El preu mitjà de compravenda a La Salut és de 2.849 €/m², segons les dades provisionals de 2026 publicades per l’Ajuntament de Barcelona. És una mitjana d’operacions registrades d’un any encara incomplet; el valor de cada habitatge depèn de les seves característiques.
Dades oficials de l’Ajuntament de Barcelona. Les xifres es mostren amb la data de referència per distingir l’última dada disponible de l’any en curs.
01 · El mercat de l’habitatge
Preus i compravendes del barri
Quant s’ha pagat en les operacions registrades, com ha evolucionat el preu i com es reparteix la titularitat del parc residencial.
El mercat de compravenda
Les quatre xifres clau de les compravendes registrades: preu per metre quadrat, nombre d’operacions, import mitjà i superfície dels pisos venuts.
Preu mitjà per m²
4.487 €/m²
2025 · any complet
+10,7%respecte a l’any anterior
Compravendes residencials
107
2025 · any complet
-9,3%respecte a l’any anterior
Import mitjà per habitatge
391.092 €
2025 · any complet
+10,7%respecte a l’any anterior
Superfície mitjana dels habitatges venuts
92,9 m²
2025 · any complet
+4,3%respecte a l’any anterior
Evolució del preu mitjà per m²
Compravendes registrades · euros per metre quadrat
Llisca el gràfic per veure tots els anys.
Compara amb Gràcia i Barcelona
Cada fila indica l’any complet de referència. Es fa servir el mateix període a les tres zones.
Indicador / categoria
La Salut
Gràcia
Barcelona
Preu mitjà per m² 2025 · any complet
4.487 €/m²
4.818 €/m²
4.254 €/m²
Compravendes residencials 2025 · any complet
107
1.149
16.897
Import mitjà per habitatge 2025 · any complet
391.092 €
389.618 €
372.930 €
Superfície mitjana dels habitatges venuts 2025 · any complet
92,9 m²
82,0 m²
86,4 m²
Mitjanes d’operacions registrades; no equivalen a una valoració individual. La superfície correspon als habitatges venuts.
Font: Ajuntament de Barcelona · OMD · Registres notarials
2025 · any complet
Preu per any de construcció
El preu mitjà per metre quadrat dels habitatges venuts, agrupats pel període de construcció. Les xifres corresponen a l’any indicat, no a una mitjana de l’històric. Obre l’històric per seguir cada tram al llarg dels anys.
1940–19593.881 €/m²
1960–19794.365 €/m²
1980–19994.318 €/m²
No consta6.522 €/m²
Compara amb Gràcia i Barcelona
2025 · any complet · Mateix període per a les tres zones.
Indicador / categoria
La Salut
Gràcia
Barcelona
2020–actualitat
Sense dada publicada
7.177 €/m²
5.731 €/m²
2000–2020
Sense dada publicada
4.777 €/m²
4.904 €/m²
1980–1999
4.318 €/m²
4.710 €/m²
4.373 €/m²
1960–1979
4.365 €/m²
4.667 €/m²
3.944 €/m²
1940–1959
3.881 €/m²
4.533 €/m²
4.105 €/m²
1920–1939
Sense dada publicada
5.162 €/m²
4.772 €/m²
1900–1919
Sense dada publicada
4.992 €/m²
4.640 €/m²
Abans del 1900
Sense dada publicada
5.868 €/m²
4.308 €/m²
No consta
6.522 €/m²
4.461 €/m²
4.278 €/m²
Mitjanes de compravendes amb almenys cinc mostres i propietat horitzontal. Les diferències no aïllen l’efecte de l’antiguitat ni equivalen a una valoració individual.
