Gràcia

Preu de l’habitatge al Camp d'en Grassot i Gràcia Nova

El preu mitjà de compravenda al Camp d'en Grassot i Gràcia Nova és de 5.276 €/m², segons les dades provisionals de 2026 publicades per l’Ajuntament de Barcelona. És una mitjana d’operacions registrades d’un any encara incomplet; el valor de cada habitatge depèn de les seves característiques.

Explora les dades
Pati del recinte de la Sedeta, al Camp d’en Grassot i Gràcia Nova

Dades oficials de l’Ajuntament de Barcelona. Les xifres es mostren amb la data de referència per distingir l’última dada disponible de l’any en curs.

01 · El mercat de l’habitatge

Preus i compravendes del barri

Quant s’ha pagat en les operacions registrades, com ha evolucionat el preu i com es reparteix la titularitat del parc residencial.

El mercat de compravenda

Les quatre xifres clau de les compravendes registrades: preu per metre quadrat, nombre d’operacions, import mitjà i superfície dels pisos venuts.

Preu mitjà per m²

5.031 €/m²

2025 · any complet

+16,9% respecte a l’any anterior

Compravendes residencials

312

2025 · any complet

-5,5% respecte a l’any anterior

Import mitjà per habitatge

381.752 €

2025 · any complet

+13,1% respecte a l’any anterior

Superfície mitjana dels habitatges venuts

78,5 m²

2025 · any complet

-3,3% respecte a l’any anterior

Evolució del preu mitjà per m²

Compravendes registrades · euros per metre quadrat

3.0003.5004.0004.5005.0005.50020163.00620173.45520184.11220193.88420203.64320213.92120223.95220234.04120244.30520255.031

Llisca el gràfic per veure tots els anys.

Compara amb Gràcia i Barcelona

Cada fila indica l’any complet de referència. Es fa servir el mateix període a les tres zones.

Indicador / categoriaEl Camp d'en Grassot i Gràcia NovaGràciaBarcelona
Preu mitjà per m²
2025 · any complet
5.031 €/m²4.818 €/m²4.254 €/m²
Compravendes residencials
2025 · any complet
3121.14916.897
Import mitjà per habitatge
2025 · any complet
381.752 €389.618 €372.930 €
Superfície mitjana dels habitatges venuts
2025 · any complet
78,5 m²82,0 m²86,4 m²

Mitjanes d’operacions registrades; no equivalen a una valoració individual. La superfície correspon als habitatges venuts.

Font: Ajuntament de Barcelona · OMD · Registres notarials

2025 · any complet

Preu per any de construcció

El preu mitjà per metre quadrat dels habitatges venuts, agrupats pel període de construcció. Les xifres corresponen a l’any indicat, no a una mitjana de l’històric. Obre l’històric per seguir cada tram al llarg dels anys.

1900–19194.743 €/m²
1920–19395.161 €/m²
1940–19594.673 €/m²
1960–19795.038 €/m²
1980–19994.838 €/m²
2000–20205.770 €/m²
2020–actualitat6.785 €/m²
No consta4.597 €/m²
Compara amb Gràcia i Barcelona

2025 · any complet · Mateix període per a les tres zones.

Indicador / categoriaEl Camp d'en Grassot i Gràcia NovaGràciaBarcelona
2020–actualitat6.785 €/m²7.177 €/m²5.731 €/m²
2000–20205.770 €/m²4.777 €/m²4.904 €/m²
1980–19994.838 €/m²4.710 €/m²4.373 €/m²
1960–19795.038 €/m²4.667 €/m²3.944 €/m²
1940–19594.673 €/m²4.533 €/m²4.105 €/m²
1920–19395.161 €/m²5.162 €/m²4.772 €/m²
1900–19194.743 €/m²4.992 €/m²4.640 €/m²
Abans del 1900Sense dada publicada5.868 €/m²4.308 €/m²
No consta4.597 €/m²4.461 €/m²4.278 €/m²

Mitjanes de compravendes amb almenys cinc mostres i propietat horitzontal. Les diferències no aïllen l’efecte de l’antiguitat ni equivalen a una valoració individual.

