El preu mitjà de compravenda a Provençals del Poblenou és de 4.389 €/m², segons les dades provisionals de 2026 publicades per l’Ajuntament de Barcelona. És una mitjana d’operacions registrades d’un any encara incomplet; el valor de cada habitatge depèn de les seves característiques.
Dades oficials de l’Ajuntament de Barcelona. Les xifres es mostren amb la data de referència per distingir l’última dada disponible de l’any en curs.
01 · El mercat de l’habitatge
Preus i compravendes del barri
Quant s’ha pagat en les operacions registrades, com ha evolucionat el preu i com es reparteix la titularitat del parc residencial.
El mercat de compravenda
Les quatre xifres clau de les compravendes registrades: preu per metre quadrat, nombre d’operacions, import mitjà i superfície dels pisos venuts.
Preu mitjà per m²
4.234 €/m²
2025 · any complet
+19,5%respecte a l’any anterior
Compravendes residencials
205
2025 · any complet
+42,4%respecte a l’any anterior
Import mitjà per habitatge
331.096 €
2025 · any complet
+18,8%respecte a l’any anterior
Superfície mitjana dels habitatges venuts
79,8 m²
2025 · any complet
-0,8%respecte a l’any anterior
Evolució del preu mitjà per m²
Compravendes registrades · euros per metre quadrat
Llisca el gràfic per veure tots els anys.
Compara amb Sant Martí i Barcelona
Cada fila indica l’any complet de referència. Es fa servir el mateix període a les tres zones.
Indicador / categoria
Provençals del Poblenou
Sant Martí
Barcelona
Preu mitjà per m² 2025 · any complet
4.234 €/m²
4.115 €/m²
4.254 €/m²
Compravendes residencials 2025 · any complet
205
2.478
16.897
Import mitjà per habitatge 2025 · any complet
331.096 €
322.934 €
372.930 €
Superfície mitjana dels habitatges venuts 2025 · any complet
79,8 m²
79,2 m²
86,4 m²
Mitjanes d’operacions registrades; no equivalen a una valoració individual. La superfície correspon als habitatges venuts.
Font: Ajuntament de Barcelona · OMD · Registres notarials
2025 · any complet
Preu per any de construcció
El preu mitjà per metre quadrat dels habitatges venuts, agrupats pel període de construcció. Les xifres corresponen a l’any indicat, no a una mitjana de l’històric. Obre l’històric per seguir cada tram al llarg dels anys.
1900–19194.752 €/m²
1920–19394.142 €/m²
1940–19594.333 €/m²
1960–19793.614 €/m²
1980–19993.806 €/m²
2000–20205.596 €/m²
No consta4.123 €/m²
Compara amb Sant Martí i Barcelona
2025 · any complet · Mateix període per a les tres zones.
Indicador / categoria
Provençals del Poblenou
Sant Martí
Barcelona
2020–actualitat
Sense dada publicada
4.432 €/m²
5.731 €/m²
2000–2020
5.596 €/m²
5.672 €/m²
4.904 €/m²
1980–1999
3.806 €/m²
4.299 €/m²
4.373 €/m²
1960–1979
3.614 €/m²
3.527 €/m²
3.944 €/m²
1940–1959
4.333 €/m²
4.083 €/m²
4.105 €/m²
1920–1939
4.142 €/m²
4.542 €/m²
4.772 €/m²
1900–1919
4.752 €/m²
4.502 €/m²
4.640 €/m²
Abans del 1900
Sense dada publicada
4.426 €/m²
4.308 €/m²
No consta
4.123 €/m²
4.574 €/m²
4.278 €/m²
Mitjanes de compravendes amb almenys cinc mostres i propietat horitzontal. Les diferències no aïllen l’efecte de l’antiguitat ni equivalen a una valoració individual.
Veure l’evolució històrica
2021 · any complet – 2025 · any complet · Més recent primer
Categoria
2025 · any complet
2024 · any complet
2023 · any complet
2022 · any complet
2021 · any complet
2000–2020
5.596 €/m²
4.902 €/m²
4.773 €/m²
5.012 €/m²
4.440 €/m²
1980–1999
3.806 €/m²
3.497 €/m²
3.342 €/m²
3.128 €/m²
2.767 €/m²
1960–1979
3.614 €/m²
3.048 €/m²
2.822 €/m²
2.788 €/m²
2.563 €/m²
1940–1959
4.333 €/m²
2.983 €/m²
Sense dada publicada
3.186 €/m²
2.833 €/m²
1920–1939
4.142 €/m²
3.459 €/m²
3.396 €/m²
3.167 €/m²
2.487 €/m²
1900–1919
4.752 €/m²
Sense dada publicada
Sense dada publicada
Sense dada publicada
Sense dada publicada
No consta
4.123 €/m²
4.076 €/m²
3.224 €/m²
2.461 €/m²
2.887 €/m²
Font: Ajuntament de Barcelona · OMD
09/03/2026
Com es reparteix la titularitat
Com es distribueixen els habitatges segons el tipus de primer titular cadastral: particulars, societats, organismes públics i altres entitats.