Veure l’evolució històrica
2021 · any complet – 2025 · any complet · Més recent primer
Categoria
2025 · any complet
2024 · any complet
2023 · any complet
2022 · any complet
2021 · any complet
2020–actualitat
Sense dada publicada
5.596 €/m²
Sense dada publicada
Sense dada publicada
Sense dada publicada
1980–1999
4.318 €/m²
3.191 €/m²
3.116 €/m²
3.375 €/m²
3.709 €/m²
1960–1979
4.365 €/m²
3.930 €/m²
3.418 €/m²
3.628 €/m²
3.614 €/m²
1940–1959
3.881 €/m²
3.121 €/m²
3.569 €/m²
3.657 €/m²
3.259 €/m²
1920–1939
Sense dada publicada
Sense dada publicada
3.169 €/m²
Sense dada publicada
3.354 €/m²
No consta
6.522 €/m²
4.656 €/m²
3.886 €/m²
4.600 €/m²
3.585 €/m²
Font: Ajuntament de Barcelona · OMD
09/03/2026
Com es reparteix la titularitat
Com es distribueixen els habitatges segons el tipus de primer titular cadastral: particulars, societats, organismes públics i altres entitats.
La categoria «Persona física — espanyola» és la més nombrosa i representa el 83,0 % del total.
87,7 %
dels habitatges té una persona física com a primer titular cadastral.
Compara amb Gràcia i Barcelona
09/03/2026 · Mateix període per a les tres zones. Percentatge sobre el total de cada territori quan la font permet calcular-lo; a sota, el nombre de habitatges.
Indicador / categoria
La Salut
Gràcia
Barcelona
Persona física — espanyola
83,0 %5.849 habitatges
79,8 %56.643 habitatges
78,8 %659.066 habitatges
Persona física — estrangera
4,7 %332 habitatges
4,8 %3.378 habitatges
5,6 %47.005 habitatges
Societat anònima
1,7 %117 habitatges
1,9 %1.346 habitatges
2,1 %17.525 habitatges
Societat limitada / civil
9,4 %664 habitatges
11,2 %7.929 habitatges
10,0 %83.338 habitatges
Altres societats i associacions
0,8 %54 habitatges
1,2 %843 habitatges
1,0 %8.237 habitatges
Entitats estrangeres
0,0 %2 habitatges
0,0 %31 habitatges
0,1 %691 habitatges
Organismes públics
0,1 %9 habitatges
0,5 %388 habitatges
2,0 %16.387 habitatges
Institucions religioses
0,0 %3 habitatges
0,2 %174 habitatges
0,2 %1.534 habitatges
Altres tipus / UTE
Sense dada publicada
0,0 %4 habitatges
0,0 %123 habitatges
No consta
0,3 %21 habitatges
0,3 %204 habitatges
0,3 %2.715 habitatges
Classificació segons el primer titular cadastral; no identifica grans tenidors ni l’ús de cada habitatge.
Veure l’evolució històrica
01/01/2022 – 09/03/2026 · Més recent primer
Categoria
09/03/2026
04/03/2025
26/02/2024
06/03/2023
01/01/2022
Persona física — espanyola
5.849
5.876
5.866
5.887
5.884
Persona física — estrangera
332
312
279
245
221
Societat anònima
117
119
125
125
127
Societat limitada / civil
664
651
627
606
607
Altres societats i associacions
54
54
51
59
60
Entitats estrangeres
2
2
2
2
2
Organismes públics
9
9
9
9
9
Institucions religioses
3
3
7
6
6
Altres tipus / UTE
Sense dada publicada
Sense dada publicada
Sense dada publicada
2
2
No consta
21
24
33
34
40
Font: Ajuntament de Barcelona · OMD · Cadastre / IBI
02 · El parc residencial
Com són els habitatges del barri
Superfícies, èpoques de construcció i nombre d’habitatges. Un retrat del parc residencial que permet posar en context les característiques del teu pis.
09/03/2026
Com encaixa la mida del teu pis?
Compara la superfície del teu habitatge amb les mides que hi ha al barri i descobreix quina proporció ocupa cada tram.
