El preu mitjà de compravenda al Poble Sec és de 4.430 €/m², segons les dades provisionals de 2026 publicades per l’Ajuntament de Barcelona. És una mitjana d’operacions registrades d’un any encara incomplet; el valor de cada habitatge depèn de les seves característiques.
Dades oficials de l’Ajuntament de Barcelona. Les xifres es mostren amb la data de referència per distingir l’última dada disponible de l’any en curs.
01 · El mercat de l’habitatge
Preus i compravendes del barri
Quant s’ha pagat en les operacions registrades, com ha evolucionat el preu i com es reparteix la titularitat del parc residencial.
El mercat de compravenda
Les quatre xifres clau de les compravendes registrades: preu per metre quadrat, nombre d’operacions, import mitjà i superfície dels pisos venuts.
Preu mitjà per m²
4.013 €/m²
2025 · any complet
+2,6%respecte a l’any anterior
Compravendes residencials
562
2025 · any complet
+20,6%respecte a l’any anterior
Import mitjà per habitatge
252.125 €
2025 · any complet
-0,4%respecte a l’any anterior
Superfície mitjana dels habitatges venuts
64,0 m²
2025 · any complet
-6,2%respecte a l’any anterior
Evolució del preu mitjà per m²
Compravendes registrades · euros per metre quadrat
Llisca el gràfic per veure tots els anys.
Compara amb Sants-Montjuïc i Barcelona
Cada fila indica l’any complet de referència. Es fa servir el mateix període a les tres zones.
Indicador / categoria
El Poble Sec
Sants-Montjuïc
Barcelona
Preu mitjà per m² 2025 · any complet
4.013 €/m²
3.867 €/m²
4.254 €/m²
Compravendes residencials 2025 · any complet
562
2.009
16.897
Import mitjà per habitatge 2025 · any complet
252.125 €
269.745 €
372.930 €
Superfície mitjana dels habitatges venuts 2025 · any complet
64,0 m²
72,8 m²
86,4 m²
Mitjanes d’operacions registrades; no equivalen a una valoració individual. La superfície correspon als habitatges venuts.
Font: Ajuntament de Barcelona · OMD · Registres notarials
2025 · any complet
Preu per any de construcció
El preu mitjà per metre quadrat dels habitatges venuts, agrupats pel període de construcció. Les xifres corresponen a l’any indicat, no a una mitjana de l’històric. Obre l’històric per seguir cada tram al llarg dels anys.
1900–19194.460 €/m²
1920–19394.096 €/m²
1940–19594.296 €/m²
1960–19793.564 €/m²
1980–19994.432 €/m²
2000–20204.309 €/m²
Abans del 19003.980 €/m²
No consta3.364 €/m²
Compara amb Sants-Montjuïc i Barcelona
2025 · any complet · Mateix període per a les tres zones.
Indicador / categoria
El Poble Sec
Sants-Montjuïc
Barcelona
2020–actualitat
Sense dada publicada
4.075 €/m²
5.731 €/m²
2000–2020
4.309 €/m²
3.980 €/m²
4.904 €/m²
1980–1999
4.432 €/m²
3.764 €/m²
4.373 €/m²
1960–1979
3.564 €/m²
3.720 €/m²
3.944 €/m²
1940–1959
4.296 €/m²
3.889 €/m²
4.105 €/m²
1920–1939
4.096 €/m²
4.013 €/m²
4.772 €/m²
1900–1919
4.460 €/m²
4.334 €/m²
4.640 €/m²
Abans del 1900
3.980 €/m²
4.064 €/m²
4.308 €/m²
No consta
3.364 €/m²
3.426 €/m²
4.278 €/m²
Mitjanes de compravendes amb almenys cinc mostres i propietat horitzontal. Les diferències no aïllen l’efecte de l’antiguitat ni equivalen a una valoració individual.
