El preu mitjà de compravenda a Les Tres Torres és de 6.744 €/m², segons les dades provisionals de 2026 publicades per l’Ajuntament de Barcelona. És una mitjana d’operacions registrades d’un any encara incomplet; el valor de cada habitatge depèn de les seves característiques.
Dades oficials de l’Ajuntament de Barcelona. Les xifres es mostren amb la data de referència per distingir l’última dada disponible de l’any en curs.
01 · El mercat de l’habitatge
Preus i compravendes del barri
Quant s’ha pagat en les operacions registrades, com ha evolucionat el preu i com es reparteix la titularitat del parc residencial.
El mercat de compravenda
Les quatre xifres clau de les compravendes registrades: preu per metre quadrat, nombre d’operacions, import mitjà i superfície dels pisos venuts.
Preu mitjà per m²
5.743 €/m²
2025 · any complet
+7,4%respecte a l’any anterior
Compravendes residencials
142
2025 · any complet
+5,2%respecte a l’any anterior
Import mitjà per habitatge
956.859 €
2025 · any complet
-0,5%respecte a l’any anterior
Superfície mitjana dels habitatges venuts
186,1 m²
2025 · any complet
-6,6%respecte a l’any anterior
Evolució del preu mitjà per m²
Compravendes registrades · euros per metre quadrat
Llisca el gràfic per veure tots els anys.
Compara amb Sarrià-Sant Gervasi i Barcelona
Cada fila indica l’any complet de referència. Es fa servir el mateix període a les tres zones.
Indicador / categoria
Les Tres Torres
Sarrià-Sant Gervasi
Barcelona
Preu mitjà per m² 2025 · any complet
5.743 €/m²
5.635 €/m²
4.254 €/m²
Compravendes residencials 2025 · any complet
142
1.419
16.897
Import mitjà per habitatge 2025 · any complet
956.859 €
790.488 €
372.930 €
Superfície mitjana dels habitatges venuts 2025 · any complet
186,1 m²
147,2 m²
86,4 m²
Mitjanes d’operacions registrades; no equivalen a una valoració individual. La superfície correspon als habitatges venuts.
Font: Ajuntament de Barcelona · OMD · Registres notarials
2025 · any complet
Preu per any de construcció
El preu mitjà per metre quadrat dels habitatges venuts, agrupats pel període de construcció. Les xifres corresponen a l’any indicat, no a una mitjana de l’històric. Obre l’històric per seguir cada tram al llarg dels anys.
1940–19595.243 €/m²
1960–19795.747 €/m²
1980–19996.044 €/m²
No consta5.627 €/m²
Compara amb Sarrià-Sant Gervasi i Barcelona
2025 · any complet · Mateix període per a les tres zones.
Indicador / categoria
Les Tres Torres
Sarrià-Sant Gervasi
Barcelona
2020–actualitat
Sense dada publicada
5.890 €/m²
5.731 €/m²
2000–2020
Sense dada publicada
6.293 €/m²
4.904 €/m²
1980–1999
6.044 €/m²
6.007 €/m²
4.373 €/m²
1960–1979
5.747 €/m²
5.569 €/m²
3.944 €/m²
1940–1959
5.243 €/m²
5.304 €/m²
4.105 €/m²
1920–1939
Sense dada publicada
5.215 €/m²
4.772 €/m²
1900–1919
Sense dada publicada
5.943 €/m²
4.640 €/m²
Abans del 1900
Sense dada publicada
6.864 €/m²
4.308 €/m²
No consta
5.627 €/m²
6.039 €/m²
4.278 €/m²
Mitjanes de compravendes amb almenys cinc mostres i propietat horitzontal. Les diferències no aïllen l’efecte de l’antiguitat ni equivalen a una valoració individual.
Veure l’evolució històrica
2021 · any complet – 2025 · any complet · Més recent primer
Categoria
2025 · any complet
2024 · any complet
2023 · any complet
2022 · any complet
2021 · any complet
1980–1999
6.044 €/m²
5.213 €/m²
5.465 €/m²
4.524 €/m²
4.896 €/m²
1960–1979
5.747 €/m²
5.037 €/m²
5.020 €/m²
4.683 €/m²
4.009 €/m²
1940–1959
5.243 €/m²
5.800 €/m²
5.425 €/m²
Sense dada publicada
4.520 €/m²
1920–1939
Sense dada publicada
5.675 €/m²
Sense dada publicada
Sense dada publicada
6.886 €/m²
No consta
5.627 €/m²
5.098 €/m²
5.783 €/m²
5.349 €/m²
4.270 €/m²
Font: Ajuntament de Barcelona · OMD
09/03/2026
Com es reparteix la titularitat
Com es distribueixen els habitatges segons el tipus de primer titular cadastral: particulars, societats, organismes públics i altres entitats.