La categoria «61–90 m²» és la més nombrosa i representa el 41,9 % del total.
<30 m²4,3 %305 habitatges
31–60 m²22,7 %1.603 habitatges
61–90 m²41,9 %2.953 habitatges
91–120 m²24,2 %1.703 habitatges
121–150 m²4,9 %349 habitatges
151–210 m²1,6 %112 habitatges
211–250 m²0,2 %12 habitatges
>250 m²0,2 %14 habitatges
Compara amb Gràcia i Barcelona
09/03/2026 · Mateix període per a les tres zones. Percentatge sobre el total de cada territori quan la font permet calcular-lo; a sota, el nombre de habitatges.
Indicador / categoria
La Salut
Gràcia
Barcelona
<30 m²
4,3 %305 habitatges
4,1 %2.893 habitatges
3,0 %25.014 habitatges
31–60 m²
22,7 %1.603 habitatges
28,8 %20.408 habitatges
27,2 %227.392 habitatges
61–90 m²
41,9 %2.953 habitatges
46,0 %32.612 habitatges
46,0 %384.437 habitatges
91–120 m²
24,2 %1.703 habitatges
15,0 %10.654 habitatges
15,6 %130.240 habitatges
121–150 m²
4,9 %349 habitatges
3,9 %2.737 habitatges
4,4 %36.538 habitatges
151–210 m²
1,6 %112 habitatges
1,8 %1.280 habitatges
2,9 %24.203 habitatges
211–250 m²
0,2 %12 habitatges
0,3 %206 habitatges
0,6 %4.719 habitatges
>250 m²
0,2 %14 habitatges
0,2 %150 habitatges
0,5 %4.078 habitatges
Parc residencial del Cadastre; no és l’inventari de pisos actualment en venda.
Veure l’evolució històrica
01/01/2022 – 09/03/2026 · Més recent primer
Categoria
09/03/2026
04/03/2025
26/02/2024
06/03/2023
01/01/2022
<30 m²
305
305
312
313
312
31–60 m²
1.603
1.603
1.591
1.583
1.585
61–90 m²
2.953
2.951
2.916
2.906
2.898
91–120 m²
1.703
1.703
1.694
1.687
1.677
121–150 m²
349
349
348
349
351
151–210 m²
112
113
112
111
108
211–250 m²
12
12
12
12
13
>250 m²
14
14
14
14
14
Font: Ajuntament de Barcelona · OMD · Cadastre / IBI
09/03/2026
Quan es van construir els habitatges
Consulta com es distribueixen els habitatges segons l’any de construcció i quins períodes concentren una part més gran del parc residencial.
La categoria «1971–1980» és la més nombrosa i representa el 37,0 % del total.
Percentatge sobre les barres · Nombre d’habitatges sota cada període
1,1 %
<190176
6,9 %
1901–1940486
3,7 %
1941–1950258
10,9 %
1951–1960769
26,4 %
1961–19701.860
37,0 %
1971–19802.607
5,6 %
1981–1990393
2,3 %
1991–2000159
2,6 %
2001–2010181
2,0 %
2011–2020142
1,7 %
2021–2030120
Llisca el gràfic per veure tots els períodes.Compara amb Gràcia i Barcelona
09/03/2026 · Mateix període per a les tres zones. Percentatge sobre el total de cada territori quan la font permet calcular-lo; a sota, el nombre de habitatges.