Veure l’evolució històrica

2021 · any complet – 2025 · any complet · Més recent primer

Categoria2025 · any complet2024 · any complet2023 · any complet2022 · any complet2021 · any complet
2020–actualitat6.785 €/m²Sense dada publicadaSense dada publicadaSense dada publicadaSense dada publicada
2000–20205.770 €/m²4.777 €/m²4.268 €/m²4.250 €/m²4.399 €/m²
1980–19994.838 €/m²4.462 €/m²3.529 €/m²3.997 €/m²3.778 €/m²
1960–19795.038 €/m²4.148 €/m²3.996 €/m²3.826 €/m²3.828 €/m²
1940–19594.673 €/m²4.108 €/m²3.958 €/m²3.928 €/m²4.432 €/m²
1920–19395.161 €/m²4.679 €/m²4.216 €/m²3.991 €/m²3.689 €/m²
1900–19194.743 €/m²4.207 €/m²4.613 €/m²3.954 €/m²3.800 €/m²
Abans del 1900Sense dada publicadaSense dada publicadaSense dada publicada4.220 €/m²4.475 €/m²
No consta4.597 €/m²4.230 €/m²4.168 €/m²3.924 €/m²3.847 €/m²

Font: Ajuntament de Barcelona · OMD

09/03/2026

Com es reparteix la titularitat

Com es distribueixen els habitatges segons el tipus de primer titular cadastral: particulars, societats, organismes públics i altres entitats.

La categoria «Persona física — espanyola» és la més nombrosa i representa el 83,0 % del total.

87,0 %

dels habitatges té una persona física com a primer titular cadastral.

Compara amb Gràcia i Barcelona

09/03/2026 · Mateix període per a les tres zones. Percentatge sobre el total de cada territori quan la font permet calcular-lo; a sota, el nombre de habitatges.

Indicador / categoriaEl Camp d'en Grassot i Gràcia NovaGràciaBarcelona
Persona física — espanyola83,0 %15.594 habitatges79,8 %56.643 habitatges78,8 %659.066 habitatges
Persona física — estrangera4,0 %749 habitatges4,8 %3.378 habitatges5,6 %47.005 habitatges
Societat anònima2,0 %367 habitatges1,9 %1.346 habitatges2,1 %17.525 habitatges
Societat limitada / civil9,9 %1.868 habitatges11,2 %7.929 habitatges10,0 %83.338 habitatges
Altres societats i associacions0,6 %121 habitatges1,2 %843 habitatges1,0 %8.237 habitatges
Entitats estrangeres0,0 %9 habitatges0,0 %31 habitatges0,1 %691 habitatges
Organismes públics0,2 %44 habitatges0,5 %388 habitatges2,0 %16.387 habitatges
Institucions religioses0,0 %8 habitatges0,2 %174 habitatges0,2 %1.534 habitatges
Altres tipus / UTE0,0 %2 habitatges0,0 %4 habitatges0,0 %123 habitatges
No consta0,2 %32 habitatges0,3 %204 habitatges0,3 %2.715 habitatges

Classificació segons el primer titular cadastral; no identifica grans tenidors ni l’ús de cada habitatge.

Veure l’evolució històrica

01/01/2022 – 09/03/2026 · Més recent primer

Categoria09/03/202604/03/202526/02/202406/03/202301/01/2022
Persona física — espanyola15.59415.59415.68815.77315.750
Persona física — estrangera749714669617559
Societat anònima367367370361367
Societat limitada / civil1.8681.8851.8141.7391.758
Altres societats i associacions121136122135118
Entitats estrangeres98998
Organismes públics4421212121
Institucions religioses87766
Altres tipus / UTE22223
No consta32353736101

Font: Ajuntament de Barcelona · OMD · Cadastre / IBI

02 · El parc residencial

Com són els habitatges del barri

Superfícies, èpoques de construcció i nombre d’habitatges. Un retrat del parc residencial que permet posar en context les característiques del teu pis.

09/03/2026

Com encaixa la mida del teu pis?

Compara la superfície del teu habitatge amb les mides que hi ha al barri i descobreix quina proporció ocupa cada tram.

La categoria «61–90 m²» és la més nombrosa i representa el 53,0 % del total.

<30 m²2,1 %388 habitatges
31–60 m²24,1 %4.521 habitatges
61–90 m²53,0 %9.952 habitatges
91–120 m²15,9 %2.993 habitatges
121–150 m²4,0 %754 habitatges
151–210 m²0,8 %146 habitatges
211–250 m²0,1 %17 habitatges
>250 m²0,1 %23 habitatges
Compara amb Gràcia i Barcelona

09/03/2026 · Mateix període per a les tres zones. Percentatge sobre el total de cada territori quan la font permet calcular-lo; a sota, el nombre de habitatges.