La categoria «Persona física — espanyola» és la més nombrosa i representa el 76,7 % del total.
80,0 %
dels habitatges té una persona física com a primer titular cadastral.
Compara amb Sarrià-Sant Gervasi i Barcelona
09/03/2026 · Mateix període per a les tres zones. Percentatge sobre el total de cada territori quan la font permet calcular-lo; a sota, el nombre de habitatges.
Indicador / categoria
Les Tres Torres
Sarrià-Sant Gervasi
Barcelona
Persona física — espanyola
76,7 %5.437 habitatges
76,0 %59.737 habitatges
78,8 %659.066 habitatges
Persona física — estrangera
3,3 %235 habitatges
4,0 %3.148 habitatges
5,6 %47.005 habitatges
Societat anònima
3,7 %262 habitatges
3,1 %2.464 habitatges
2,1 %17.525 habitatges
Societat limitada / civil
14,7 %1.039 habitatges
14,9 %11.741 habitatges
10,0 %83.338 habitatges
Altres societats i associacions
0,8 %60 habitatges
1,1 %854 habitatges
1,0 %8.237 habitatges
Entitats estrangeres
0,1 %8 habitatges
0,1 %78 habitatges
0,1 %691 habitatges
Organismes públics
0,4 %31 habitatges
0,3 %217 habitatges
2,0 %16.387 habitatges
Institucions religioses
0,0 %3 habitatges
0,2 %171 habitatges
0,2 %1.534 habitatges
Altres tipus / UTE
Sense dada publicada
0,0 %5 habitatges
0,0 %123 habitatges
No consta
0,2 %16 habitatges
0,3 %197 habitatges
0,3 %2.715 habitatges
Classificació segons el primer titular cadastral; no identifica grans tenidors ni l’ús de cada habitatge.
Veure l’evolució històrica
01/01/2022 – 09/03/2026 · Més recent primer
Categoria
09/03/2026
04/03/2025
26/02/2024
06/03/2023
01/01/2022
Persona física — espanyola
5.437
5.430
5.432
5.468
5.457
Persona física — estrangera
235
236
244
231
229
Societat anònima
262
264
270
279
269
Societat limitada / civil
1.039
1.034
1.009
977
992
Altres societats i associacions
60
59
60
54
53
Entitats estrangeres
8
9
8
8
10
Organismes públics
31
31
31
22
22
Institucions religioses
3
3
4
5
5
Altres tipus / UTE
Sense dada publicada
Sense dada publicada
Sense dada publicada
1
1
No consta
16
18
21
22
34
Font: Ajuntament de Barcelona · OMD · Cadastre / IBI
02 · El parc residencial
Com són els habitatges del barri
Superfícies, èpoques de construcció i nombre d’habitatges. Un retrat del parc residencial que permet posar en context les característiques del teu pis.
09/03/2026
Com encaixa la mida del teu pis?
Compara la superfície del teu habitatge amb les mides que hi ha al barri i descobreix quina proporció ocupa cada tram.
La categoria «151–210 m²» és la més nombrosa i representa el 25,0 % del total.
<30 m²1,5 %106 habitatges
31–60 m²9,9 %702 habitatges
61–90 m²16,4 %1.160 habitatges
91–120 m²18,0 %1.277 habitatges
121–150 m²18,1 %1.280 habitatges
151–210 m²25,0 %1.770 habitatges
211–250 m²6,7 %472 habitatges
>250 m²4,6 %324 habitatges
Compara amb Sarrià-Sant Gervasi i Barcelona
09/03/2026 · Mateix període per a les tres zones. Percentatge sobre el total de cada territori quan la font permet calcular-lo; a sota, el nombre de habitatges.