Veure l’evolució històrica
2021 · any complet – 2025 · any complet · Més recent primer
Categoria
2025 · any complet
2024 · any complet
2023 · any complet
2022 · any complet
2021 · any complet
2000–2020
4.309 €/m²
4.988 €/m²
3.606 €/m²
3.452 €/m²
4.228 €/m²
1980–1999
4.432 €/m²
4.095 €/m²
3.102 €/m²
3.304 €/m²
3.544 €/m²
1960–1979
3.564 €/m²
3.944 €/m²
3.678 €/m²
3.412 €/m²
3.330 €/m²
1940–1959
4.296 €/m²
3.843 €/m²
4.151 €/m²
3.382 €/m²
2.980 €/m²
1920–1939
4.096 €/m²
4.020 €/m²
3.848 €/m²
3.538 €/m²
3.198 €/m²
1900–1919
4.460 €/m²
3.913 €/m²
3.475 €/m²
3.791 €/m²
3.249 €/m²
Abans del 1900
3.980 €/m²
3.820 €/m²
3.636 €/m²
3.205 €/m²
3.581 €/m²
No consta
3.364 €/m²
2.695 €/m²
2.238 €/m²
3.419 €/m²
2.982 €/m²
Font: Ajuntament de Barcelona · OMD
09/03/2026
Com es reparteix la titularitat
Com es distribueixen els habitatges segons el tipus de primer titular cadastral: particulars, societats, organismes públics i altres entitats.
La categoria «Persona física — espanyola» és la més nombrosa i representa el 72,9 % del total.
85,4 %
dels habitatges té una persona física com a primer titular cadastral.
Compara amb Sants-Montjuïc i Barcelona
09/03/2026 · Mateix període per a les tres zones. Percentatge sobre el total de cada territori quan la font permet calcular-lo; a sota, el nombre de habitatges.
Indicador / categoria
El Poble Sec
Sants-Montjuïc
Barcelona
Persona física — espanyola
72,9 %14.042 habitatges
80,4 %73.104 habitatges
78,8 %659.066 habitatges
Persona física — estrangera
12,4 %2.395 habitatges
6,3 %5.756 habitatges
5,6 %47.005 habitatges
Societat anònima
1,4 %277 habitatges
1,2 %1.102 habitatges
2,1 %17.525 habitatges
Societat limitada / civil
9,8 %1.895 habitatges
8,6 %7.812 habitatges
10,0 %83.338 habitatges
Altres societats i associacions
1,0 %191 habitatges
0,8 %721 habitatges
1,0 %8.237 habitatges
Entitats estrangeres
0,1 %18 habitatges
0,0 %35 habitatges
0,1 %691 habitatges
Organismes públics
1,6 %316 habitatges
2,1 %1.949 habitatges
2,0 %16.387 habitatges
Institucions religioses
0,1 %26 habitatges
0,1 %110 habitatges
0,2 %1.534 habitatges
Altres tipus / UTE
0,0 %1 habitatges
0,0 %10 habitatges
0,0 %123 habitatges
No consta
0,5 %92 habitatges
0,3 %298 habitatges
0,3 %2.715 habitatges
Classificació segons el primer titular cadastral; no identifica grans tenidors ni l’ús de cada habitatge.
Veure l’evolució històrica
01/01/2022 – 09/03/2026 · Més recent primer
Categoria
09/03/2026
04/03/2025
26/02/2024
06/03/2023
01/01/2022
Persona física — espanyola
14.042
14.137
14.187
14.311
14.520
Persona física — estrangera
2.395
2.290
2.137
1.999
1.839
Societat anònima
277
305
344
359
372
Societat limitada / civil
1.895
1.864
1.881
1.888
1.847
Altres societats i associacions
191
192
211
169
161
Entitats estrangeres
18
15
14
14
15
Organismes públics
316
315
315
314
339
Institucions religioses
26
26
28
27
25
Altres tipus / UTE
1
3
5
10
10
No consta
92
81
88
98
121
Font: Ajuntament de Barcelona · OMD · Cadastre / IBI
02 · El parc residencial
Com són els habitatges del barri
Superfícies, èpoques de construcció i nombre d’habitatges. Un retrat del parc residencial que permet posar en context les característiques del teu pis.
