El preu mitjà de compravenda a Sant Gervasi - la Bonanova és de 6.081 €/m², segons les dades provisionals de 2026 publicades per l’Ajuntament de Barcelona. És una mitjana d’operacions registrades d’un any encara incomplet; el valor de cada habitatge depèn de les seves característiques.
Dades oficials de l’Ajuntament de Barcelona. Les xifres es mostren amb la data de referència per distingir l’última dada disponible de l’any en curs.
01 · El mercat de l’habitatge
Preus i compravendes del barri
Quant s’ha pagat en les operacions registrades, com ha evolucionat el preu i com es reparteix la titularitat del parc residencial.
El mercat de compravenda
Les quatre xifres clau de les compravendes registrades: preu per metre quadrat, nombre d’operacions, import mitjà i superfície dels pisos venuts.
Preu mitjà per m²
5.438 €/m²
2025 · any complet
+3,0%respecte a l’any anterior
Compravendes residencials
237
2025 · any complet
+6,3%respecte a l’any anterior
Import mitjà per habitatge
731.366 €
2025 · any complet
-0,7%respecte a l’any anterior
Superfície mitjana dels habitatges venuts
139,4 m²
2025 · any complet
+0,4%respecte a l’any anterior
Evolució del preu mitjà per m²
Compravendes registrades · euros per metre quadrat
Llisca el gràfic per veure tots els anys.
Compara amb Sarrià-Sant Gervasi i Barcelona
Cada fila indica l’any complet de referència. Es fa servir el mateix període a les tres zones.
Indicador / categoria
Sant Gervasi- la Bonanova
Sarrià-Sant Gervasi
Barcelona
Preu mitjà per m² 2025 · any complet
5.438 €/m²
5.635 €/m²
4.254 €/m²
Compravendes residencials 2025 · any complet
237
1.419
16.897
Import mitjà per habitatge 2025 · any complet
731.366 €
790.488 €
372.930 €
Superfície mitjana dels habitatges venuts 2025 · any complet
139,4 m²
147,2 m²
86,4 m²
Mitjanes d’operacions registrades; no equivalen a una valoració individual. La superfície correspon als habitatges venuts.
Font: Ajuntament de Barcelona · OMD · Registres notarials
2025 · any complet
Preu per any de construcció
El preu mitjà per metre quadrat dels habitatges venuts, agrupats pel període de construcció. Les xifres corresponen a l’any indicat, no a una mitjana de l’històric. Obre l’històric per seguir cada tram al llarg dels anys.
1920–19395.238 €/m²
1940–19595.459 €/m²
1960–19795.314 €/m²
1980–19995.153 €/m²
No consta5.816 €/m²
Compara amb Sarrià-Sant Gervasi i Barcelona
2025 · any complet · Mateix període per a les tres zones.
Indicador / categoria
Sant Gervasi- la Bonanova
Sarrià-Sant Gervasi
Barcelona
2020–actualitat
Sense dada publicada
5.890 €/m²
5.731 €/m²
2000–2020
Sense dada publicada
6.293 €/m²
4.904 €/m²
1980–1999
5.153 €/m²
6.007 €/m²
4.373 €/m²
1960–1979
5.314 €/m²
5.569 €/m²
3.944 €/m²
1940–1959
5.459 €/m²
5.304 €/m²
4.105 €/m²
1920–1939
5.238 €/m²
5.215 €/m²
4.772 €/m²
1900–1919
Sense dada publicada
5.943 €/m²
4.640 €/m²
Abans del 1900
Sense dada publicada
6.864 €/m²
4.308 €/m²
No consta
5.816 €/m²
6.039 €/m²
4.278 €/m²
Mitjanes de compravendes amb almenys cinc mostres i propietat horitzontal. Les diferències no aïllen l’efecte de l’antiguitat ni equivalen a una valoració individual.
