Preu de l’habitatge al Parc i la Llacuna del Poblenou
El preu mitjà de compravenda al Parc i la Llacuna del Poblenou és de 5.167 €/m², segons les dades provisionals de 2026 publicades per l’Ajuntament de Barcelona. És una mitjana d’operacions registrades d’un any encara incomplet; el valor de cada habitatge depèn de les seves característiques.
Dades oficials de l’Ajuntament de Barcelona. Les xifres es mostren amb la data de referència per distingir l’última dada disponible de l’any en curs.
01 · El mercat de l’habitatge
Preus i compravendes del barri
Quant s’ha pagat en les operacions registrades, com ha evolucionat el preu i com es reparteix la titularitat del parc residencial.
El mercat de compravenda
Les quatre xifres clau de les compravendes registrades: preu per metre quadrat, nombre d’operacions, import mitjà i superfície dels pisos venuts.
Preu mitjà per m²
4.704 €/m²
2025 · any complet
+6,8%respecte a l’any anterior
Compravendes residencials
135
2025 · any complet
+8,0%respecte a l’any anterior
Import mitjà per habitatge
362.799 €
2025 · any complet
+0,9%respecte a l’any anterior
Superfície mitjana dels habitatges venuts
81,9 m²
2025 · any complet
-1,4%respecte a l’any anterior
Evolució del preu mitjà per m²
Compravendes registrades · euros per metre quadrat
Llisca el gràfic per veure tots els anys.
Compara amb Sant Martí i Barcelona
Cada fila indica l’any complet de referència. Es fa servir el mateix període a les tres zones.
Indicador / categoria
El Parc i la Llacuna del Poblenou
Sant Martí
Barcelona
Preu mitjà per m² 2025 · any complet
4.704 €/m²
4.115 €/m²
4.254 €/m²
Compravendes residencials 2025 · any complet
135
2.478
16.897
Import mitjà per habitatge 2025 · any complet
362.799 €
322.934 €
372.930 €
Superfície mitjana dels habitatges venuts 2025 · any complet
81,9 m²
79,2 m²
86,4 m²
Mitjanes d’operacions registrades; no equivalen a una valoració individual. La superfície correspon als habitatges venuts.
Font: Ajuntament de Barcelona · OMD · Registres notarials
2025 · any complet
Preu per any de construcció
El preu mitjà per metre quadrat dels habitatges venuts, agrupats pel període de construcció. Les xifres corresponen a l’any indicat, no a una mitjana de l’històric. Obre l’històric per seguir cada tram al llarg dels anys.
1900–19194.933 €/m²
1920–19394.151 €/m²
1940–19594.804 €/m²
1960–19794.664 €/m²
1980–19995.562 €/m²
2000–20205.895 €/m²
No consta4.053 €/m²
Compara amb Sant Martí i Barcelona
2025 · any complet · Mateix període per a les tres zones.
Indicador / categoria
El Parc i la Llacuna del Poblenou
Sant Martí
Barcelona
2020–actualitat
Sense dada publicada
4.432 €/m²
5.731 €/m²
2000–2020
5.895 €/m²
5.672 €/m²
4.904 €/m²
1980–1999
5.562 €/m²
4.299 €/m²
4.373 €/m²
1960–1979
4.664 €/m²
3.527 €/m²
3.944 €/m²
1940–1959
4.804 €/m²
4.083 €/m²
4.105 €/m²
1920–1939
4.151 €/m²
4.542 €/m²
4.772 €/m²
1900–1919
4.933 €/m²
4.502 €/m²
4.640 €/m²
Abans del 1900
Sense dada publicada
4.426 €/m²
4.308 €/m²
No consta
4.053 €/m²
4.574 €/m²
4.278 €/m²
Mitjanes de compravendes amb almenys cinc mostres i propietat horitzontal. Les diferències no aïllen l’efecte de l’antiguitat ni equivalen a una valoració individual.