La categoria «Persona física — espanyola» és la més nombrosa i representa el 82,0 % del total.
87,7 %
dels habitatges té una persona física com a primer titular cadastral.
Compara amb Sant Martí i Barcelona
09/03/2026 · Mateix període per a les tres zones. Percentatge sobre el total de cada territori quan la font permet calcular-lo; a sota, el nombre de habitatges.
Indicador / categoria
Provençals del Poblenou
Sant Martí
Barcelona
Persona física — espanyola
82,0 %7.798 habitatges
81,4 %93.227 habitatges
78,8 %659.066 habitatges
Persona física — estrangera
5,7 %541 habitatges
7,4 %8.472 habitatges
5,6 %47.005 habitatges
Societat anònima
2,1 %200 habitatges
1,4 %1.644 habitatges
2,1 %17.525 habitatges
Societat limitada / civil
5,4 %518 habitatges
6,9 %7.928 habitatges
10,0 %83.338 habitatges
Altres societats i associacions
0,8 %75 habitatges
0,5 %621 habitatges
1,0 %8.237 habitatges
Entitats estrangeres
0,0 %3 habitatges
0,1 %65 habitatges
0,1 %691 habitatges
Organismes públics
3,7 %351 habitatges
1,8 %2.102 habitatges
2,0 %16.387 habitatges
Institucions religioses
0,0 %1 habitatges
0,2 %182 habitatges
0,2 %1.534 habitatges
Altres tipus / UTE
0,0 %1 habitatges
0,0 %14 habitatges
0,0 %123 habitatges
No consta
0,2 %20 habitatges
0,3 %309 habitatges
0,3 %2.715 habitatges
Classificació segons el primer titular cadastral; no identifica grans tenidors ni l’ús de cada habitatge.
Veure l’evolució històrica
01/01/2022 – 09/03/2026 · Més recent primer
Categoria
09/03/2026
04/03/2025
26/02/2024
06/03/2023
01/01/2022
Persona física — espanyola
7.798
7.803
7.846
7.865
7.907
Persona física — estrangera
541
491
448
431
381
Societat anònima
200
217
238
241
247
Societat limitada / civil
518
510
450
423
417
Altres societats i associacions
75
74
74
78
79
Entitats estrangeres
3
2
2
2
2
Organismes públics
351
350
332
332
328
Institucions religioses
1
1
1
1
1
Altres tipus / UTE
1
1
1
1
1
No consta
20
18
18
20
28
Font: Ajuntament de Barcelona · OMD · Cadastre / IBI
02 · El parc residencial
Com són els habitatges del barri
Superfícies, èpoques de construcció i nombre d’habitatges. Un retrat del parc residencial que permet posar en context les característiques del teu pis.
09/03/2026
Com encaixa la mida del teu pis?
Compara la superfície del teu habitatge amb les mides que hi ha al barri i descobreix quina proporció ocupa cada tram.
La categoria «61–90 m²» és la més nombrosa i representa el 68,0 % del total.
<30 m²1,2 %111 habitatges
31–60 m²14,9 %1.418 habitatges
61–90 m²68,0 %6.462 habitatges
91–120 m²15,1 %1.439 habitatges
121–150 m²0,4 %39 habitatges
151–210 m²0,2 %21 habitatges
>250 m²0,2 %18 habitatges
Compara amb Sant Martí i Barcelona
09/03/2026 · Mateix període per a les tres zones. Percentatge sobre el total de cada territori quan la font permet calcular-lo; a sota, el nombre de habitatges.