Veure l’evolució històrica
2021 · any complet – 2025 · any complet · Més recent primer
Categoria
2025 · any complet
2024 · any complet
2023 · any complet
2022 · any complet
2021 · any complet
1980–1999
5.153 €/m²
5.180 €/m²
5.022 €/m²
4.869 €/m²
5.113 €/m²
1960–1979
5.314 €/m²
5.109 €/m²
5.003 €/m²
4.437 €/m²
4.340 €/m²
1940–1959
5.459 €/m²
5.107 €/m²
4.915 €/m²
4.775 €/m²
3.976 €/m²
1920–1939
5.238 €/m²
4.616 €/m²
5.411 €/m²
3.405 €/m²
Sense dada publicada
No consta
5.816 €/m²
5.980 €/m²
5.775 €/m²
4.665 €/m²
4.928 €/m²
Font: Ajuntament de Barcelona · OMD
09/03/2026
Com es reparteix la titularitat
Com es distribueixen els habitatges segons el tipus de primer titular cadastral: particulars, societats, organismes públics i altres entitats.
La categoria «Persona física — espanyola» és la més nombrosa i representa el 74,6 % del total.
77,9 %
dels habitatges té una persona física com a primer titular cadastral.
Compara amb Sarrià-Sant Gervasi i Barcelona
09/03/2026 · Mateix període per a les tres zones. Percentatge sobre el total de cada territori quan la font permet calcular-lo; a sota, el nombre de habitatges.
Indicador / categoria
Sant Gervasi- la Bonanova
Sarrià-Sant Gervasi
Barcelona
Persona física — espanyola
74,6 %9.668 habitatges
76,0 %59.737 habitatges
78,8 %659.066 habitatges
Persona física — estrangera
3,3 %428 habitatges
4,0 %3.148 habitatges
5,6 %47.005 habitatges
Societat anònima
3,6 %460 habitatges
3,1 %2.464 habitatges
2,1 %17.525 habitatges
Societat limitada / civil
16,3 %2.116 habitatges
14,9 %11.741 habitatges
10,0 %83.338 habitatges
Altres societats i associacions
0,9 %119 habitatges
1,1 %854 habitatges
1,0 %8.237 habitatges
Entitats estrangeres
0,1 %12 habitatges
0,1 %78 habitatges
0,1 %691 habitatges
Organismes públics
0,7 %85 habitatges
0,3 %217 habitatges
2,0 %16.387 habitatges
Institucions religioses
0,2 %28 habitatges
0,2 %171 habitatges
0,2 %1.534 habitatges
Altres tipus / UTE
0,0 %1 habitatges
0,0 %5 habitatges
0,0 %123 habitatges
No consta
0,3 %35 habitatges
0,3 %197 habitatges
0,3 %2.715 habitatges
Classificació segons el primer titular cadastral; no identifica grans tenidors ni l’ús de cada habitatge.
Veure l’evolució històrica
01/01/2022 – 09/03/2026 · Més recent primer
Categoria
09/03/2026
04/03/2025
26/02/2024
06/03/2023
01/01/2022
Persona física — espanyola
9.668
9.663
9.602
9.623
9.617
Persona física — estrangera
428
407
387
353
338
Societat anònima
460
501
527
543
559
Societat limitada / civil
2.116
2.086
2.023
1.975
1.933
Altres societats i associacions
119
121
106
112
107
Entitats estrangeres
12
12
12
11
11
Organismes públics
85
82
82
82
82
Institucions religioses
28
28
43
42
42
Altres tipus / UTE
1
1
1
1
1
No consta
35
45
49
51
76
Font: Ajuntament de Barcelona · OMD · Cadastre / IBI
02 · El parc residencial
Com són els habitatges del barri
Superfícies, èpoques de construcció i nombre d’habitatges. Un retrat del parc residencial que permet posar en context les característiques del teu pis.
09/03/2026
Com encaixa la mida del teu pis?
Compara la superfície del teu habitatge amb les mides que hi ha al barri i descobreix quina proporció ocupa cada tram.