Indicador / categoriaEl Camp d'en Grassot i Gràcia NovaGràciaBarcelona
<30 m²2,1 %388 habitatges4,1 %2.893 habitatges3,0 %25.014 habitatges
31–60 m²24,1 %4.521 habitatges28,8 %20.408 habitatges27,2 %227.392 habitatges
61–90 m²53,0 %9.952 habitatges46,0 %32.612 habitatges46,0 %384.437 habitatges
91–120 m²15,9 %2.993 habitatges15,0 %10.654 habitatges15,6 %130.240 habitatges
121–150 m²4,0 %754 habitatges3,9 %2.737 habitatges4,4 %36.538 habitatges
151–210 m²0,8 %146 habitatges1,8 %1.280 habitatges2,9 %24.203 habitatges
211–250 m²0,1 %17 habitatges0,3 %206 habitatges0,6 %4.719 habitatges
>250 m²0,1 %23 habitatges0,2 %150 habitatges0,5 %4.078 habitatges

Parc residencial del Cadastre; no és l’inventari de pisos actualment en venda.

Veure l’evolució històrica

01/01/2022 – 09/03/2026 · Més recent primer

Categoria09/03/202604/03/202526/02/202406/03/202301/01/2022
<30 m²388394382381381
31–60 m²4.5214.5044.4884.4914.506
61–90 m²9.9529.9409.9299.9069.878
91–120 m²2.9932.9862.9882.9692.974
121–150 m²754759760758757
151–210 m²146146149149151
211–250 m²1717191919
>250 m²2323242625

Font: Ajuntament de Barcelona · OMD · Cadastre / IBI

09/03/2026

Quan es van construir els habitatges

Consulta com es distribueixen els habitatges segons l’any de construcció i quins períodes concentren una part més gran del parc residencial.

La categoria «1971–1980» és la més nombrosa i representa el 27,1 % del total.

Percentatge sobre les barres · Nombre d’habitatges sota cada període
2,1 %<1901404
21,0 %1901–19403.955
4,6 %1941–1950862
6,4 %1951–19601.207
23,3 %1961–19704.381
27,1 %1971–19805.091
4,4 %1981–1990827
4,4 %1991–2000827
3,5 %2001–2010656
2,2 %2011–2020412
0,9 %2021–2030172
Llisca el gràfic per veure tots els períodes.
Compara amb Gràcia i Barcelona

09/03/2026 · Mateix període per a les tres zones. Percentatge sobre el total de cada territori quan la font permet calcular-lo; a sota, el nombre de habitatges.

Indicador / categoriaEl Camp d'en Grassot i Gràcia NovaGràciaBarcelona
<19012,1 %404 habitatges11,1 %7.848 habitatges9,5 %79.125 habitatges
1901–194021,0 %3.955 habitatges21,4 %15.183 habitatges14,2 %118.546 habitatges
1941–19504,6 %862 habitatges3,9 %2.743 habitatges3,0 %24.697 habitatges
1951–19606,4 %1.207 habitatges7,6 %5.387 habitatges9,4 %78.578 habitatges
1961–197023,3 %4.381 habitatges20,7 %14.681 habitatges24,9 %208.397 habitatges
1971–198027,1 %5.091 habitatges21,8 %15.499 habitatges20,6 %171.941 habitatges
1981–19904,4 %827 habitatges3,5 %2.514 habitatges4,7 %39.394 habitatges
1991–20004,4 %827 habitatges3,5 %2.482 habitatges5,0 %41.970 habitatges
2001–20103,5 %656 habitatges3,8 %2.711 habitatges5,6 %46.677 habitatges
2011–20202,2 %412 habitatges1,8 %1.279 habitatges2,0 %16.530 habitatges
2021–20300,9 %172 habitatges0,9 %613 habitatges1,3 %10.766 habitatges

L’antiguitat descriu l’any de construcció, no l’estat de conservació ni les reformes.