Indicador / categoria
Les Tres Torres
Sarrià-Sant Gervasi
Barcelona
<30 m²
1,5 %106 habitatges
3,2 %2.489 habitatges
3,0 %25.014 habitatges
31–60 m²
9,9 %702 habitatges
15,9 %12.487 habitatges
27,2 %227.392 habitatges
61–90 m²
16,4 %1.160 habitatges
26,0 %20.473 habitatges
46,0 %384.437 habitatges
91–120 m²
18,0 %1.277 habitatges
21,7 %17.039 habitatges
15,6 %130.240 habitatges
121–150 m²
18,1 %1.280 habitatges
13,7 %10.736 habitatges
4,4 %36.538 habitatges
151–210 m²
25,0 %1.770 habitatges
14,0 %10.991 habitatges
2,9 %24.203 habitatges
211–250 m²
6,7 %472 habitatges
3,0 %2.342 habitatges
0,6 %4.719 habitatges
>250 m²
4,6 %324 habitatges
2,6 %2.055 habitatges
0,5 %4.078 habitatges
Parc residencial del Cadastre; no és l’inventari de pisos actualment en venda.
Veure l’evolució històrica
01/01/2022 – 09/03/2026 · Més recent primer
Categoria
09/03/2026
04/03/2025
26/02/2024
06/03/2023
01/01/2022
<30 m²
106
106
103
99
100
31–60 m²
702
702
699
697
700
61–90 m²
1.160
1.157
1.145
1.142
1.143
91–120 m²
1.277
1.279
1.290
1.286
1.287
121–150 m²
1.280
1.281
1.278
1.277
1.277
151–210 m²
1.770
1.759
1.762
1.763
1.762
211–250 m²
472
464
465
463
462
>250 m²
324
336
337
340
341
Font: Ajuntament de Barcelona · OMD · Cadastre / IBI
09/03/2026
Quan es van construir els habitatges
Consulta com es distribueixen els habitatges segons l’any de construcció i quins períodes concentren una part més gran del parc residencial.
La categoria «1971–1980» és la més nombrosa i representa el 34,4 % del total.
Percentatge sobre les barres · Nombre d’habitatges sota cada període
0,9 %
<190164
8,4 %
1901–1940593
3,1 %
1941–1950217
5,7 %
1951–1960401
24,5 %
1961–19701.739
34,4 %
1971–19802.436
8,1 %
1981–1990572
9,3 %
1991–2000658
4,5 %
2001–2010322
1,0 %
2011–202073
0,2 %
2021–203016
Llisca el gràfic per veure tots els períodes.Compara amb Sarrià-Sant Gervasi i Barcelona
09/03/2026 · Mateix període per a les tres zones. Percentatge sobre el total de cada territori quan la font permet calcular-lo; a sota, el nombre de habitatges.
Indicador / categoria
Les Tres Torres
Sarrià-Sant Gervasi
Barcelona
<1901
0,9 %64 habitatges
2,0 %1.575 habitatges
9,5 %79.125 habitatges
1901–1940
8,4 %593 habitatges
12,0 %9.460 habitatges
14,2 %118.546 habitatges
1941–1950
3,1 %217 habitatges
8,3 %6.562 habitatges
3,0 %24.697 habitatges
1951–1960
5,7 %401 habitatges
12,9 %10.159 habitatges
9,4 %78.578 habitatges
1961–1970
24,5 %1.739 habitatges
25,8 %20.290 habitatges
24,9 %208.397 habitatges
1971–1980
34,4 %2.436 habitatges
22,2 %17.462 habitatges
20,6 %171.941 habitatges
1981–1990
8,1 %572 habitatges
5,6 %4.396 habitatges
4,7 %39.394 habitatges
1991–2000
9,3 %658 habitatges
4,1 %3.213 habitatges
5,0 %41.970 habitatges
2001–2010
4,5 %322 habitatges
4,4 %3.427 habitatges
5,6 %46.677 habitatges
2011–2020
1,0 %73 habitatges
1,7 %1.373 habitatges
2,0 %16.530 habitatges
2021–2030
0,2 %16 habitatges
0,9 %695 habitatges
1,3 %10.766 habitatges
L’antiguitat descriu l’any de construcció, no l’estat de conservació ni les reformes.
Veure l’evolució històrica
01/01/2022 – 09/03/2026 · Més recent primer
Categoria
09/03/2026
04/03/2025
26/02/2024
06/03/2023
01/01/2022
<1901
64
64
64
64
64
1901–1940
593
593
594
595
595
1941–1950
217
219
219
220
220
1951–1960
401
403
402
403
403
1961–1970
1.739
1.737
1.739
1.738
1.741
1971–1980
2.436
2.435
2.435
2.432
2.433
1981–1990
572
576
574
571
571
1991–2000
658
658
658
658
658
2001–2010
322
317
317
317
318
2011–2020
73
70
69
69
69
2021–2030
16
12
8
Sense dada publicada
Sense dada publicada
Font: Ajuntament de Barcelona · OMD · Cadastre / IBI
09/03/2026
Superfície mitjana del parc residencial
La superfície mitjana dels habitatges del Cadastre, comparada amb el districte i amb el conjunt de Barcelona.