La categoria «61–90 m²» és la més nombrosa i representa el 22,2 % del total.
<30 m²2,9 %371 habitatges
31–60 m²14,6 %1.891 habitatges
61–90 m²22,2 %2.877 habitatges
91–120 m²19,8 %2.566 habitatges
121–150 m²16,8 %2.171 habitatges
151–210 m²18,9 %2.451 habitatges
211–250 m²2,8 %360 habitatges
>250 m²2,0 %265 habitatges
Compara amb Sarrià-Sant Gervasi i Barcelona
09/03/2026 · Mateix període per a les tres zones. Percentatge sobre el total de cada territori quan la font permet calcular-lo; a sota, el nombre de habitatges.
Indicador / categoria
Sant Gervasi- la Bonanova
Sarrià-Sant Gervasi
Barcelona
<30 m²
2,9 %371 habitatges
3,2 %2.489 habitatges
3,0 %25.014 habitatges
31–60 m²
14,6 %1.891 habitatges
15,9 %12.487 habitatges
27,2 %227.392 habitatges
61–90 m²
22,2 %2.877 habitatges
26,0 %20.473 habitatges
46,0 %384.437 habitatges
91–120 m²
19,8 %2.566 habitatges
21,7 %17.039 habitatges
15,6 %130.240 habitatges
121–150 m²
16,8 %2.171 habitatges
13,7 %10.736 habitatges
4,4 %36.538 habitatges
151–210 m²
18,9 %2.451 habitatges
14,0 %10.991 habitatges
2,9 %24.203 habitatges
211–250 m²
2,8 %360 habitatges
3,0 %2.342 habitatges
0,6 %4.719 habitatges
>250 m²
2,0 %265 habitatges
2,6 %2.055 habitatges
0,5 %4.078 habitatges
Parc residencial del Cadastre; no és l’inventari de pisos actualment en venda.
Veure l’evolució històrica
01/01/2022 – 09/03/2026 · Més recent primer
Categoria
09/03/2026
04/03/2025
26/02/2024
06/03/2023
01/01/2022
<30 m²
371
367
364
359
351
31–60 m²
1.891
1.893
1.863
1.856
1.857
61–90 m²
2.877
2.869
2.814
2.784
2.775
91–120 m²
2.566
2.573
2.551
2.541
2.532
121–150 m²
2.171
2.166
2.161
2.158
2.152
151–210 m²
2.451
2.450
2.449
2.464
2.464
211–250 m²
360
363
363
361
362
>250 m²
265
265
267
270
273
Font: Ajuntament de Barcelona · OMD · Cadastre / IBI
09/03/2026
Quan es van construir els habitatges
Consulta com es distribueixen els habitatges segons l’any de construcció i quins períodes concentren una part més gran del parc residencial.
La categoria «1961–1970» és la més nombrosa i representa el 23,0 % del total.
Percentatge sobre les barres · Nombre d’habitatges sota cada període
1,0 %
<1901127
9,0 %
1901–19401.166
12,7 %
1941–19501.650
15,4 %
1951–19602.001
23,0 %
1961–19702.975
21,9 %
1971–19802.838
5,4 %
1981–1990699
3,2 %
1991–2000419
5,8 %
2001–2010749
1,6 %
2011–2020208
0,9 %
2021–2030120
Llisca el gràfic per veure tots els períodes.Compara amb Sarrià-Sant Gervasi i Barcelona
09/03/2026 · Mateix període per a les tres zones. Percentatge sobre el total de cada territori quan la font permet calcular-lo; a sota, el nombre de habitatges.