09/03/2026
Com encaixa la mida del teu pis?
Compara la superfície del teu habitatge amb les mides que hi ha al barri i descobreix quina proporció ocupa cada tram.
La categoria «31–60 m²» és la més nombrosa i representa el 44,3 % del total.
<30 m²4,0 %770 habitatges
31–60 m²44,3 %8.535 habitatges
61–90 m²43,2 %8.308 habitatges
91–120 m²7,6 %1.471 habitatges
121–150 m²0,7 %133 habitatges
151–210 m²0,1 %23 habitatges
211–250 m²0,0 %7 habitatges
>250 m²0,0 %6 habitatges
Compara amb Sants-Montjuïc i Barcelona
09/03/2026 · Mateix període per a les tres zones. Percentatge sobre el total de cada territori quan la font permet calcular-lo; a sota, el nombre de habitatges.
Indicador / categoria
El Poble Sec
Sants-Montjuïc
Barcelona
<30 m²
4,0 %770 habitatges
2,7 %2.442 habitatges
3,0 %25.014 habitatges
31–60 m²
44,3 %8.535 habitatges
30,8 %27.987 habitatges
27,2 %227.392 habitatges
61–90 m²
43,2 %8.308 habitatges
52,5 %47.766 habitatges
46,0 %384.437 habitatges
91–120 m²
7,6 %1.471 habitatges
12,4 %11.271 habitatges
15,6 %130.240 habitatges
121–150 m²
0,7 %133 habitatges
1,2 %1.129 habitatges
4,4 %36.538 habitatges
151–210 m²
0,1 %23 habitatges
0,3 %250 habitatges
2,9 %24.203 habitatges
211–250 m²
0,0 %7 habitatges
0,0 %20 habitatges
0,6 %4.719 habitatges
>250 m²
0,0 %6 habitatges
0,0 %32 habitatges
0,5 %4.078 habitatges
Parc residencial del Cadastre; no és l’inventari de pisos actualment en venda.
Veure l’evolució històrica
01/01/2022 – 09/03/2026 · Més recent primer
Categoria
09/03/2026
04/03/2025
26/02/2024
06/03/2023
01/01/2022
<30 m²
770
768
773
767
785
31–60 m²
8.535
8.510
8.505
8.488
8.489
61–90 m²
8.308
8.305
8.296
8.300
8.342
91–120 m²
1.471
1.476
1.468
1.467
1.465
121–150 m²
133
133
134
133
134
151–210 m²
23
23
21
21
21
211–250 m²
7
7
7
7
7
>250 m²
6
6
6
6
6
Font: Ajuntament de Barcelona · OMD · Cadastre / IBI
09/03/2026
Quan es van construir els habitatges
Consulta com es distribueixen els habitatges segons l’any de construcció i quins períodes concentren una part més gran del parc residencial.
La categoria «1901–1940» és la més nombrosa i representa el 39,0 % del total.
Percentatge sobre les barres · Nombre d’habitatges sota cada període
16,9 %
<19013.248
39,0 %
1901–19407.506
3,3 %
1941–1950626
4,4 %
1951–1960851
14,5 %
1961–19702.792
14,4 %
1971–19802.770
1,9 %
1981–1990371
2,8 %
1991–2000531
2,2 %
2001–2010424
0,5 %
2011–202095
0,2 %
2021–203039
Llisca el gràfic per veure tots els períodes.Compara amb Sants-Montjuïc i Barcelona
09/03/2026 · Mateix període per a les tres zones. Percentatge sobre el total de cada territori quan la font permet calcular-lo; a sota, el nombre de habitatges.