Veure l’evolució històrica
2021 · any complet – 2025 · any complet · Més recent primer
Categoria
2025 · any complet
2024 · any complet
2023 · any complet
2022 · any complet
2021 · any complet
2020–actualitat
Sense dada publicada
5.488 €/m²
4.485 €/m²
4.346 €/m²
4.131 €/m²
2000–2020
5.895 €/m²
4.100 €/m²
3.720 €/m²
3.449 €/m²
4.122 €/m²
1980–1999
5.562 €/m²
4.718 €/m²
4.383 €/m²
4.159 €/m²
3.470 €/m²
1960–1979
4.664 €/m²
4.315 €/m²
3.977 €/m²
3.606 €/m²
4.047 €/m²
1940–1959
4.804 €/m²
4.114 €/m²
3.164 €/m²
4.004 €/m²
3.367 €/m²
1920–1939
4.151 €/m²
3.920 €/m²
5.243 €/m²
3.704 €/m²
3.924 €/m²
1900–1919
4.933 €/m²
Sense dada publicada
Sense dada publicada
3.611 €/m²
Sense dada publicada
Abans del 1900
Sense dada publicada
5.114 €/m²
Sense dada publicada
Sense dada publicada
Sense dada publicada
No consta
4.053 €/m²
4.390 €/m²
2.260 €/m²
4.404 €/m²
3.302 €/m²
Font: Ajuntament de Barcelona · OMD
09/03/2026
Com es reparteix la titularitat
Com es distribueixen els habitatges segons el tipus de primer titular cadastral: particulars, societats, organismes públics i altres entitats.
La categoria «Persona física — espanyola» és la més nombrosa i representa el 76,5 % del total.
84,9 %
dels habitatges té una persona física com a primer titular cadastral.
Compara amb Sant Martí i Barcelona
09/03/2026 · Mateix període per a les tres zones. Percentatge sobre el total de cada territori quan la font permet calcular-lo; a sota, el nombre de habitatges.
Indicador / categoria
El Parc i la Llacuna del Poblenou
Sant Martí
Barcelona
Persona física — espanyola
76,5 %6.064 habitatges
81,4 %93.227 habitatges
78,8 %659.066 habitatges
Persona física — estrangera
8,4 %663 habitatges
7,4 %8.472 habitatges
5,6 %47.005 habitatges
Societat anònima
1,6 %128 habitatges
1,4 %1.644 habitatges
2,1 %17.525 habitatges
Societat limitada / civil
8,2 %651 habitatges
6,9 %7.928 habitatges
10,0 %83.338 habitatges
Altres societats i associacions
1,0 %78 habitatges
0,5 %621 habitatges
1,0 %8.237 habitatges
Entitats estrangeres
0,1 %7 habitatges
0,1 %65 habitatges
0,1 %691 habitatges
Organismes públics
3,9 %306 habitatges
1,8 %2.102 habitatges
2,0 %16.387 habitatges
Institucions religioses
0,1 %11 habitatges
0,2 %182 habitatges
0,2 %1.534 habitatges
Altres tipus / UTE
Sense dada publicada
0,0 %14 habitatges
0,0 %123 habitatges
No consta
0,2 %17 habitatges
0,3 %309 habitatges
0,3 %2.715 habitatges
Classificació segons el primer titular cadastral; no identifica grans tenidors ni l’ús de cada habitatge.
Veure l’evolució històrica
01/01/2022 – 09/03/2026 · Més recent primer
Categoria
09/03/2026
04/03/2025
26/02/2024
06/03/2023
01/01/2022
Persona física — espanyola
6.064
6.061
6.071
6.043
6.029
Persona física — estrangera
663
644
616
558
470
Societat anònima
128
129
140
124
186
Societat limitada / civil
651
632
599
612
613
Altres societats i associacions
78
108
107
116
79
Entitats estrangeres
7
3
3
2
1
Organismes públics
306
304
295
297
301
Institucions religioses
11
11
11
11
11
Altres tipus / UTE
Sense dada publicada
Sense dada publicada
Sense dada publicada
Sense dada publicada
9
No consta
17
18
22
24
23
Font: Ajuntament de Barcelona · OMD · Cadastre / IBI
02 · El parc residencial
Com són els habitatges del barri
Superfícies, èpoques de construcció i nombre d’habitatges. Un retrat del parc residencial que permet posar en context les característiques del teu pis.
