7
Font: Ajuntament de Barcelona · OMD · Padró municipal
01/01/2026
Domicilis del barri
El nombre de domicilis amb persones empadronades. Una mateixa adreça pot reunir una o diverses persones; aquesta xifra és diferent del total d’habitatges del Cadastre.
Variació respecte a l’edició de l’any anterior: -0,3 %.
6.950
Compara amb Ciutat Vella i Barcelona
01/01/2026 · Mateix període per a les tres zones.
Indicador / categoria
La Barceloneta
Ciutat Vella
Barcelona
Domicilis del barri
6.950
41.721
684.077
Domicilis del padró municipal. Descriu els residents, no els compradors.
Veure l’evolució històrica
01/01/2022 – 01/01/2026 · Més recent primer
Data
Valor
01/01/2026
6.950
01/01/2025
6.969
01/01/2024
7.002
01/01/2023
6.948
01/01/2022
6.938
Font: Ajuntament de Barcelona · OMD · Padró municipal
2023
Renda disponible per habitant
La renda anual disponible per resident del barri, comparada amb el districte i Barcelona per al mateix any.
Variació respecte a l’edició de l’any anterior: +11,6 %.
20.899 €
Compara amb Ciutat Vella i Barcelona
2023 · Mateix període per a les tres zones.
La Barceloneta20.899 €
Ciutat Vella19.606 €
Barcelona26.069 €
Renda disponible anual per habitant. No equival al salari ni al pressupost dels compradors.
Veure l’evolució històrica
2019 – 2023 · Més recent primer
Data
Valor
2023
20.899 €
2022
18.727 €
2021
17.621 €
2020
15.778 €
2019
17.399 €
Font: Ajuntament de Barcelona · OMD
04 · La Barceloneta
La Barceloneta, un barri lligat al mar
La forma dels carrers i l’evolució dels habitatges ajuden a entendre un mercat amb característiques pròpies dins de Ciutat Vella.
La Casa de La Barceloneta 1761 permet conèixer l’habitatge original. Les divisions posteriors en mitges cases i quarts de casa van modificar la distribució i la mida de moltes llars. Font històrica: Casa de La Barceloneta 1761 · Ruta del barrio.
Per què convé comparar superfícies semblants
El preu per metre quadrat i l’import total s’han de llegir junts. Un pis petit no és directament comparable amb un altre de més superfície. Per afinar una valoració revisem planta, accessibilitat, ventilació, orientació, estat i relació amb el front marítim, sense donar el mateix valor a tots els habitatges del barri.
La platja de La Barceloneta al capvespre
Fotografia contemporània del front marítim procedent dels mitjans de PUNTO HABITAT.
Una bona comparació comença per saber què mesura cada dada. Pots desplegar els històrics i consultar les notes que acompanyen cada indicador.
Són preus d’anuncis o de compravendes?
El bloc de mercat utilitza mitjanes d’operacions registrades procedents de les estadístiques notarials difoses per l’Ajuntament. Són diferents dels preus que es demanen als anuncis dels portals immobiliaris.
Per què hi apareixen dates diferents?
Les dades de compravendes, Cadastre, padró i renda es publiquen amb calendaris diferents. Cada bloc indica el període de referència. La data de consulta d’aquesta pàgina no converteix tots els indicadors en dades del mateix any.
La superfície mitjana correspon a tots els pisos?
La superfície del bloc de compravendes correspon als habitatges que s’han venut. La superfície del parc residencial descriu els habitatges registrats al Cadastre. Són conjunts diferents i les mitjanes poden variar.
Què vol dir «Confidencial» o «Sense dada publicada»?
«Confidencial» indica que la font protegeix aquesta informació. «Sense dada publicada» assenyala que no hi ha cap valor disponible per a la categoria i el període mostrats. Cap de les dues expressions equival a zero.
Puc calcular el valor del meu pis amb el preu per m²?
La mitjana del barri serveix com a referència general. Una valoració individual requereix estudiar la ubicació concreta, la superfície, la planta, l’ascensor, la llum, l’estat i les característiques de la finca, juntament amb immobles comparables adequats.
Pots venir sense cita per parlar del teu habitatge, resoldre dubtes i organitzar una valoració presencial. T’acompanyem en la venda d’habitatges a tot Barcelona.
Espai Sant Joan
PUNTO HABITAT Passeig de Sant Joan, 150 · Barcelona 93 539 14 10
Please enter your username or email address. You will receive a link to create a new password via email.
Gestionar el consentimiento de las cookies
Para ofrecer las mejores experiencias, utilizamos tecnologías como las cookies para almacenar y/o acceder a la información del dispositivo. El consentimiento de estas tecnologías nos permitirá procesar datos como el comportamiento de navegación o las identificaciones únicas en este sitio. No consentir o retirar el consentimiento, puede afectar negativamente a ciertas características y funciones.
Funcional
Sempre actiu
El almacenamiento o acceso técnico es estrictamente necesario para el propósito legítimo de permitir el uso de un servicio específico explícitamente solicitado por el abonado o usuario, o con el único propósito de llevar a cabo la transmisión de una comunicación a través de una red de comunicaciones electrónicas.
Preferencias
El almacenamiento o acceso técnico es necesario para la finalidad legítima de almacenar preferencias no solicitadas por el abonado o usuario.
Estadísticas
El almacenamiento o acceso técnico que es utilizado exclusivamente con fines estadísticos.El almacenamiento o acceso técnico que se utiliza exclusivamente con fines estadísticos anónimos. Sin un requerimiento, el cumplimiento voluntario por parte de tu proveedor de servicios de Internet, o los registros adicionales de un tercero, la información almacenada o recuperada sólo para este propósito no se puede utilizar para identificarte.
Marketing
El almacenamiento o acceso técnico es necesario para crear perfiles de usuario para enviar publicidad, o para rastrear al usuario en una web o en varias web con fines de marketing similares.