Veure l’evolució històrica

01/01/2022 – 09/03/2026 · Més recent primer

Categoria09/03/202604/03/202526/02/202406/03/202301/01/2022
<1901404412411411434
1901–19403.9553.9703.9693.9793.983
1941–1950862862863863866
1951–19601.2071.2051.2041.2031.211
1961–19704.3814.3954.4014.4054.406
1971–19805.0915.0885.0925.0985.098
1981–1990827827830830830
1991–2000827827827827829
2001–2010656655653653652
2011–2020412411409408382
2021–20301721178022Sense dada publicada

Font: Ajuntament de Barcelona · OMD · Cadastre / IBI

09/03/2026

Superfície mitjana del parc residencial

La superfície mitjana dels habitatges del Cadastre, comparada amb el districte i amb el conjunt de Barcelona.

La variació respecte a l’edició de l’any anterior és inferior al 0,1 %.

75,5 m²

Compara amb Gràcia i Barcelona

09/03/2026 · Mateix període per a les tres zones.

El Camp d'en Grassot i Gràcia Nova75,5 m²
Gràcia74,0 m²
Barcelona77,9 m²

Parc residencial del Cadastre; no és l’inventari de pisos actualment en venda.

Veure l’evolució històrica

01/01/2022 – 09/03/2026 · Més recent primer

DataValor
09/03/202675,5 m²
04/03/202575,5 m²
26/02/202475,6 m²
06/03/202375,6 m²
01/01/202275,6 m²

Font: Ajuntament de Barcelona · OMD · Cadastre / IBI

09/03/2026

Edat mitjana dels habitatges

L’edat mitjana del parc residencial, calculada a partir de l’any de construcció. Permet comparar l’antiguitat del barri amb la del districte i la ciutat.

Variació respecte a l’edició de l’any anterior: +1,2 %.

63,2 anys

Compara amb Gràcia i Barcelona

09/03/2026 · Mateix període per a les tres zones.

El Camp d'en Grassot i Gràcia Nova63,2 anys
Gràcia71,4 anys
Barcelona66,5 anys

L’antiguitat descriu l’any de construcció, no l’estat de conservació ni les reformes.

Veure l’evolució històrica

01/01/2022 – 09/03/2026 · Més recent primer

DataValor
09/03/202663,2 anys
04/03/202562,4 anys
26/02/202461,5 anys
06/03/202360,7 anys
01/01/202260,0 anys

Font: Ajuntament de Barcelona · OMD · Cadastre / IBI

09/03/2026

Habitatges del barri

El nombre d’habitatges registrats al Cadastre. Pots consultar-ne l’evolució i comparar-lo amb els totals del districte i de Barcelona.

Variació respecte a l’edició de l’any anterior: +0,1 %.

18.794

Compara amb Gràcia i Barcelona

09/03/2026 · Mateix període per a les tres zones.

Indicador / categoriaEl Camp d'en Grassot i Gràcia NovaGràciaBarcelona
Habitatges del barri18.79470.940836.621

Parc residencial del Cadastre; no és l’inventari de pisos actualment en venda.

Veure l’evolució històrica

01/01/2022 – 09/03/2026 · Més recent primer

DataValor
09/03/202618.794
04/03/202518.769
26/02/202418.739
06/03/202318.699
01/01/202218.691

Font: Ajuntament de Barcelona · OMD · Cadastre / IBI

03 · La vida al barri

Llars, residents i renda disponible

La composició dels domicilis i el context econòmic dels residents, amb comparacions territorials quan la sèrie ho permet.

01/01/2026

Quantes persones viuen a cada domicili

Així es reparteixen els domicilis del barri segons el nombre de persones empadronades a cadascun.

La categoria «Una persona» és la més nombrosa i representa el 34,8 % del total.

Una persona34,8 %5.349 domicilis
Dues persones30,6 %4.704 domicilis
Tres persones17,3 %2.664 domicilis
Quatre persones11,8 %1.807 domicilis
Cinc persones3,5 %545 domicilis
Sis persones1,1 %164 domicilis
Set persones0,4 %69 domicilis
Vuit persones0,2 %33 domicilis
Nou persones o més0,3 %39 domicilis
Compara amb Gràcia i Barcelona

01/01/2026 · Mateix període per a les tres zones. Percentatge sobre el total de cada territori quan la font permet calcular-lo; a sota, el nombre de domicilis.