09/03/2026
Com encaixa la mida del teu pis?
Compara la superfície del teu habitatge amb les mides que hi ha al barri i descobreix quina proporció ocupa cada tram.
La categoria «61–90 m²» és la més nombrosa i representa el 58,7 % del total.
<30 m²1,2 %95 habitatges
31–60 m²19,0 %1.509 habitatges
61–90 m²58,7 %4.650 habitatges
91–120 m²18,5 %1.464 habitatges
121–150 m²1,9 %153 habitatges
151–210 m²0,4 %30 habitatges
211–250 m²0,1 %5 habitatges
>250 m²0,2 %19 habitatges
Compara amb Sant Martí i Barcelona
09/03/2026 · Mateix període per a les tres zones. Percentatge sobre el total de cada territori quan la font permet calcular-lo; a sota, el nombre de habitatges.
Indicador / categoria
El Parc i la Llacuna del Poblenou
Sant Martí
Barcelona
<30 m²
1,2 %95 habitatges
1,8 %2.081 habitatges
3,0 %25.014 habitatges
31–60 m²
19,0 %1.509 habitatges
24,3 %27.853 habitatges
27,2 %227.392 habitatges
61–90 m²
58,7 %4.650 habitatges
56,5 %64.700 habitatges
46,0 %384.437 habitatges
91–120 m²
18,5 %1.464 habitatges
14,3 %16.394 habitatges
15,6 %130.240 habitatges
121–150 m²
1,9 %153 habitatges
2,4 %2.735 habitatges
4,4 %36.538 habitatges
151–210 m²
0,4 %30 habitatges
0,5 %570 habitatges
2,9 %24.203 habitatges
211–250 m²
0,1 %5 habitatges
0,1 %62 habitatges
0,6 %4.719 habitatges
>250 m²
0,2 %19 habitatges
0,1 %169 habitatges
0,5 %4.078 habitatges
Parc residencial del Cadastre; no és l’inventari de pisos actualment en venda.
Veure l’evolució històrica
01/01/2022 – 09/03/2026 · Més recent primer
Categoria
09/03/2026
04/03/2025
26/02/2024
06/03/2023
01/01/2022
<30 m²
95
95
95
94
95
31–60 m²
1.509
1.521
1.512
1.510
1.511
61–90 m²
4.650
4.634
4.602
4.593
4.575
91–120 m²
1.464
1.455
1.452
1.399
1.363
121–150 m²
153
152
150
138
126
151–210 m²
30
30
29
29
29
211–250 m²
5
5
5
5
5
>250 m²
19
18
19
19
18
Font: Ajuntament de Barcelona · OMD · Cadastre / IBI
09/03/2026
Quan es van construir els habitatges
Consulta com es distribueixen els habitatges segons l’any de construcció i quins períodes concentren una part més gran del parc residencial.
La categoria «1971–1980» és la més nombrosa i representa el 24,7 % del total.
Percentatge sobre les barres · Nombre d’habitatges sota cada període
5,6 %
<1901442
12,3 %
1901–1940971
2,0 %
1941–1950162
6,8 %
1951–1960540
15,5 %
1961–19701.230
24,7 %
1971–19801.959
5,1 %
1981–1990404
3,0 %
1991–2000235
8,5 %
2001–2010672
11,4 %
2011–2020905
5,1 %
2021–2030405
Llisca el gràfic per veure tots els períodes.Compara amb Sant Martí i Barcelona
09/03/2026 · Mateix període per a les tres zones. Percentatge sobre el total de cada territori quan la font permet calcular-lo; a sota, el nombre de habitatges.