Indicador / categoria
Sant Gervasi- la Bonanova
Sarrià-Sant Gervasi
Barcelona
<1901
1,0 %127 habitatges
2,0 %1.575 habitatges
9,5 %79.125 habitatges
1901–1940
9,0 %1.166 habitatges
12,0 %9.460 habitatges
14,2 %118.546 habitatges
1941–1950
12,7 %1.650 habitatges
8,3 %6.562 habitatges
3,0 %24.697 habitatges
1951–1960
15,4 %2.001 habitatges
12,9 %10.159 habitatges
9,4 %78.578 habitatges
1961–1970
23,0 %2.975 habitatges
25,8 %20.290 habitatges
24,9 %208.397 habitatges
1971–1980
21,9 %2.838 habitatges
22,2 %17.462 habitatges
20,6 %171.941 habitatges
1981–1990
5,4 %699 habitatges
5,6 %4.396 habitatges
4,7 %39.394 habitatges
1991–2000
3,2 %419 habitatges
4,1 %3.213 habitatges
5,0 %41.970 habitatges
2001–2010
5,8 %749 habitatges
4,4 %3.427 habitatges
5,6 %46.677 habitatges
2011–2020
1,6 %208 habitatges
1,7 %1.373 habitatges
2,0 %16.530 habitatges
2021–2030
0,9 %120 habitatges
0,9 %695 habitatges
1,3 %10.766 habitatges
L’antiguitat descriu l’any de construcció, no l’estat de conservació ni les reformes.
Veure l’evolució històrica
01/01/2022 – 09/03/2026 · Més recent primer
Categoria
09/03/2026
04/03/2025
26/02/2024
06/03/2023
01/01/2022
<1901
127
131
131
132
133
1901–1940
1.166
1.168
1.192
1.221
1.224
1941–1950
1.650
1.648
1.644
1.644
1.640
1951–1960
2.001
2.002
2.000
1.995
1.991
1961–1970
2.975
2.977
2.976
2.995
2.996
1971–1980
2.838
2.837
2.834
2.821
2.822
1981–1990
699
699
609
609
609
1991–2000
419
419
419
417
417
2001–2010
749
749
747
746
747
2011–2020
208
204
187
186
185
2021–2030
120
112
93
27
2
Font: Ajuntament de Barcelona · OMD · Cadastre / IBI
09/03/2026
Superfície mitjana del parc residencial
La superfície mitjana dels habitatges del Cadastre, comparada amb el districte i amb el conjunt de Barcelona.
La variació respecte a l’edició de l’any anterior és inferior al 0,1 %.
113,1 m²
Compara amb Sarrià-Sant Gervasi i Barcelona
09/03/2026 · Mateix període per a les tres zones.
Sant Gervasi- la Bonanova113,1 m²
Sarrià-Sant Gervasi108,4 m²
Barcelona77,9 m²
Parc residencial del Cadastre; no és l’inventari de pisos actualment en venda.
Veure l’evolució històrica
01/01/2022 – 09/03/2026 · Més recent primer
Data
Valor
09/03/2026
113,1 m²
04/03/2025
113,2 m²
26/02/2024
113,6 m²
06/03/2023
113,8 m²
01/01/2022
113,9 m²
Font: Ajuntament de Barcelona · OMD · Cadastre / IBI
09/03/2026
Edat mitjana dels habitatges
L’edat mitjana del parc residencial, calculada a partir de l’any de construcció. Permet comparar l’antiguitat del barri amb la del districte i la ciutat.
Variació respecte a l’edició de l’any anterior: +1,6 %.
59,9 anys
Compara amb Sarrià-Sant Gervasi i Barcelona
09/03/2026 · Mateix període per a les tres zones.
Sant Gervasi- la Bonanova59,9 anys
Sarrià-Sant Gervasi61,8 anys
Barcelona66,5 anys
L’antiguitat descriu l’any de construcció, no l’estat de conservació ni les reformes.
Veure l’evolució històrica
01/01/2022 – 09/03/2026 · Més recent primer
Data
Valor
09/03/2026
59,9 anys
04/03/2025
59,0 anys
26/02/2024
58,3 anys
06/03/2023
57,7 anys
01/01/2022
56,8 anys
Font: Ajuntament de Barcelona · OMD · Cadastre / IBI
09/03/2026
Habitatges del barri
El nombre d’habitatges registrats al Cadastre. Pots consultar-ne l’evolució i comparar-lo amb els totals del districte i de Barcelona.