Indicador / categoria
Provençals del Poblenou
Sant Martí
Barcelona
<30 m²
1,2 %111 habitatges
1,8 %2.081 habitatges
3,0 %25.014 habitatges
31–60 m²
14,9 %1.418 habitatges
24,3 %27.853 habitatges
27,2 %227.392 habitatges
61–90 m²
68,0 %6.462 habitatges
56,5 %64.700 habitatges
46,0 %384.437 habitatges
91–120 m²
15,1 %1.439 habitatges
14,3 %16.394 habitatges
15,6 %130.240 habitatges
121–150 m²
0,4 %39 habitatges
2,4 %2.735 habitatges
4,4 %36.538 habitatges
151–210 m²
0,2 %21 habitatges
0,5 %570 habitatges
2,9 %24.203 habitatges
211–250 m²
Sense dada publicada
0,1 %62 habitatges
0,6 %4.719 habitatges
>250 m²
0,2 %18 habitatges
0,1 %169 habitatges
0,5 %4.078 habitatges
Parc residencial del Cadastre; no és l’inventari de pisos actualment en venda.
Veure l’evolució històrica
01/01/2022 – 09/03/2026 · Més recent primer
Categoria
09/03/2026
04/03/2025
26/02/2024
06/03/2023
01/01/2022
<30 m²
111
107
106
104
105
31–60 m²
1.418
1.402
1.393
1.394
1.391
61–90 m²
6.462
6.446
6.421
6.430
6.431
91–120 m²
1.439
1.436
1.420
1.403
1.405
121–150 m²
39
38
39
34
33
151–210 m²
21
20
20
19
19
>250 m²
18
18
11
10
7
Font: Ajuntament de Barcelona · OMD · Cadastre / IBI
09/03/2026
Quan es van construir els habitatges
Consulta com es distribueixen els habitatges segons l’any de construcció i quins períodes concentren una part més gran del parc residencial.
La categoria «1971–1980» és la més nombrosa i representa el 21,5 % del total.
Percentatge sobre les barres · Nombre d’habitatges sota cada període
1,6 %
<1901154
8,8 %
1901–1940838
0,6 %
1941–195053
4,0 %
1951–1960380
19,1 %
1961–19701.815
21,5 %
1971–19802.046
16,1 %
1981–19901.532
3,2 %
1991–2000301
19,4 %
2001–20101.843
4,4 %
2011–2020419
1,3 %
2021–2030127
Llisca el gràfic per veure tots els períodes.Compara amb Sant Martí i Barcelona
09/03/2026 · Mateix període per a les tres zones. Percentatge sobre el total de cada territori quan la font permet calcular-lo; a sota, el nombre de habitatges.
Indicador / categoria
Provençals del Poblenou
Sant Martí
Barcelona
<1901
1,6 %154 habitatges
4,4 %5.024 habitatges
9,5 %79.125 habitatges
1901–1940
8,8 %838 habitatges
10,2 %11.731 habitatges
14,2 %118.546 habitatges
1941–1950
0,6 %53 habitatges
0,9 %1.087 habitatges
3,0 %24.697 habitatges
1951–1960
4,0 %380 habitatges
9,8 %11.237 habitatges
9,4 %78.578 habitatges
1961–1970
19,1 %1.815 habitatges
25,9 %29.670 habitatges
24,9 %208.397 habitatges
1971–1980
21,5 %2.046 habitatges
18,9 %21.700 habitatges
20,6 %171.941 habitatges
1981–1990
16,1 %1.532 habitatges
4,8 %5.517 habitatges
4,7 %39.394 habitatges
1991–2000
3,2 %301 habitatges
9,0 %10.268 habitatges
5,0 %41.970 habitatges
2001–2010
19,4 %1.843 habitatges
11,0 %12.559 habitatges
5,6 %46.677 habitatges
2011–2020
4,4 %419 habitatges
2,7 %3.108 habitatges
2,0 %16.530 habitatges
2021–2030
1,3 %127 habitatges
2,3 %2.663 habitatges
1,3 %10.766 habitatges
L’antiguitat descriu l’any de construcció, no l’estat de conservació ni les reformes.
Veure l’evolució històrica
01/01/2022 – 09/03/2026 · Més recent primer
Categoria
09/03/2026
04/03/2025
26/02/2024
06/03/2023
01/01/2022
<1901
154
154
154
154
150
1901–1940
838
838
837
839
839
1941–1950
53
53
53
52
52
1951–1960
380
380
380
380
380
1961–1970
1.815
1.818
1.819
1.826
1.828
1971–1980
2.046
2.046
2.046
2.047
2.048
1981–1990
1.532
1.532
1.532
1.532
1.531
1991–2000
301
301
301
301
301
2001–2010
1.843
1.843
1.843
1.843
1.843
2011–2020
419
419
419
419
419
2021–2030
127
83
26
1
Sense dada publicada
Font: Ajuntament de Barcelona · OMD · Cadastre / IBI
09/03/2026
Superfície mitjana del parc residencial
La superfície mitjana dels habitatges del Cadastre, comparada amb el districte i amb el conjunt de Barcelona.