Indicador / categoria
El Parc i la Llacuna del Poblenou
Sant Martí
Barcelona
<1901
5,6 %442 habitatges
4,4 %5.024 habitatges
9,5 %79.125 habitatges
1901–1940
12,3 %971 habitatges
10,2 %11.731 habitatges
14,2 %118.546 habitatges
1941–1950
2,0 %162 habitatges
0,9 %1.087 habitatges
3,0 %24.697 habitatges
1951–1960
6,8 %540 habitatges
9,8 %11.237 habitatges
9,4 %78.578 habitatges
1961–1970
15,5 %1.230 habitatges
25,9 %29.670 habitatges
24,9 %208.397 habitatges
1971–1980
24,7 %1.959 habitatges
18,9 %21.700 habitatges
20,6 %171.941 habitatges
1981–1990
5,1 %404 habitatges
4,8 %5.517 habitatges
4,7 %39.394 habitatges
1991–2000
3,0 %235 habitatges
9,0 %10.268 habitatges
5,0 %41.970 habitatges
2001–2010
8,5 %672 habitatges
11,0 %12.559 habitatges
5,6 %46.677 habitatges
2011–2020
11,4 %905 habitatges
2,7 %3.108 habitatges
2,0 %16.530 habitatges
2021–2030
5,1 %405 habitatges
2,3 %2.663 habitatges
1,3 %10.766 habitatges
L’antiguitat descriu l’any de construcció, no l’estat de conservació ni les reformes.
Veure l’evolució històrica
01/01/2022 – 09/03/2026 · Més recent primer
Categoria
09/03/2026
04/03/2025
26/02/2024
06/03/2023
01/01/2022
<1901
442
444
442
442
442
1901–1940
971
973
969
1.002
1.009
1941–1950
162
161
161
163
163
1951–1960
540
540
540
540
540
1961–1970
1.230
1.230
1.231
1.231
1.231
1971–1980
1.959
1.959
1.959
1.924
1.924
1981–1990
404
404
404
404
404
1991–2000
235
235
235
235
235
2001–2010
672
672
650
650
650
2011–2020
905
904
904
904
904
2021–2030
405
388
369
292
220
Font: Ajuntament de Barcelona · OMD · Cadastre / IBI
09/03/2026
Superfície mitjana del parc residencial
La superfície mitjana dels habitatges del Cadastre, comparada amb el districte i amb el conjunt de Barcelona.
Variació respecte a l’edició de l’any anterior: +0,1 %.
77,1 m²
Compara amb Sant Martí i Barcelona
09/03/2026 · Mateix període per a les tres zones.
El Parc i la Llacuna del Poblenou77,1 m²
Sant Martí74,2 m²
Barcelona77,9 m²
Parc residencial del Cadastre; no és l’inventari de pisos actualment en venda.
Veure l’evolució històrica
01/01/2022 – 09/03/2026 · Més recent primer
Data
Valor
09/03/2026
77,1 m²
04/03/2025
77,0 m²
26/02/2024
77,0 m²
06/03/2023
76,8 m²
01/01/2022
76,5 m²
Font: Ajuntament de Barcelona · OMD · Cadastre / IBI
09/03/2026
Edat mitjana dels habitatges
L’edat mitjana del parc residencial, calculada a partir de l’any de construcció. Permet comparar l’antiguitat del barri amb la del districte i la ciutat.
Variació respecte a l’edició de l’any anterior: +1,3 %.
64,4 anys
Compara amb Sant Martí i Barcelona
09/03/2026 · Mateix període per a les tres zones.
El Parc i la Llacuna del Poblenou64,4 anys
Sant Martí56,7 anys
Barcelona66,5 anys
L’antiguitat descriu l’any de construcció, no l’estat de conservació ni les reformes.