Indicador / categoria
La Salut
Gràcia
Barcelona
<1901
1,1 %76 habitatges
11,1 %7.848 habitatges
9,5 %79.125 habitatges
1901–1940
6,9 %486 habitatges
21,4 %15.183 habitatges
14,2 %118.546 habitatges
1941–1950
3,7 %258 habitatges
3,9 %2.743 habitatges
3,0 %24.697 habitatges
1951–1960
10,9 %769 habitatges
7,6 %5.387 habitatges
9,4 %78.578 habitatges
1961–1970
26,4 %1.860 habitatges
20,7 %14.681 habitatges
24,9 %208.397 habitatges
1971–1980
37,0 %2.607 habitatges
21,8 %15.499 habitatges
20,6 %171.941 habitatges
1981–1990
5,6 %393 habitatges
3,5 %2.514 habitatges
4,7 %39.394 habitatges
1991–2000
2,3 %159 habitatges
3,5 %2.482 habitatges
5,0 %41.970 habitatges
2001–2010
2,6 %181 habitatges
3,8 %2.711 habitatges
5,6 %46.677 habitatges
2011–2020
2,0 %142 habitatges
1,8 %1.279 habitatges
2,0 %16.530 habitatges
2021–2030
1,7 %120 habitatges
0,9 %613 habitatges
1,3 %10.766 habitatges
L’antiguitat descriu l’any de construcció, no l’estat de conservació ni les reformes.
Veure l’evolució històrica
01/01/2022 – 09/03/2026 · Més recent primer
Categoria
09/03/2026
04/03/2025
26/02/2024
06/03/2023
01/01/2022
<1901
76
76
76
76
78
1901–1940
486
486
486
490
495
1941–1950
258
258
258
256
258
1951–1960
769
769
768
770
770
1961–1970
1.860
1.860
1.860
1.876
1.876
1971–1980
2.607
2.608
2.607
2.607
2.609
1981–1990
393
393
394
394
393
1991–2000
159
159
159
159
159
2001–2010
181
181
181
181
181
2011–2020
142
141
140
140
138
2021–2030
120
119
70
26
1
Font: Ajuntament de Barcelona · OMD · Cadastre / IBI
09/03/2026
Superfície mitjana del parc residencial
La superfície mitjana dels habitatges del Cadastre, comparada amb el districte i amb el conjunt de Barcelona.
La variació respecte a l’edició de l’any anterior és inferior al 0,1 %.
78,2 m²
Compara amb Gràcia i Barcelona
09/03/2026 · Mateix període per a les tres zones.
La Salut78,2 m²
Gràcia74,0 m²
Barcelona77,9 m²
Parc residencial del Cadastre; no és l’inventari de pisos actualment en venda.
Veure l’evolució històrica
01/01/2022 – 09/03/2026 · Més recent primer
Data
Valor
09/03/2026
78,2 m²
04/03/2025
78,3 m²
26/02/2024
78,2 m²
06/03/2023
78,2 m²
01/01/2022
78,2 m²
Font: Ajuntament de Barcelona · OMD · Cadastre / IBI
09/03/2026
Edat mitjana dels habitatges
L’edat mitjana del parc residencial, calculada a partir de l’any de construcció. Permet comparar l’antiguitat del barri amb la del districte i la ciutat.
Variació respecte a l’edició de l’any anterior: +1,8 %.
56,7 anys
Compara amb Gràcia i Barcelona
09/03/2026 · Mateix període per a les tres zones.
La Salut56,7 anys
Gràcia71,4 anys
Barcelona66,5 anys
L’antiguitat descriu l’any de construcció, no l’estat de conservació ni les reformes.
Veure l’evolució històrica
01/01/2022 – 09/03/2026 · Més recent primer
Data
Valor
09/03/2026
56,7 anys
04/03/2025
55,7 anys
26/02/2024
55,1 anys
06/03/2023
54,4 anys
01/01/2022
53,7 anys
Font: Ajuntament de Barcelona · OMD · Cadastre / IBI
09/03/2026
Habitatges del barri
El nombre d’habitatges registrats al Cadastre. Pots consultar-ne l’evolució i comparar-lo amb els totals del districte i de Barcelona.
La variació respecte a l’edició de l’any anterior és inferior al 0,1 %.
7.051
Compara amb Gràcia i Barcelona
09/03/2026 · Mateix període per a les tres zones.