Variació respecte a l’edició de l’any anterior: -0,1 %.
133,3 m²
Compara amb Sarrià-Sant Gervasi i Barcelona
09/03/2026 · Mateix període per a les tres zones.
Les Tres Torres133,3 m²
Sarrià-Sant Gervasi108,4 m²
Barcelona77,9 m²
Parc residencial del Cadastre; no és l’inventari de pisos actualment en venda.
Veure l’evolució històrica
01/01/2022 – 09/03/2026 · Més recent primer
Data
Valor
09/03/2026
133,3 m²
04/03/2025
133,4 m²
26/02/2024
133,5 m²
06/03/2023
133,7 m²
01/01/2022
133,7 m²
Font: Ajuntament de Barcelona · OMD · Cadastre / IBI
09/03/2026
Edat mitjana dels habitatges
L’edat mitjana del parc residencial, calculada a partir de l’any de construcció. Permet comparar l’antiguitat del barri amb la del districte i la ciutat.
Variació respecte a l’edició de l’any anterior: +1,7 %.
54,5 anys
Compara amb Sarrià-Sant Gervasi i Barcelona
09/03/2026 · Mateix període per a les tres zones.
Les Tres Torres54,5 anys
Sarrià-Sant Gervasi61,8 anys
Barcelona66,5 anys
L’antiguitat descriu l’any de construcció, no l’estat de conservació ni les reformes.
Veure l’evolució històrica
01/01/2022 – 09/03/2026 · Més recent primer
Data
Valor
09/03/2026
54,5 anys
04/03/2025
53,6 anys
26/02/2024
52,6 anys
06/03/2023
51,7 anys
01/01/2022
50,7 anys
Font: Ajuntament de Barcelona · OMD · Cadastre / IBI
09/03/2026
Habitatges del barri
El nombre d’habitatges registrats al Cadastre. Pots consultar-ne l’evolució i comparar-lo amb els totals del districte i de Barcelona.
Variació respecte a l’edició de l’any anterior: +0,1 %.
7.091
Compara amb Sarrià-Sant Gervasi i Barcelona
09/03/2026 · Mateix període per a les tres zones.
Indicador / categoria
Les Tres Torres
Sarrià-Sant Gervasi
Barcelona
Habitatges del barri
7.091
78.612
836.621
Parc residencial del Cadastre; no és l’inventari de pisos actualment en venda.
Veure l’evolució històrica
01/01/2022 – 09/03/2026 · Més recent primer
Data
Valor
09/03/2026
7.091
04/03/2025
7.084
26/02/2024
7.079
06/03/2023
7.067
01/01/2022
7.072
Font: Ajuntament de Barcelona · OMD · Cadastre / IBI
03 · La vida al barri
Llars, residents i renda disponible
La composició dels domicilis i el context econòmic dels residents, amb comparacions territorials quan la sèrie ho permet.
01/01/2026
Quantes persones viuen a cada domicili
Així es reparteixen els domicilis del barri segons el nombre de persones empadronades a cadascun.
La categoria «Una persona» és la més nombrosa i representa el 26,1 % del total.
Una persona26,1 %1.478 domicilis
Dues persones23,9 %1.353 domicilis
Tres persones17,4 %986 domicilis
Quatre persones17,4 %985 domicilis
Cinc persones9,4 %534 domicilis
Sis persones3,1 %176 domicilis
Set persones1,3 %72 domicilis
Vuit persones0,7 %37 domicilis
Nou persones o més0,6 %36 domicilis
Compara amb Sarrià-Sant Gervasi i Barcelona
01/01/2026 · Mateix període per a les tres zones. Percentatge sobre el total de cada territori quan la font permet calcular-lo; a sota, el nombre de domicilis.