Veure l’evolució històrica
01/01/2022 – 09/03/2026 · Més recent primer
Data
Valor
09/03/2026
64,4 anys
04/03/2025
63,5 anys
26/02/2024
62,8 anys
06/03/2023
62,6 anys
01/01/2022
62,2 anys
Font: Ajuntament de Barcelona · OMD · Cadastre / IBI
09/03/2026
Habitatges del barri
El nombre d’habitatges registrats al Cadastre. Pots consultar-ne l’evolució i comparar-lo amb els totals del districte i de Barcelona.
Variació respecte a l’edició de l’any anterior: +0,2 %.
7.925
Compara amb Sant Martí i Barcelona
09/03/2026 · Mateix període per a les tres zones.
Indicador / categoria
El Parc i la Llacuna del Poblenou
Sant Martí
Barcelona
Habitatges del barri
7.925
114.564
836.621
Parc residencial del Cadastre; no és l’inventari de pisos actualment en venda.
Veure l’evolució històrica
01/01/2022 – 09/03/2026 · Més recent primer
Data
Valor
09/03/2026
7.925
04/03/2025
7.910
26/02/2024
7.864
06/03/2023
7.787
01/01/2022
7.722
Font: Ajuntament de Barcelona · OMD · Cadastre / IBI
03 · La vida al barri
Llars, residents i renda disponible
La composició dels domicilis i el context econòmic dels residents, amb comparacions territorials quan la sèrie ho permet.
01/01/2026
Quantes persones viuen a cada domicili
Així es reparteixen els domicilis del barri segons el nombre de persones empadronades a cadascun.
La categoria «Una persona» és la més nombrosa i representa el 32,2 % del total.
Una persona32,2 %2.233 domicilis
Dues persones30,2 %2.096 domicilis
Tres persones18,1 %1.252 domicilis
Quatre persones13,1 %911 domicilis
Cinc persones3,6 %251 domicilis
Sis persones1,3 %93 domicilis
Set persones0,6 %41 domicilis
Vuit persones0,4 %25 domicilis
Nou persones o més0,5 %32 domicilis
Compara amb Sant Martí i Barcelona
01/01/2026 · Mateix període per a les tres zones. Percentatge sobre el total de cada territori quan la font permet calcular-lo; a sota, el nombre de domicilis.
Indicador / categoria
El Parc i la Llacuna del Poblenou
Sant Martí
Barcelona
Una persona
32,2 %2.233 domicilis
29,7 %29.459 domicilis
31,9 %218.433 domicilis
Dues persones
30,2 %2.096 domicilis
30,3 %30.062 domicilis
29,5 %201.690 domicilis
Tres persones
18,1 %1.252 domicilis
18,9 %18.777 domicilis
17,6 %120.498 domicilis
Quatre persones
13,1 %911 domicilis
13,4 %13.257 domicilis
12,7 %86.631 domicilis
Cinc persones
3,6 %251 domicilis
4,1 %4.066 domicilis
4,4 %30.379 domicilis
Sis persones
1,3 %93 domicilis
1,7 %1.728 domicilis
1,8 %12.508 domicilis
Set persones
0,6 %41 domicilis
0,8 %783 domicilis
0,9 %6.005 domicilis
Vuit persones
0,4 %25 domicilis
0,5 %451 domicilis
0,5 %3.256 domicilis
Nou persones o més
0,5 %32 domicilis
0,6 %578 domicilis
0,7 %4.677 domicilis
Domicilis del padró municipal. Descriu els residents, no els compradors.
Veure l’evolució històrica
01/01/2022 – 01/01/2026 · Més recent primer
Categoria
01/01/2026
01/01/2025
01/01/2024
01/01/2023
01/01/2022
Una persona
2.233
2.202
2.182
2.164
2.075
Dues persones
2.096
2.095
2.071
2.025
1.987
Tres persones
1.252
1.277
1.275
1.259
1.251
Quatre persones
911
940
923
889
885
Cinc persones
251
236
241
246
218
Sis persones
93
102
99
98
92
Set persones
41
46
38
31
30
Vuit persones
25
20
22
18
16
Nou persones o més
32
33
28
30
22
Font: Ajuntament de Barcelona · OMD · Padró municipal
01/01/2026
Presència de menors als domicilis
La distribució dels domicilis segons el nombre de menors de 18 anys empadronats. El gràfic distingeix els que tenen menors dels que no en tenen.