Indicador / categoria
El Poble Sec
Sants-Montjuïc
Barcelona
<1901
16,9 %3.248 habitatges
8,2 %7.497 habitatges
9,5 %79.125 habitatges
1901–1940
39,0 %7.506 habitatges
20,8 %18.928 habitatges
14,2 %118.546 habitatges
1941–1950
3,3 %626 habitatges
1,9 %1.693 habitatges
3,0 %24.697 habitatges
1951–1960
4,4 %851 habitatges
6,1 %5.587 habitatges
9,4 %78.578 habitatges
1961–1970
14,5 %2.792 habitatges
19,8 %17.969 habitatges
24,9 %208.397 habitatges
1971–1980
14,4 %2.770 habitatges
21,7 %19.758 habitatges
20,6 %171.941 habitatges
1981–1990
1,9 %371 habitatges
6,2 %5.607 habitatges
4,7 %39.394 habitatges
1991–2000
2,8 %531 habitatges
6,0 %5.455 habitatges
5,0 %41.970 habitatges
2001–2010
2,2 %424 habitatges
5,1 %4.609 habitatges
5,6 %46.677 habitatges
2011–2020
0,5 %95 habitatges
2,2 %1.969 habitatges
2,0 %16.530 habitatges
2021–2030
0,2 %39 habitatges
2,0 %1.825 habitatges
1,3 %10.766 habitatges
L’antiguitat descriu l’any de construcció, no l’estat de conservació ni les reformes.
Veure l’evolució històrica
01/01/2022 – 09/03/2026 · Més recent primer
Categoria
09/03/2026
04/03/2025
26/02/2024
06/03/2023
01/01/2022
<1901
3.248
3.248
3.254
3.254
3.253
1901–1940
7.506
7.506
7.508
7.505
7.504
1941–1950
626
624
618
623
672
1951–1960
851
851
847
848
848
1961–1970
2.792
2.782
2.781
2.777
2.775
1971–1980
2.770
2.770
2.770
2.770
2.790
1981–1990
371
365
365
365
365
1991–2000
531
531
531
528
528
2001–2010
424
424
424
424
423
2011–2020
95
94
87
83
82
2021–2030
39
33
25
12
9
Font: Ajuntament de Barcelona · OMD · Cadastre / IBI
09/03/2026
Superfície mitjana del parc residencial
La superfície mitjana dels habitatges del Cadastre, comparada amb el districte i amb el conjunt de Barcelona.
Variació respecte a l’edició de l’any anterior: -0,1 %.
63,0 m²
Compara amb Sants-Montjuïc i Barcelona
09/03/2026 · Mateix període per a les tres zones.
El Poble Sec63,0 m²
Sants-Montjuïc69,4 m²
Barcelona77,9 m²
Parc residencial del Cadastre; no és l’inventari de pisos actualment en venda.
Veure l’evolució històrica
01/01/2022 – 09/03/2026 · Més recent primer
Data
Valor
09/03/2026
63,0 m²
04/03/2025
63,1 m²
26/02/2024
63,1 m²
06/03/2023
63,1 m²
01/01/2022
63,1 m²
Font: Ajuntament de Barcelona · OMD · Cadastre / IBI
09/03/2026
Edat mitjana dels habitatges
L’edat mitjana del parc residencial, calculada a partir de l’any de construcció. Permet comparar l’antiguitat del barri amb la del districte i la ciutat.
Variació respecte a l’edició de l’any anterior: +1,1 %.
85,4 anys
Compara amb Sants-Montjuïc i Barcelona
09/03/2026 · Mateix període per a les tres zones.
El Poble Sec85,4 anys
Sants-Montjuïc66,0 anys
Barcelona66,5 anys
L’antiguitat descriu l’any de construcció, no l’estat de conservació ni les reformes.