Indicador / categoriaEl Camp d'en Grassot i Gràcia NovaGràciaBarcelona
Una persona34,8 %5.349 domicilis35,7 %19.511 domicilis31,9 %218.433 domicilis
Dues persones30,6 %4.704 domicilis30,0 %16.394 domicilis29,5 %201.690 domicilis
Tres persones17,3 %2.664 domicilis16,8 %9.191 domicilis17,6 %120.498 domicilis
Quatre persones11,8 %1.807 domicilis11,8 %6.433 domicilis12,7 %86.631 domicilis
Cinc persones3,5 %545 domicilis3,5 %1.899 domicilis4,4 %30.379 domicilis
Sis persones1,1 %164 domicilis1,1 %624 domicilis1,8 %12.508 domicilis
Set persones0,4 %69 domicilis0,5 %284 domicilis0,9 %6.005 domicilis
Vuit persones0,2 %33 domicilis0,2 %128 domicilis0,5 %3.256 domicilis
Nou persones o més0,3 %39 domicilis0,4 %224 domicilis0,7 %4.677 domicilis

Domicilis del padró municipal. Descriu els residents, no els compradors.

Veure l’evolució històrica

01/01/2022 – 01/01/2026 · Més recent primer

Categoria01/01/202601/01/202501/01/202401/01/202301/01/2022
Una persona5.3495.1775.1775.1345.024
Dues persones4.7044.7204.6914.5984.534
Tres persones2.6642.6592.6592.6032.645
Quatre persones1.8071.8681.8671.8811.895
Cinc persones545527528491516
Sis persones164174151161149
Set persones6971715867
Vuit persones3341303428
Nou persones o més3945292323

Font: Ajuntament de Barcelona · OMD · Padró municipal

01/01/2026

Presència de menors als domicilis

La distribució dels domicilis segons el nombre de menors de 18 anys empadronats. El gràfic distingeix els que tenen menors dels que no en tenen.

La categoria «Cap menor de 18 anys» és la més nombrosa i representa el 81,5 % del total.

El 18,5 % dels domicilis té almenys una persona menor de 18 anys empadronada.

18,5 %amb menors

Amb menors de 18 anys

Sense menors de 18 anys

Compara amb Gràcia i Barcelona

01/01/2026 · Mateix període per a les tres zones. Percentatge sobre el total de cada territori quan la font permet calcular-lo; a sota, el nombre de domicilis.

Indicador / categoriaEl Camp d'en Grassot i Gràcia NovaGràciaBarcelona
Cap menor de 18 anys81,5 %12.536 domicilis80,6 %44.104 domicilis78,6 %538.014 domicilis
Un menor de 18 anys10,7 %1.644 domicilis11,2 %6.129 domicilis12,1 %82.743 domicilis
Dos menors de 18 anys6,8 %1.051 domicilis7,0 %3.806 domicilis7,4 %50.744 domicilis
Tres menors de 18 anys0,8 %121 domicilis1,0 %538 domicilis1,4 %9.886 domicilis
Quatre menors de 18 anys o més0,1 %22 domicilis0,2 %111 domicilis0,4 %2.690 domicilis

Domicilis del padró municipal. Descriu els residents, no els compradors.

Veure l’evolució històrica

01/01/2022 – 01/01/2026 · Més recent primer

Categoria01/01/202601/01/202501/01/202401/01/202301/01/2022
Cap menor de 18 anys12.53612.38512.29212.06811.907
Un menor de 18 anys1.6441.6681.6861.6421.665
Dos menors de 18 anys1.0511.0901.0801.1251.155
Tres menors de 18 anys121120125130132
Quatre menors de 18 anys o més2219201822

Font: Ajuntament de Barcelona · OMD · Padró municipal

01/01/2026

Domicilis del barri

El nombre de domicilis amb persones empadronades. Una mateixa adreça pot reunir una o diverses persones; aquesta xifra és diferent del total d’habitatges del Cadastre.

Variació respecte a l’edició de l’any anterior: +0,6 %.

15.374

Compara amb Gràcia i Barcelona

01/01/2026 · Mateix període per a les tres zones.

Indicador / categoriaEl Camp d'en Grassot i Gràcia NovaGràciaBarcelona
Domicilis del barri15.37454.688684.077

Domicilis del padró municipal. Descriu els residents, no els compradors.