Variació respecte a l’edició de l’any anterior: -0,1 %.
76,3 m²
Compara amb Sant Martí i Barcelona
09/03/2026 · Mateix període per a les tres zones.
Provençals del Poblenou76,3 m²
Sant Martí74,2 m²
Barcelona77,9 m²
Parc residencial del Cadastre; no és l’inventari de pisos actualment en venda.
Veure l’evolució històrica
01/01/2022 – 09/03/2026 · Més recent primer
Data
Valor
09/03/2026
76,3 m²
04/03/2025
76,3 m²
26/02/2024
75,2 m²
06/03/2023
75,1 m²
01/01/2022
75,1 m²
Font: Ajuntament de Barcelona · OMD · Cadastre / IBI
09/03/2026
Edat mitjana dels habitatges
L’edat mitjana del parc residencial, calculada a partir de l’any de construcció. Permet comparar l’antiguitat del barri amb la del districte i la ciutat.
Variació respecte a l’edició de l’any anterior: +1,6 %.
48,4 anys
Compara amb Sant Martí i Barcelona
09/03/2026 · Mateix període per a les tres zones.
Provençals del Poblenou48,4 anys
Sant Martí56,7 anys
Barcelona66,5 anys
L’antiguitat descriu l’any de construcció, no l’estat de conservació ni les reformes.
Veure l’evolució històrica
01/01/2022 – 09/03/2026 · Més recent primer
Data
Valor
09/03/2026
48,4 anys
04/03/2025
47,6 anys
26/02/2024
46,9 anys
06/03/2023
46,0 anys
01/01/2022
45,0 anys
Font: Ajuntament de Barcelona · OMD · Cadastre / IBI
09/03/2026
Habitatges del barri
El nombre d’habitatges registrats al Cadastre. Pots consultar-ne l’evolució i comparar-lo amb els totals del districte i de Barcelona.
Variació respecte a l’edició de l’any anterior: +0,4 %.
9.508
Compara amb Sant Martí i Barcelona
09/03/2026 · Mateix període per a les tres zones.
Indicador / categoria
Provençals del Poblenou
Sant Martí
Barcelona
Habitatges del barri
9.508
114.564
836.621
Parc residencial del Cadastre; no és l’inventari de pisos actualment en venda.
Veure l’evolució històrica
01/01/2022 – 09/03/2026 · Més recent primer
Data
Valor
09/03/2026
9.508
04/03/2025
9.467
26/02/2024
9.410
06/03/2023
9.394
01/01/2022
9.391
Font: Ajuntament de Barcelona · OMD · Cadastre / IBI
03 · La vida al barri
Llars, residents i renda disponible
La composició dels domicilis i el context econòmic dels residents, amb comparacions territorials quan la sèrie ho permet.
01/01/2026
Quantes persones viuen a cada domicili
Així es reparteixen els domicilis del barri segons el nombre de persones empadronades a cadascun.
La categoria «Dues persones» és la més nombrosa i representa el 30,8 % del total.
Una persona26,8 %2.326 domicilis
Dues persones30,8 %2.672 domicilis
Tres persones20,2 %1.758 domicilis
Quatre persones14,7 %1.278 domicilis
Cinc persones4,3 %372 domicilis
Sis persones1,7 %145 domicilis
Set persones0,7 %62 domicilis
Vuit persones0,3 %27 domicilis
Nou persones o més0,6 %49 domicilis
Compara amb Sant Martí i Barcelona
01/01/2026 · Mateix període per a les tres zones. Percentatge sobre el total de cada territori quan la font permet calcular-lo; a sota, el nombre de domicilis.
Indicador / categoria
Provençals del Poblenou
Sant Martí
Barcelona
Una persona
26,8 %2.326 domicilis
29,7 %29.459 domicilis
31,9 %218.433 domicilis
Dues persones
30,8 %2.672 domicilis
30,3 %30.062 domicilis
29,5 %201.690 domicilis
Tres persones
20,2 %1.758 domicilis
18,9 %18.777 domicilis
17,6 %120.498 domicilis
Quatre persones
14,7 %1.278 domicilis
13,4 %13.257 domicilis
12,7 %86.631 domicilis
Cinc persones
4,3 %372 domicilis
4,1 %4.066 domicilis
4,4 %30.379 domicilis
Sis persones
1,7 %145 domicilis
1,7 %1.728 domicilis
1,8 %12.508 domicilis
Set persones
0,7 %62 domicilis
0,8 %783 domicilis
0,9 %6.005 domicilis
Vuit persones
0,3 %27 domicilis
0,5 %451 domicilis
0,5 %3.256 domicilis
Nou persones o més
0,6 %49 domicilis
0,6 %578 domicilis
0,7 %4.677 domicilis
Domicilis del padró municipal. Descriu els residents, no els compradors.