Indicador / categoria
La Salut
Gràcia
Barcelona
Habitatges del barri
7.051
70.940
836.621
Parc residencial del Cadastre; no és l’inventari de pisos actualment en venda.
Veure l’evolució històrica
01/01/2022 – 09/03/2026 · Més recent primer
Data
Valor
09/03/2026
7.051
04/03/2025
7.050
26/02/2024
6.999
06/03/2023
6.975
01/01/2022
6.958
Font: Ajuntament de Barcelona · OMD · Cadastre / IBI
03 · La vida al barri
Llars, residents i renda disponible
La composició dels domicilis i el context econòmic dels residents, amb comparacions territorials quan la sèrie ho permet.
01/01/2026
Quantes persones viuen a cada domicili
Així es reparteixen els domicilis del barri segons el nombre de persones empadronades a cadascun.
La categoria «Una persona» és la més nombrosa i representa el 32,5 % del total.
Una persona32,5 %1.851 domicilis
Dues persones30,4 %1.730 domicilis
Tres persones16,7 %952 domicilis
Quatre persones13,7 %777 domicilis
Cinc persones3,7 %213 domicilis
Sis persones1,5 %84 domicilis
Set persones0,6 %35 domicilis
Vuit persones0,3 %17 domicilis
Nou persones o més0,5 %28 domicilis
Compara amb Gràcia i Barcelona
01/01/2026 · Mateix període per a les tres zones. Percentatge sobre el total de cada territori quan la font permet calcular-lo; a sota, el nombre de domicilis.
Indicador / categoria
La Salut
Gràcia
Barcelona
Una persona
32,5 %1.851 domicilis
35,7 %19.511 domicilis
31,9 %218.433 domicilis
Dues persones
30,4 %1.730 domicilis
30,0 %16.394 domicilis
29,5 %201.690 domicilis
Tres persones
16,7 %952 domicilis
16,8 %9.191 domicilis
17,6 %120.498 domicilis
Quatre persones
13,7 %777 domicilis
11,8 %6.433 domicilis
12,7 %86.631 domicilis
Cinc persones
3,7 %213 domicilis
3,5 %1.899 domicilis
4,4 %30.379 domicilis
Sis persones
1,5 %84 domicilis
1,1 %624 domicilis
1,8 %12.508 domicilis
Set persones
0,6 %35 domicilis
0,5 %284 domicilis
0,9 %6.005 domicilis
Vuit persones
0,3 %17 domicilis
0,2 %128 domicilis
0,5 %3.256 domicilis
Nou persones o més
0,5 %28 domicilis
0,4 %224 domicilis
0,7 %4.677 domicilis
Domicilis del padró municipal. Descriu els residents, no els compradors.
Veure l’evolució històrica
01/01/2022 – 01/01/2026 · Més recent primer
Categoria
01/01/2026
01/01/2025
01/01/2024
01/01/2023
01/01/2022
Una persona
1.851
1.812
1.833
1.819
1.737
Dues persones
1.730
1.701
1.642
1.645
1.638
Tres persones
952
964
966
948
977
Quatre persones
777
768
759
762
759
Cinc persones
213
223
229
228
226
Sis persones
84
95
87
78
68
Set persones
35
43
32
24
24
Vuit persones
17
19
25
16
14
Nou persones o més
28
30
21
24
19
Font: Ajuntament de Barcelona · OMD · Padró municipal
01/01/2026
Presència de menors als domicilis
La distribució dels domicilis segons el nombre de menors de 18 anys empadronats. El gràfic distingeix els que tenen menors dels que no en tenen.
La categoria «Cap menor de 18 anys» és la més nombrosa i representa el 78,7 % del total.
El 21,3 % dels domicilis té almenys una persona menor de 18 anys empadronada.
21,3 %amb menors
Amb menors de 18 anys
Sense menors de 18 anys
Compara amb Gràcia i Barcelona
01/01/2026 · Mateix període per a les tres zones. Percentatge sobre el total de cada territori quan la font permet calcular-lo; a sota, el nombre de domicilis.