Veure l’evolució històrica
01/01/2022 – 09/03/2026 · Més recent primer
Data
Valor
09/03/2026
85,4 anys
04/03/2025
84,4 anys
26/02/2024
83,5 anys
06/03/2023
82,6 anys
01/01/2022
81,6 anys
Font: Ajuntament de Barcelona · OMD · Cadastre / IBI
09/03/2026
Habitatges del barri
El nombre d’habitatges registrats al Cadastre. Pots consultar-ne l’evolució i comparar-lo amb els totals del districte i de Barcelona.
Variació respecte a l’edició de l’any anterior: +0,1 %.
19.253
Compara amb Sants-Montjuïc i Barcelona
09/03/2026 · Mateix període per a les tres zones.
Indicador / categoria
El Poble Sec
Sants-Montjuïc
Barcelona
Habitatges del barri
19.253
90.897
836.621
Parc residencial del Cadastre; no és l’inventari de pisos actualment en venda.
Veure l’evolució històrica
01/01/2022 – 09/03/2026 · Més recent primer
Data
Valor
09/03/2026
19.253
04/03/2025
19.228
26/02/2024
19.210
06/03/2023
19.189
01/01/2022
19.249
Font: Ajuntament de Barcelona · OMD · Cadastre / IBI
03 · La vida al barri
Llars, residents i renda disponible
La composició dels domicilis i el context econòmic dels residents, amb comparacions territorials quan la sèrie ho permet.
01/01/2026
Quantes persones viuen a cada domicili
Així es reparteixen els domicilis del barri segons el nombre de persones empadronades a cadascun.
La categoria «Una persona» és la més nombrosa i representa el 34,9 % del total.
Una persona34,9 %5.657 domicilis
Dues persones29,2 %4.737 domicilis
Tres persones15,9 %2.570 domicilis
Quatre persones9,9 %1.611 domicilis
Cinc persones4,6 %747 domicilis
Sis persones2,2 %357 domicilis
Set persones1,3 %207 domicilis
Vuit persones0,8 %125 domicilis
Nou persones o més1,2 %198 domicilis
Compara amb Sants-Montjuïc i Barcelona
01/01/2026 · Mateix període per a les tres zones. Percentatge sobre el total de cada territori quan la font permet calcular-lo; a sota, el nombre de domicilis.
Indicador / categoria
El Poble Sec
Sants-Montjuïc
Barcelona
Una persona
34,9 %5.657 domicilis
32,5 %25.106 domicilis
31,9 %218.433 domicilis
Dues persones
29,2 %4.737 domicilis
30,1 %23.216 domicilis
29,5 %201.690 domicilis
Tres persones
15,9 %2.570 domicilis
17,3 %13.362 domicilis
17,6 %120.498 domicilis
Quatre persones
9,9 %1.611 domicilis
11,6 %8.973 domicilis
12,7 %86.631 domicilis
Cinc persones
4,6 %747 domicilis
4,2 %3.235 domicilis
4,4 %30.379 domicilis
Sis persones
2,2 %357 domicilis
1,9 %1.477 domicilis
1,8 %12.508 domicilis
Set persones
1,3 %207 domicilis
1,0 %789 domicilis
0,9 %6.005 domicilis
Vuit persones
0,8 %125 domicilis
0,6 %476 domicilis
0,5 %3.256 domicilis
Nou persones o més
1,2 %198 domicilis
0,8 %612 domicilis
0,7 %4.677 domicilis
Domicilis del padró municipal. Descriu els residents, no els compradors.
Veure l’evolució històrica
01/01/2022 – 01/01/2026 · Més recent primer
Categoria
01/01/2026
01/01/2025
01/01/2024
01/01/2023
01/01/2022
Una persona
5.657
5.620
5.711
5.597
5.443
Dues persones
4.737
4.649
4.673
4.661
4.677
Tres persones
2.570
2.644
2.623
2.645
2.670
Quatre persones
1.611
1.618
1.635
1.638
1.640
Cinc persones
747
741
695
710
730
Sis persones
357
364
385
341
378
Set persones
207
188
172
187
167
Vuit persones
125
120
97
96
91
Nou persones o més
198
222
150
127
157
Font: Ajuntament de Barcelona · OMD · Padró municipal
01/01/2026
Presència de menors als domicilis
La distribució dels domicilis segons el nombre de menors de 18 anys empadronats. El gràfic distingeix els que tenen menors dels que no en tenen.