La categoria «Cap menor de 18 anys» és la més nombrosa i representa el 77,4 % del total.
El 22,6 % dels domicilis té almenys una persona menor de 18 anys empadronada.
22,6 %amb menors
Amb menors de 18 anys
Sense menors de 18 anys
Compara amb Sant Martí i Barcelona
01/01/2026 · Mateix període per a les tres zones. Percentatge sobre el total de cada territori quan la font permet calcular-lo; a sota, el nombre de domicilis.
Indicador / categoria
El Parc i la Llacuna del Poblenou
Sant Martí
Barcelona
Cap menor de 18 anys
77,4 %5.366 domicilis
77,6 %76.904 domicilis
78,6 %538.014 domicilis
Un menor de 18 anys
12,8 %887 domicilis
13,0 %12.907 domicilis
12,1 %82.743 domicilis
Dos menors de 18 anys
8,2 %570 domicilis
7,7 %7.672 domicilis
7,4 %50.744 domicilis
Tres menors de 18 anys
1,3 %89 domicilis
1,3 %1.317 domicilis
1,4 %9.886 domicilis
Quatre menors de 18 anys o més
0,3 %22 domicilis
0,4 %361 domicilis
0,4 %2.690 domicilis
Domicilis del padró municipal. Descriu els residents, no els compradors.
Veure l’evolució històrica
01/01/2022 – 01/01/2026 · Més recent primer
Categoria
01/01/2026
01/01/2025
01/01/2024
01/01/2023
01/01/2022
Cap menor de 18 anys
5.366
5.369
5.318
5.217
5.099
Un menor de 18 anys
887
887
828
809
794
Dos menors de 18 anys
570
592
623
626
588
Tres menors de 18 anys
89
85
91
88
79
Quatre menors de 18 anys o més
22
18
19
20
16
Font: Ajuntament de Barcelona · OMD · Padró municipal
01/01/2026
Domicilis del barri
El nombre de domicilis amb persones empadronades. Una mateixa adreça pot reunir una o diverses persones; aquesta xifra és diferent del total d’habitatges del Cadastre.
Variació respecte a l’edició de l’any anterior: -0,2 %.
6.934
Compara amb Sant Martí i Barcelona
01/01/2026 · Mateix període per a les tres zones.
Indicador / categoria
El Parc i la Llacuna del Poblenou
Sant Martí
Barcelona
Domicilis del barri
6.934
99.161
684.077
Domicilis del padró municipal. Descriu els residents, no els compradors.
Veure l’evolució històrica
01/01/2022 – 01/01/2026 · Més recent primer
Data
Valor
01/01/2026
6.934
01/01/2025
6.951
01/01/2024
6.879
01/01/2023
6.760
01/01/2022
6.576
Font: Ajuntament de Barcelona · OMD · Padró municipal
2023
Renda disponible per habitant
La renda anual disponible per resident del barri, comparada amb el districte i Barcelona per al mateix any.
Variació respecte a l’edició de l’any anterior: +12,4 %.
26.401 €
Compara amb Sant Martí i Barcelona
2023 · Mateix període per a les tres zones.
El Parc i la Llacuna del Poblenou26.401 €
Sant Martí23.916 €
Barcelona26.069 €
Renda disponible anual per habitant. No equival al salari ni al pressupost dels compradors.