Indicador / categoria
La Salut
Gràcia
Barcelona
Cap menor de 18 anys
78,7 %4.478 domicilis
80,6 %44.104 domicilis
78,6 %538.014 domicilis
Un menor de 18 anys
11,1 %632 domicilis
11,2 %6.129 domicilis
12,1 %82.743 domicilis
Dos menors de 18 anys
8,6 %488 domicilis
7,0 %3.806 domicilis
7,4 %50.744 domicilis
Tres menors de 18 anys
1,1 %64 domicilis
1,0 %538 domicilis
1,4 %9.886 domicilis
Quatre menors de 18 anys o més
0,4 %25 domicilis
0,2 %111 domicilis
0,4 %2.690 domicilis
Domicilis del padró municipal. Descriu els residents, no els compradors.
Veure l’evolució històrica
01/01/2022 – 01/01/2026 · Més recent primer
Categoria
01/01/2026
01/01/2025
01/01/2024
01/01/2023
01/01/2022
Cap menor de 18 anys
4.478
4.418
4.378
4.332
4.256
Un menor de 18 anys
632
658
630
620
618
Dos menors de 18 anys
488
477
480
480
476
Tres menors de 18 anys
64
75
78
91
85
Quatre menors de 18 anys o més
25
27
28
21
27
Font: Ajuntament de Barcelona · OMD · Padró municipal
01/01/2026
Domicilis del barri
El nombre de domicilis amb persones empadronades. Una mateixa adreça pot reunir una o diverses persones; aquesta xifra és diferent del total d’habitatges del Cadastre.
Variació respecte a l’edició de l’any anterior: +0,6 %.
5.687
Compara amb Gràcia i Barcelona
01/01/2026 · Mateix període per a les tres zones.
Indicador / categoria
La Salut
Gràcia
Barcelona
Domicilis del barri
5.687
54.688
684.077
Domicilis del padró municipal. Descriu els residents, no els compradors.
Veure l’evolució històrica
01/01/2022 – 01/01/2026 · Més recent primer
Data
Valor
01/01/2026
5.687
01/01/2025
5.655
01/01/2024
5.594
01/01/2023
5.544
01/01/2022
5.462
Font: Ajuntament de Barcelona · OMD · Padró municipal
2023
Renda disponible per habitant
La renda anual disponible per resident del barri, comparada amb el districte i Barcelona per al mateix any.
Variació respecte a l’edició de l’any anterior: +14,6 %.
28.968 €
Compara amb Gràcia i Barcelona
2023 · Mateix període per a les tres zones.
La Salut28.968 €
Gràcia28.530 €
Barcelona26.069 €
Renda disponible anual per habitant. No equival al salari ni al pressupost dels compradors.
Veure l’evolució històrica
2019 – 2023 · Més recent primer
Data
Valor
2023
28.968 €
2022
25.269 €
2021
24.620 €
2020
23.479 €
2019
25.205 €
Font: Ajuntament de Barcelona · OMD
04 · La Salut
La Salut, entre antigues residències i el Park Güell
La història del barri ajuda a situar un entorn on conviuen habitatges, jardins i patrimoni.
L’origen del nom de La Salut
La capella dedicada a la Mare de Déu de La Salut, construïda el 1864, va donar nom al barri. Al seu voltant es va desenvolupar un àmbit de residències d’estiueig. Aquella etapa ajuda a explicar la presència de cases i jardins en un paisatge transformat amb el creixement de Barcelona. Font històrica: Arxiu Municipal · Itinerari per Gràcia.
Un parc que va esdevenir públic
El Park Güell va obrir com a parc municipal el 1926, després que l’Ajuntament n’acordés la compra el 1922. L’obertura va incorporar aquest espai a la vida de la ciutat. Avui és una referència patrimonial per entendre l’entorn de La Salut. Font històrica: Park Güell · Història.