La variació respecte a l’edició de l’any anterior és inferior al 0,1 %.
12.952
Compara amb Sarrià-Sant Gervasi i Barcelona
09/03/2026 · Mateix període per a les tres zones.
Indicador / categoria
Sant Gervasi- la Bonanova
Sarrià-Sant Gervasi
Barcelona
Habitatges del barri
12.952
78.612
836.621
Parc residencial del Cadastre; no és l’inventari de pisos actualment en venda.
Veure l’evolució històrica
01/01/2022 – 09/03/2026 · Més recent primer
Data
Valor
09/03/2026
12.952
04/03/2025
12.946
26/02/2024
12.832
06/03/2023
12.793
01/01/2022
12.766
Font: Ajuntament de Barcelona · OMD · Cadastre / IBI
03 · La vida al barri
Llars, residents i renda disponible
La composició dels domicilis i el context econòmic dels residents, amb comparacions territorials quan la sèrie ho permet.
01/01/2026
Quantes persones viuen a cada domicili
Així es reparteixen els domicilis del barri segons el nombre de persones empadronades a cadascun.
La categoria «Una persona» és la més nombrosa i representa el 30,1 % del total.
Una persona30,1 %2.933 domicilis
Dues persones25,2 %2.453 domicilis
Tres persones16,5 %1.609 domicilis
Quatre persones16,4 %1.594 domicilis
Cinc persones7,7 %751 domicilis
Sis persones2,2 %212 domicilis
Set persones1,0 %93 domicilis
Vuit persones0,4 %37 domicilis
Nou persones o més0,7 %67 domicilis
Compara amb Sarrià-Sant Gervasi i Barcelona
01/01/2026 · Mateix període per a les tres zones. Percentatge sobre el total de cada territori quan la font permet calcular-lo; a sota, el nombre de domicilis.
Indicador / categoria
Sant Gervasi- la Bonanova
Sarrià-Sant Gervasi
Barcelona
Una persona
30,1 %2.933 domicilis
30,5 %17.856 domicilis
31,9 %218.433 domicilis
Dues persones
25,2 %2.453 domicilis
26,0 %15.222 domicilis
29,5 %201.690 domicilis
Tres persones
16,5 %1.609 domicilis
17,0 %9.922 domicilis
17,6 %120.498 domicilis
Quatre persones
16,4 %1.594 domicilis
15,8 %9.210 domicilis
12,7 %86.631 domicilis
Cinc persones
7,7 %751 domicilis
6,9 %4.063 domicilis
4,4 %30.379 domicilis
Sis persones
2,2 %212 domicilis
2,0 %1.198 domicilis
1,8 %12.508 domicilis
Set persones
1,0 %93 domicilis
0,8 %489 domicilis
0,9 %6.005 domicilis
Vuit persones
0,4 %37 domicilis
0,4 %219 domicilis
0,5 %3.256 domicilis
Nou persones o més
0,7 %67 domicilis
0,5 %297 domicilis
0,7 %4.677 domicilis
Domicilis del padró municipal. Descriu els residents, no els compradors.
Veure l’evolució històrica
01/01/2022 – 01/01/2026 · Més recent primer
Categoria
01/01/2026
01/01/2025
01/01/2024
01/01/2023
01/01/2022
Una persona
2.933
2.934
2.910
2.866
2.785
Dues persones
2.453
2.477
2.474
2.457
2.435
Tres persones
1.609
1.617
1.616
1.586
1.557
Quatre persones
1.594
1.554
1.538
1.561
1.547
Cinc persones
751
754
724
711
719
Sis persones
212
244
254
225
238
Set persones
93
77
89
84
74
Vuit persones
37
34
36
38
34
Nou persones o més
67
68
59
55
53
Font: Ajuntament de Barcelona · OMD · Padró municipal
01/01/2026
Presència de menors als domicilis
La distribució dels domicilis segons el nombre de menors de 18 anys empadronats. El gràfic distingeix els que tenen menors dels que no en tenen.