Veure l’evolució històrica

01/01/2022 – 01/01/2026 · Més recent primer

DataValor
01/01/202615.374
01/01/202515.282
01/01/202415.203
01/01/202314.983
01/01/202214.881

Font: Ajuntament de Barcelona · OMD · Padró municipal

2023

Renda disponible per habitant

La renda anual disponible per resident del barri, comparada amb el districte i Barcelona per al mateix any.

Variació respecte a l’edició de l’any anterior: +11,2 %.

28.599 €

Compara amb Gràcia i Barcelona

2023 · Mateix període per a les tres zones.

El Camp d'en Grassot i Gràcia Nova28.599 €
Gràcia28.530 €
Barcelona26.069 €

Renda disponible anual per habitant. No equival al salari ni al pressupost dels compradors.

Veure l’evolució històrica

2019 – 2023 · Més recent primer

DataValor
202328.599 €
202225.713 €
202124.736 €
202023.447 €
201925.219 €

Font: Ajuntament de Barcelona · OMD

04 · Camp d’en Grassot i Gràcia Nova

Dels camps al barri de la Sedeta

L’empremta de les antigues finques i de la indústria permet llegir la transformació d’aquesta part de Gràcia.

De sòl rural a carrers urbans

La urbanització del Camp d’en Grassot va avançar des de prop de 1860 sobre terrenys abans agrícoles. El nom recorda la família Grassot, vinculada a aquella transformació. La trobada entre Gràcia i la trama de l’Eixample continua sent una clau per entendre’n els carrers. Font històrica: Ajuntament de Barcelona · Camp d’en Grassot.

La Sedeta, memòria industrial i espai veïnal

La fàbrica tèxtil Pujol i Casacuberta, coneguda com la Sedeta, va iniciar l’activitat el 1899. La recuperació del recinte per a usos educatius, culturals i veïnals va conservar una part de la memòria industrial del barri. Avui permet reconèixer aquella història en un entorn d’habitatges i equipaments. Font històrica: Memòria històrica de la Sedeta.

Com interpretar el preu d’un pis aquí

La mitjana del barri reuneix finques i habitatges diferents. Convé comparar la mateixa zona, tipologia i estat: orientació, planta, ascensor, balcó o terrassa i distribució poden explicar diferències entre pisos propers. Una visita permet concretar allò que no reflecteix un preu mitjà per metre quadrat.

Plànol històric del Camp d’en Grassot
Plànol històric del Camp d’en Grassot

Plànol recuperat dels mitjans de PUNTO HABITAT. L’arxiu conservat no indica data ni autoria.

05 · Fonts i metodologia

Què ens diuen
aquestes xifres

Una bona comparació comença per saber què mesura cada dada. Pots desplegar els històrics i consultar les notes que acompanyen cada indicador.

Són preus d’anuncis o de compravendes?

El bloc de mercat utilitza mitjanes d’operacions registrades procedents de les estadístiques notarials difoses per l’Ajuntament. Són diferents dels preus que es demanen als anuncis dels portals immobiliaris.

Per què hi apareixen dates diferents?

Les dades de compravendes, Cadastre, padró i renda es publiquen amb calendaris diferents. Cada bloc indica el període de referència. La data de consulta d’aquesta pàgina no converteix tots els indicadors en dades del mateix any.

La superfície mitjana correspon a tots els pisos?

La superfície del bloc de compravendes correspon als habitatges que s’han venut. La superfície del parc residencial descriu els habitatges registrats al Cadastre. Són conjunts diferents i les mitjanes poden variar.

Què vol dir «Confidencial» o «Sense dada publicada»?

«Confidencial» indica que la font protegeix aquesta informació. «Sense dada publicada» assenyala que no hi ha cap valor disponible per a la categoria i el període mostrats. Cap de les dues expressions equival a zero.

Puc calcular el valor del meu pis amb el preu per m²?

La mitjana del barri serveix com a referència general. Una valoració individual requereix estudiar la ubicació concreta, la superfície, la planta, l’ascensor, la llum, l’estat i les característiques de la finca, juntament amb immobles comparables adequats.

T’atenem a Espai Sant Joan

Pots venir sense cita per parlar del teu habitatge, resoldre dubtes i organitzar una valoració presencial. T’acompanyem en la venda d’habitatges a tot Barcelona.

Del barri al teu habitatge

Quant pot valer
el teu pis?

Després de conèixer les dades del barri, el pas següent és estudiar les característiques del teu habitatge. Tria com vols començar.

Compare listings

Compare