Veure l’evolució històrica
2019 – 2023 · Més recent primer
Data
Valor
2023
26.401 €
2022
23.479 €
2021
22.267 €
2020
20.982 €
2019
22.097 €
Font: Ajuntament de Barcelona · OMD
04 · Història i habitatge
El Parc i la Llacuna: entre parcs i transformació industrial
El Parc i la Llacuna del Poblenou · Sant Martí · Barcelona
La història del barri
El barri reuneix el sector pròxim a la Ciutadella i l’Estació del Nord amb antics terrenys industrials del Poblenou, al sud de Glòries. La transformació del 22@ va afegir noves activitats a aquesta trama. La història explica la convivència d’habitatges, tallers i edificis d’èpoques diferents.
La barreja d’edificis residencials i antigues construccions industrials exigeix comprovar l’ús legal de cada immoble. Per comparar pisos, revisa superfície útil, orientació, soroll, ascensor i despeses de comunitat. Una aparença de loft no permet assumir que l’espai tingui les mateixes condicions que un habitatge.
Una bona comparació comença per saber què mesura cada dada. Pots desplegar els històrics i consultar les notes que acompanyen cada indicador.
Són preus d’anuncis o de compravendes?
El bloc de mercat utilitza mitjanes d’operacions registrades procedents de les estadístiques notarials difoses per l’Ajuntament. Són diferents dels preus que es demanen als anuncis dels portals immobiliaris.
Per què hi apareixen dates diferents?
Les dades de compravendes, Cadastre, padró i renda es publiquen amb calendaris diferents. Cada bloc indica el període de referència. La data de consulta d’aquesta pàgina no converteix tots els indicadors en dades del mateix any.
La superfície mitjana correspon a tots els pisos?
La superfície del bloc de compravendes correspon als habitatges que s’han venut. La superfície del parc residencial descriu els habitatges registrats al Cadastre. Són conjunts diferents i les mitjanes poden variar.
Què vol dir «Confidencial» o «Sense dada publicada»?
«Confidencial» indica que la font protegeix aquesta informació. «Sense dada publicada» assenyala que no hi ha cap valor disponible per a la categoria i el període mostrats. Cap de les dues expressions equival a zero.
Puc calcular el valor del meu pis amb el preu per m²?
La mitjana del barri serveix com a referència general. Una valoració individual requereix estudiar la ubicació concreta, la superfície, la planta, l’ascensor, la llum, l’estat i les característiques de la finca, juntament amb immobles comparables adequats.
Pots venir sense cita per parlar del teu habitatge, resoldre dubtes i organitzar una valoració presencial. T’acompanyem en la venda d’habitatges a tot Barcelona.
Espai Sant Joan
PUNTO HABITAT Passeig de Sant Joan, 150 · Barcelona 93 539 14 10
Please enter your username or email address. You will receive a link to create a new password via email.
Gestionar el consentimiento de las cookies
Para ofrecer las mejores experiencias, utilizamos tecnologías como las cookies para almacenar y/o acceder a la información del dispositivo. El consentimiento de estas tecnologías nos permitirá procesar datos como el comportamiento de navegación o las identificaciones únicas en este sitio. No consentir o retirar el consentimiento, puede afectar negativamente a ciertas características y funciones.
Funcional
Sempre actiu
El almacenamiento o acceso técnico es estrictamente necesario para el propósito legítimo de permitir el uso de un servicio específico explícitamente solicitado por el abonado o usuario, o con el único propósito de llevar a cabo la transmisión de una comunicación a través de una red de comunicaciones electrónicas.
Preferencias
El almacenamiento o acceso técnico es necesario para la finalidad legítima de almacenar preferencias no solicitadas por el abonado o usuario.
Estadísticas
El almacenamiento o acceso técnico que es utilizado exclusivamente con fines estadísticos.El almacenamiento o acceso técnico que se utiliza exclusivamente con fines estadísticos anónimos. Sin un requerimiento, el cumplimiento voluntario por parte de tu proveedor de servicios de Internet, o los registros adicionales de un tercero, la información almacenada o recuperada sólo para este propósito no se puede utilizar para identificarte.
Marketing
El almacenamiento o acceso técnico es necesario para crear perfiles de usuario para enviar publicidad, o para rastrear al usuario en una web o en varias web con fines de marketing similares.