La categoria «Cap menor de 18 anys» és la més nombrosa i representa el 72,7 % del total.
El 27,3 % dels domicilis té almenys una persona menor de 18 anys empadronada.
27,3 %amb menors
Amb menors de 18 anys
Sense menors de 18 anys
Compara amb Sarrià-Sant Gervasi i Barcelona
01/01/2026 · Mateix període per a les tres zones. Percentatge sobre el total de cada territori quan la font permet calcular-lo; a sota, el nombre de domicilis.
Indicador / categoria
Sant Gervasi- la Bonanova
Sarrià-Sant Gervasi
Barcelona
Cap menor de 18 anys
72,7 %7.083 domicilis
73,6 %43.057 domicilis
78,6 %538.014 domicilis
Un menor de 18 anys
12,5 %1.216 domicilis
12,3 %7.216 domicilis
12,1 %82.743 domicilis
Dos menors de 18 anys
10,8 %1.050 domicilis
10,6 %6.188 domicilis
7,4 %50.744 domicilis
Tres menors de 18 anys
3,2 %313 domicilis
2,8 %1.641 domicilis
1,4 %9.886 domicilis
Quatre menors de 18 anys o més
0,9 %87 domicilis
0,6 %374 domicilis
0,4 %2.690 domicilis
Domicilis del padró municipal. Descriu els residents, no els compradors.
Veure l’evolució històrica
01/01/2022 – 01/01/2026 · Més recent primer
Categoria
01/01/2026
01/01/2025
01/01/2024
01/01/2023
01/01/2022
Cap menor de 18 anys
7.083
7.091
7.030
6.962
6.856
Un menor de 18 anys
1.216
1.206
1.168
1.084
1.064
Dos menors de 18 anys
1.050
1.041
1.086
1.114
1.099
Tres menors de 18 anys
313
330
327
331
336
Quatre menors de 18 anys o més
87
91
89
92
87
Font: Ajuntament de Barcelona · OMD · Padró municipal
01/01/2026
Domicilis del barri
El nombre de domicilis amb persones empadronades. Una mateixa adreça pot reunir una o diverses persones; aquesta xifra és diferent del total d’habitatges del Cadastre.
Variació respecte a l’edició de l’any anterior: -0,1 %.
9.749
Compara amb Sarrià-Sant Gervasi i Barcelona
01/01/2026 · Mateix període per a les tres zones.
Indicador / categoria
Sant Gervasi- la Bonanova
Sarrià-Sant Gervasi
Barcelona
Domicilis del barri
9.749
58.476
684.077
Domicilis del padró municipal. Descriu els residents, no els compradors.
Veure l’evolució històrica
01/01/2022 – 01/01/2026 · Més recent primer
Data
Valor
01/01/2026
9.749
01/01/2025
9.759
01/01/2024
9.700
01/01/2023
9.583
01/01/2022
9.442
Font: Ajuntament de Barcelona · OMD · Padró municipal
2023
Renda disponible per habitant
La renda anual disponible per resident del barri, comparada amb el districte i Barcelona per al mateix any.
Variació respecte a l’edició de l’any anterior: +31,5 %.
43.110 €
Compara amb Sarrià-Sant Gervasi i Barcelona
2023 · Mateix període per a les tres zones.
Sant Gervasi- la Bonanova43.110 €
Sarrià-Sant Gervasi41.740 €
Barcelona26.069 €
Renda disponible anual per habitant. No equival al salari ni al pressupost dels compradors.