La categoria «Cap menor de 18 anys» és la més nombrosa i representa el 81,4 % del total.
El 18,6 % dels domicilis té almenys una persona menor de 18 anys empadronada.
18,6 %amb menors
Amb menors de 18 anys
Sense menors de 18 anys
Compara amb Sants-Montjuïc i Barcelona
01/01/2026 · Mateix període per a les tres zones. Percentatge sobre el total de cada territori quan la font permet calcular-lo; a sota, el nombre de domicilis.
Indicador / categoria
El Poble Sec
Sants-Montjuïc
Barcelona
Cap menor de 18 anys
81,4 %13.194 domicilis
79,9 %61.694 domicilis
78,6 %538.014 domicilis
Un menor de 18 anys
11,4 %1.851 domicilis
11,9 %9.216 domicilis
12,1 %82.743 domicilis
Dos menors de 18 anys
5,3 %855 domicilis
6,6 %5.073 domicilis
7,4 %50.744 domicilis
Tres menors de 18 anys
1,4 %231 domicilis
1,3 %978 domicilis
1,4 %9.886 domicilis
Quatre menors de 18 anys o més
0,5 %78 domicilis
0,4 %285 domicilis
0,4 %2.690 domicilis
Domicilis del padró municipal. Descriu els residents, no els compradors.
Veure l’evolució històrica
01/01/2022 – 01/01/2026 · Més recent primer
Categoria
01/01/2026
01/01/2025
01/01/2024
01/01/2023
01/01/2022
Cap menor de 18 anys
13.194
13.100
13.013
12.836
12.704
Un menor de 18 anys
1.851
1.861
1.862
1.858
1.905
Dos menors de 18 anys
855
872
940
976
995
Tres menors de 18 anys
231
245
233
238
249
Quatre menors de 18 anys o més
78
88
93
94
100
Font: Ajuntament de Barcelona · OMD · Padró municipal
01/01/2026
Domicilis del barri
El nombre de domicilis amb persones empadronades. Una mateixa adreça pot reunir una o diverses persones; aquesta xifra és diferent del total d’habitatges del Cadastre.
Variació respecte a l’edició de l’any anterior: +0,3 %.
16.209
Compara amb Sants-Montjuïc i Barcelona
01/01/2026 · Mateix període per a les tres zones.
Indicador / categoria
El Poble Sec
Sants-Montjuïc
Barcelona
Domicilis del barri
16.209
77.246
684.077
Domicilis del padró municipal. Descriu els residents, no els compradors.
Veure l’evolució històrica
01/01/2022 – 01/01/2026 · Més recent primer
Data
Valor
01/01/2026
16.209
01/01/2025
16.166
01/01/2024
16.141
01/01/2023
16.002
01/01/2022
15.953
Font: Ajuntament de Barcelona · OMD · Padró municipal
2023
Renda disponible per habitant
La renda anual disponible per resident del barri, comparada amb el districte i Barcelona per al mateix any.
Variació respecte a l’edició de l’any anterior: +9,9 %.
20.780 €
Compara amb Sants-Montjuïc i Barcelona
2023 · Mateix període per a les tres zones.
El Poble Sec20.780 €
Sants-Montjuïc22.660 €
Barcelona26.069 €
Renda disponible anual per habitant. No equival al salari ni al pressupost dels compradors.