Veure l’evolució històrica
01/01/2022 – 01/01/2026 · Més recent primer
Categoria
01/01/2026
01/01/2025
01/01/2024
01/01/2023
01/01/2022
Una persona
2.326
2.290
2.248
2.263
2.233
Dues persones
2.672
2.606
2.567
2.523
2.489
Tres persones
1.758
1.772
1.747
1.789
1.759
Quatre persones
1.278
1.294
1.300
1.313
1.335
Cinc persones
372
355
377
358
350
Sis persones
145
141
131
105
119
Set persones
62
57
53
53
51
Vuit persones
27
33
29
26
24
Nou persones o més
49
45
27
30
24
Font: Ajuntament de Barcelona · OMD · Padró municipal
01/01/2026
Presència de menors als domicilis
La distribució dels domicilis segons el nombre de menors de 18 anys empadronats. El gràfic distingeix els que tenen menors dels que no en tenen.
La categoria «Cap menor de 18 anys» és la més nombrosa i representa el 75,1 % del total.
El 24,9 % dels domicilis té almenys una persona menor de 18 anys empadronada.
24,9 %amb menors
Amb menors de 18 anys
Sense menors de 18 anys
Compara amb Sant Martí i Barcelona
01/01/2026 · Mateix període per a les tres zones. Percentatge sobre el total de cada territori quan la font permet calcular-lo; a sota, el nombre de domicilis.
Indicador / categoria
Provençals del Poblenou
Sant Martí
Barcelona
Cap menor de 18 anys
75,1 %6.523 domicilis
77,6 %76.904 domicilis
78,6 %538.014 domicilis
Un menor de 18 anys
14,2 %1.231 domicilis
13,0 %12.907 domicilis
12,1 %82.743 domicilis
Dos menors de 18 anys
8,9 %776 domicilis
7,7 %7.672 domicilis
7,4 %50.744 domicilis
Tres menors de 18 anys
1,5 %126 domicilis
1,3 %1.317 domicilis
1,4 %9.886 domicilis
Quatre menors de 18 anys o més
0,4 %33 domicilis
0,4 %361 domicilis
0,4 %2.690 domicilis
Domicilis del padró municipal. Descriu els residents, no els compradors.
Veure l’evolució històrica
01/01/2022 – 01/01/2026 · Més recent primer
Categoria
01/01/2026
01/01/2025
01/01/2024
01/01/2023
01/01/2022
Cap menor de 18 anys
6.523
6.416
6.277
6.240
6.112
Un menor de 18 anys
1.231
1.207
1.249
1.255
1.300
Dos menors de 18 anys
776
816
787
801
815
Tres menors de 18 anys
126
122
137
135
125
Quatre menors de 18 anys o més
33
32
29
29
32
Font: Ajuntament de Barcelona · OMD · Padró municipal
01/01/2026
Domicilis del barri
El nombre de domicilis amb persones empadronades. Una mateixa adreça pot reunir una o diverses persones; aquesta xifra és diferent del total d’habitatges del Cadastre.
Variació respecte a l’edició de l’any anterior: +1,1 %.
8.689
Compara amb Sant Martí i Barcelona
01/01/2026 · Mateix període per a les tres zones.
Indicador / categoria
Provençals del Poblenou
Sant Martí
Barcelona
Domicilis del barri
8.689
99.161
684.077
Domicilis del padró municipal. Descriu els residents, no els compradors.
Veure l’evolució històrica
01/01/2022 – 01/01/2026 · Més recent primer
Data
Valor
01/01/2026
8.689
01/01/2025
8.593
01/01/2024
8.479
01/01/2023
8.460
01/01/2022
8.384
Font: Ajuntament de Barcelona · OMD · Padró municipal
2023
Renda disponible per habitant
La renda anual disponible per resident del barri, comparada amb el districte i Barcelona per al mateix any.
Variació respecte a l’edició de l’any anterior: +8,7 %.
23.482 €
Compara amb Sant Martí i Barcelona
2023 · Mateix període per a les tres zones.