Veure l’evolució històrica
2019 – 2023 · Més recent primer
Data
Valor
2023
43.110 €
2022
32.776 €
2021
31.335 €
2020
32.036 €
2019
35.501 €
Font: Ajuntament de Barcelona · OMD
04 · Història i habitatge
Sant Gervasi-la Bonanova, de l’antic municipi al barri actual
Sant Gervasi - la Bonanova · Sarrià-Sant Gervasi · Barcelona
La història del barri
L’antic Sant Gervasi de Cassoles es va incorporar a Barcelona el 1897. El creixement residencial del segle XIX va combinar cases, torres d’estiueig i equipaments. La Bonanova conserva part d’aquesta herència, tot i que moltes torres van donar pas posteriorment a edificis de pisos.
El barri reuneix carrers amb pendents i tipologies diferents. Valora l’accessibilitat quotidiana, l’orientació i la planta, a més de la superfície. Una casa amb jardí i un pis en una finca amb serveis necessiten comparables propis; la mitjana del barri no resol per si sola aquestes diferències.
Una bona comparació comença per saber què mesura cada dada. Pots desplegar els històrics i consultar les notes que acompanyen cada indicador.
Són preus d’anuncis o de compravendes?
El bloc de mercat utilitza mitjanes d’operacions registrades procedents de les estadístiques notarials difoses per l’Ajuntament. Són diferents dels preus que es demanen als anuncis dels portals immobiliaris.
Per què hi apareixen dates diferents?
Les dades de compravendes, Cadastre, padró i renda es publiquen amb calendaris diferents. Cada bloc indica el període de referència. La data de consulta d’aquesta pàgina no converteix tots els indicadors en dades del mateix any.
La superfície mitjana correspon a tots els pisos?
La superfície del bloc de compravendes correspon als habitatges que s’han venut. La superfície del parc residencial descriu els habitatges registrats al Cadastre. Són conjunts diferents i les mitjanes poden variar.
Què vol dir «Confidencial» o «Sense dada publicada»?
«Confidencial» indica que la font protegeix aquesta informació. «Sense dada publicada» assenyala que no hi ha cap valor disponible per a la categoria i el període mostrats. Cap de les dues expressions equival a zero.
Puc calcular el valor del meu pis amb el preu per m²?
La mitjana del barri serveix com a referència general. Una valoració individual requereix estudiar la ubicació concreta, la superfície, la planta, l’ascensor, la llum, l’estat i les característiques de la finca, juntament amb immobles comparables adequats.
Pots venir sense cita per parlar del teu habitatge, resoldre dubtes i organitzar una valoració presencial. T’acompanyem en la venda d’habitatges a tot Barcelona.
Espai Sant Joan
PUNTO HABITAT Passeig de Sant Joan, 150 · Barcelona 93 539 14 10
Please enter your username or email address. You will receive a link to create a new password via email.
Gestionar el consentimiento de las cookies
Para ofrecer las mejores experiencias, utilizamos tecnologías como las cookies para almacenar y/o acceder a la información del dispositivo. El consentimiento de estas tecnologías nos permitirá procesar datos como el comportamiento de navegación o las identificaciones únicas en este sitio. No consentir o retirar el consentimiento, puede afectar negativamente a ciertas características y funciones.
Funcional
Sempre actiu
El almacenamiento o acceso técnico es estrictamente necesario para el propósito legítimo de permitir el uso de un servicio específico explícitamente solicitado por el abonado o usuario, o con el único propósito de llevar a cabo la transmisión de una comunicación a través de una red de comunicaciones electrónicas.
Preferencias
El almacenamiento o acceso técnico es necesario para la finalidad legítima de almacenar preferencias no solicitadas por el abonado o usuario.
Estadísticas
El almacenamiento o acceso técnico que es utilizado exclusivamente con fines estadísticos.El almacenamiento o acceso técnico que se utiliza exclusivamente con fines estadísticos anónimos. Sin un requerimiento, el cumplimiento voluntario por parte de tu proveedor de servicios de Internet, o los registros adicionales de un tercero, la información almacenada o recuperada sólo para este propósito no se puede utilizar para identificarte.
Marketing
El almacenamiento o acceso técnico es necesario para crear perfiles de usuario para enviar publicidad, o para rastrear al usuario en una web o en varias web con fines de marketing similares.