Llegir amb cura les mitjanes de compravenda
La composició dels habitatges venuts pot canviar d’un any a l’altre. Una mitjana baixa o alta no demostra per si sola que tots els habitatges hagin canviat de valor en la mateixa proporció. Per valorar un pis cal revisar el carrer, l’accés, la llum, les vistes i comparables de característiques semblants.
Park Güell i vistes sobre Barcelona
Imatge en color del patrimoni de l’entorn, recuperada dels mitjans de PUNTO HABITAT; no es presenta com a fotografia històrica.
Una bona comparació comença per saber què mesura cada dada. Pots desplegar els històrics i consultar les notes que acompanyen cada indicador.
Són preus d’anuncis o de compravendes?
El bloc de mercat utilitza mitjanes d’operacions registrades procedents de les estadístiques notarials difoses per l’Ajuntament. Són diferents dels preus que es demanen als anuncis dels portals immobiliaris.
Per què hi apareixen dates diferents?
Les dades de compravendes, Cadastre, padró i renda es publiquen amb calendaris diferents. Cada bloc indica el període de referència. La data de consulta d’aquesta pàgina no converteix tots els indicadors en dades del mateix any.
La superfície mitjana correspon a tots els pisos?
La superfície del bloc de compravendes correspon als habitatges que s’han venut. La superfície del parc residencial descriu els habitatges registrats al Cadastre. Són conjunts diferents i les mitjanes poden variar.
Què vol dir «Confidencial» o «Sense dada publicada»?
«Confidencial» indica que la font protegeix aquesta informació. «Sense dada publicada» assenyala que no hi ha cap valor disponible per a la categoria i el període mostrats. Cap de les dues expressions equival a zero.
Puc calcular el valor del meu pis amb el preu per m²?
La mitjana del barri serveix com a referència general. Una valoració individual requereix estudiar la ubicació concreta, la superfície, la planta, l’ascensor, la llum, l’estat i les característiques de la finca, juntament amb immobles comparables adequats.
Pots venir sense cita per parlar del teu habitatge, resoldre dubtes i organitzar una valoració presencial. T’acompanyem en la venda d’habitatges a tot Barcelona.
Espai Sant Joan
PUNTO HABITAT Passeig de Sant Joan, 150 · Barcelona 93 539 14 10
Please enter your username or email address. You will receive a link to create a new password via email.
Gestionar el consentimiento de las cookies
Para ofrecer las mejores experiencias, utilizamos tecnologías como las cookies para almacenar y/o acceder a la información del dispositivo. El consentimiento de estas tecnologías nos permitirá procesar datos como el comportamiento de navegación o las identificaciones únicas en este sitio. No consentir o retirar el consentimiento, puede afectar negativamente a ciertas características y funciones.
Funcional
Sempre actiu
El almacenamiento o acceso técnico es estrictamente necesario para el propósito legítimo de permitir el uso de un servicio específico explícitamente solicitado por el abonado o usuario, o con el único propósito de llevar a cabo la transmisión de una comunicación a través de una red de comunicaciones electrónicas.
Preferencias
El almacenamiento o acceso técnico es necesario para la finalidad legítima de almacenar preferencias no solicitadas por el abonado o usuario.
Estadísticas
El almacenamiento o acceso técnico que es utilizado exclusivamente con fines estadísticos.El almacenamiento o acceso técnico que se utiliza exclusivamente con fines estadísticos anónimos. Sin un requerimiento, el cumplimiento voluntario por parte de tu proveedor de servicios de Internet, o los registros adicionales de un tercero, la información almacenada o recuperada sólo para este propósito no se puede utilizar para identificarte.
Marketing
El almacenamiento o acceso técnico es necesario para crear perfiles de usuario para enviar publicidad, o para rastrear al usuario en una web o en varias web con fines de marketing similares.