Veure l’evolució històrica
2019 – 2023 · Més recent primer
Data
Valor
2023
20.780 €
2022
18.901 €
2021
17.650 €
2020
16.088 €
2019
17.490 €
Font: Ajuntament de Barcelona · OMD
04 · Història i habitatge
El Poble-sec, entre el Paral·lel i Montjuïc
El Poble-sec · Sants-Montjuïc · Barcelona
La història del barri
El barri va créixer a mitjan segle XIX sobre un paisatge d’horts al peu de Montjuïc. L’arribada de famílies procedents de la ciutat emmurallada va transformar aquell entorn rural en una trama residencial de carrers estrets.
Per valorar un pis del Poble-sec convé comparar habitatges amb una situació semblant respecte al pendent, el carrer i els patis. La planta, la llum i l’existència d’ascensor poden distingir finques properes. La mitjana del barri és una referència, no el preu de cada habitatge.
Una bona comparació comença per saber què mesura cada dada. Pots desplegar els històrics i consultar les notes que acompanyen cada indicador.
Són preus d’anuncis o de compravendes?
El bloc de mercat utilitza mitjanes d’operacions registrades procedents de les estadístiques notarials difoses per l’Ajuntament. Són diferents dels preus que es demanen als anuncis dels portals immobiliaris.
Per què hi apareixen dates diferents?
Les dades de compravendes, Cadastre, padró i renda es publiquen amb calendaris diferents. Cada bloc indica el període de referència. La data de consulta d’aquesta pàgina no converteix tots els indicadors en dades del mateix any.
La superfície mitjana correspon a tots els pisos?
La superfície del bloc de compravendes correspon als habitatges que s’han venut. La superfície del parc residencial descriu els habitatges registrats al Cadastre. Són conjunts diferents i les mitjanes poden variar.
Què vol dir «Confidencial» o «Sense dada publicada»?
«Confidencial» indica que la font protegeix aquesta informació. «Sense dada publicada» assenyala que no hi ha cap valor disponible per a la categoria i el període mostrats. Cap de les dues expressions equival a zero.
Puc calcular el valor del meu pis amb el preu per m²?
La mitjana del barri serveix com a referència general. Una valoració individual requereix estudiar la ubicació concreta, la superfície, la planta, l’ascensor, la llum, l’estat i les característiques de la finca, juntament amb immobles comparables adequats.
Pots venir sense cita per parlar del teu habitatge, resoldre dubtes i organitzar una valoració presencial. T’acompanyem en la venda d’habitatges a tot Barcelona.
Espai Sant Joan
PUNTO HABITAT Passeig de Sant Joan, 150 · Barcelona 93 539 14 10
Please enter your username or email address. You will receive a link to create a new password via email.
Gestionar el consentimiento de las cookies
Para ofrecer las mejores experiencias, utilizamos tecnologías como las cookies para almacenar y/o acceder a la información del dispositivo. El consentimiento de estas tecnologías nos permitirá procesar datos como el comportamiento de navegación o las identificaciones únicas en este sitio. No consentir o retirar el consentimiento, puede afectar negativamente a ciertas características y funciones.
Funcional
Sempre actiu
El almacenamiento o acceso técnico es estrictamente necesario para el propósito legítimo de permitir el uso de un servicio específico explícitamente solicitado por el abonado o usuario, o con el único propósito de llevar a cabo la transmisión de una comunicación a través de una red de comunicaciones electrónicas.
Preferencias
El almacenamiento o acceso técnico es necesario para la finalidad legítima de almacenar preferencias no solicitadas por el abonado o usuario.
Estadísticas
El almacenamiento o acceso técnico que es utilizado exclusivamente con fines estadísticos.El almacenamiento o acceso técnico que se utiliza exclusivamente con fines estadísticos anónimos. Sin un requerimiento, el cumplimiento voluntario por parte de tu proveedor de servicios de Internet, o los registros adicionales de un tercero, la información almacenada o recuperada sólo para este propósito no se puede utilizar para identificarte.
Marketing
El almacenamiento o acceso técnico es necesario para crear perfiles de usuario para enviar publicidad, o para rastrear al usuario en una web o en varias web con fines de marketing similares.