Provençals del Poblenou23.482 €
Sant Martí23.916 €
Barcelona26.069 €
Renda disponible anual per habitant. No equival al salari ni al pressupost dels compradors.
Veure l’evolució històrica
2019 – 2023 · Més recent primer
Data
Valor
2023
23.482 €
2022
21.595 €
2021
20.792 €
2020
19.342 €
2019
20.587 €
Font: Ajuntament de Barcelona · OMD
04 · Història i habitatge
Provençals del Poblenou: habitatge i passat industrial
Provençals del Poblenou · Sant Martí · Barcelona
La història del barri
Provençals del Poblenou reuneix els blocs del costat mar de la Gran Via amb antics espais industrials situats cap a la Diagonal. La transformació del 22@ va afegir noves activitats a aquesta zona. El patrimoni de complexos com Can Ricart permet reconèixer etapes anteriors del seu desenvolupament.
Diferencia els blocs residencials de la Gran Via dels edificis pròxims a antics recintes fabrils. Comprova ús de l’immoble, aïllament, orientació i accés a l’edifici. Les promocions amb serveis comuns necessiten una comparació específica que inclogui les quotes, l’aparcament i l’estat de conservació.
Una bona comparació comença per saber què mesura cada dada. Pots desplegar els històrics i consultar les notes que acompanyen cada indicador.
Són preus d’anuncis o de compravendes?
El bloc de mercat utilitza mitjanes d’operacions registrades procedents de les estadístiques notarials difoses per l’Ajuntament. Són diferents dels preus que es demanen als anuncis dels portals immobiliaris.
Per què hi apareixen dates diferents?
Les dades de compravendes, Cadastre, padró i renda es publiquen amb calendaris diferents. Cada bloc indica el període de referència. La data de consulta d’aquesta pàgina no converteix tots els indicadors en dades del mateix any.
La superfície mitjana correspon a tots els pisos?
La superfície del bloc de compravendes correspon als habitatges que s’han venut. La superfície del parc residencial descriu els habitatges registrats al Cadastre. Són conjunts diferents i les mitjanes poden variar.
Què vol dir «Confidencial» o «Sense dada publicada»?
«Confidencial» indica que la font protegeix aquesta informació. «Sense dada publicada» assenyala que no hi ha cap valor disponible per a la categoria i el període mostrats. Cap de les dues expressions equival a zero.
Puc calcular el valor del meu pis amb el preu per m²?
La mitjana del barri serveix com a referència general. Una valoració individual requereix estudiar la ubicació concreta, la superfície, la planta, l’ascensor, la llum, l’estat i les característiques de la finca, juntament amb immobles comparables adequats.
Pots venir sense cita per parlar del teu habitatge, resoldre dubtes i organitzar una valoració presencial. T’acompanyem en la venda d’habitatges a tot Barcelona.
Espai Sant Joan
PUNTO HABITAT Passeig de Sant Joan, 150 · Barcelona 93 539 14 10
Please enter your username or email address. You will receive a link to create a new password via email.
Gestionar el consentimiento de las cookies
Para ofrecer las mejores experiencias, utilizamos tecnologías como las cookies para almacenar y/o acceder a la información del dispositivo. El consentimiento de estas tecnologías nos permitirá procesar datos como el comportamiento de navegación o las identificaciones únicas en este sitio. No consentir o retirar el consentimiento, puede afectar negativamente a ciertas características y funciones.
Funcional
Sempre actiu
El almacenamiento o acceso técnico es estrictamente necesario para el propósito legítimo de permitir el uso de un servicio específico explícitamente solicitado por el abonado o usuario, o con el único propósito de llevar a cabo la transmisión de una comunicación a través de una red de comunicaciones electrónicas.
Preferencias
El almacenamiento o acceso técnico es necesario para la finalidad legítima de almacenar preferencias no solicitadas por el abonado o usuario.
Estadísticas
El almacenamiento o acceso técnico que es utilizado exclusivamente con fines estadísticos.El almacenamiento o acceso técnico que se utiliza exclusivamente con fines estadísticos anónimos. Sin un requerimiento, el cumplimiento voluntario por parte de tu proveedor de servicios de Internet, o los registros adicionales de un tercero, la información almacenada o recuperada sólo para este propósito no se puede utilizar para identificarte.
Marketing
El almacenamiento o acceso técnico es necesario para crear perfiles de usuario para enviar publicidad, o para rastrear al usuario en una web o en varias web con fines de marketing similares.