Indicador / categoria
Les Tres Torres
Sarrià-Sant Gervasi
Barcelona
Una persona
26,1 %1.478 domicilis
30,5 %17.856 domicilis
31,9 %218.433 domicilis
Dues persones
23,9 %1.353 domicilis
26,0 %15.222 domicilis
29,5 %201.690 domicilis
Tres persones
17,4 %986 domicilis
17,0 %9.922 domicilis
17,6 %120.498 domicilis
Quatre persones
17,4 %985 domicilis
15,8 %9.210 domicilis
12,7 %86.631 domicilis
Cinc persones
9,4 %534 domicilis
6,9 %4.063 domicilis
4,4 %30.379 domicilis
Sis persones
3,1 %176 domicilis
2,0 %1.198 domicilis
1,8 %12.508 domicilis
Set persones
1,3 %72 domicilis
0,8 %489 domicilis
0,9 %6.005 domicilis
Vuit persones
0,7 %37 domicilis
0,4 %219 domicilis
0,5 %3.256 domicilis
Nou persones o més
0,6 %36 domicilis
0,5 %297 domicilis
0,7 %4.677 domicilis
Domicilis del padró municipal. Descriu els residents, no els compradors.
Veure l’evolució històrica
01/01/2022 – 01/01/2026 · Més recent primer
Categoria
01/01/2026
01/01/2025
01/01/2024
01/01/2023
01/01/2022
Una persona
1.478
1.507
1.459
1.488
1.458
Dues persones
1.353
1.320
1.310
1.313
1.314
Tres persones
986
982
1.013
942
921
Quatre persones
985
976
974
975
969
Cinc persones
534
536
542
565
562
Sis persones
176
185
188
177
173
Set persones
72
74
73
74
75
Vuit persones
37
36
35
34
31
Nou persones o més
36
40
41
43
42
Font: Ajuntament de Barcelona · OMD · Padró municipal
01/01/2026
Presència de menors als domicilis
La distribució dels domicilis segons el nombre de menors de 18 anys empadronats. El gràfic distingeix els que tenen menors dels que no en tenen.
La categoria «Cap menor de 18 anys» és la més nombrosa i representa el 69,9 % del total.
El 30,1 % dels domicilis té almenys una persona menor de 18 anys empadronada.
30,1 %amb menors
Amb menors de 18 anys
Sense menors de 18 anys
Compara amb Sarrià-Sant Gervasi i Barcelona
01/01/2026 · Mateix període per a les tres zones. Percentatge sobre el total de cada territori quan la font permet calcular-lo; a sota, el nombre de domicilis.
Indicador / categoria
Les Tres Torres
Sarrià-Sant Gervasi
Barcelona
Cap menor de 18 anys
69,9 %3.956 domicilis
73,6 %43.057 domicilis
78,6 %538.014 domicilis
Un menor de 18 anys
12,7 %719 domicilis
12,3 %7.216 domicilis
12,1 %82.743 domicilis
Dos menors de 18 anys
11,9 %675 domicilis
10,6 %6.188 domicilis
7,4 %50.744 domicilis
Tres menors de 18 anys
4,3 %246 domicilis
2,8 %1.641 domicilis
1,4 %9.886 domicilis
Quatre menors de 18 anys o més
1,1 %61 domicilis
0,6 %374 domicilis
0,4 %2.690 domicilis
Domicilis del padró municipal. Descriu els residents, no els compradors.
Veure l’evolució històrica
01/01/2022 – 01/01/2026 · Més recent primer
Categoria
01/01/2026
01/01/2025
01/01/2024
01/01/2023
01/01/2022
Cap menor de 18 anys
3.956
3.950
3.885
3.865
3.838
Un menor de 18 anys
719
693
695
667
626
Dos menors de 18 anys
675
686
718
738
711
Tres menors de 18 anys
246
259
268
258
292
Quatre menors de 18 anys o més
61
68
69
83
78
Font: Ajuntament de Barcelona · OMD · Padró municipal
01/01/2026
Domicilis del barri
El nombre de domicilis amb persones empadronades. Una mateixa adreça pot reunir una o diverses persones; aquesta xifra és diferent del total d’habitatges del Cadastre.
La variació respecte a l’edició de l’any anterior és inferior al 0,1 %.
5.657
Compara amb Sarrià-Sant Gervasi i Barcelona
01/01/2026 · Mateix període per a les tres zones.
Indicador / categoria
Les Tres Torres
Sarrià-Sant Gervasi
Barcelona
Domicilis del barri
5.657
58.476
684.077
Domicilis del padró municipal. Descriu els residents, no els compradors.
Veure l’evolució històrica
01/01/2022 – 01/01/2026 · Més recent primer
Data
Valor
01/01/2026
5.657
01/01/2025
5.656
01/01/2024
5.635
01/01/2023
5.611
01/01/2022
5.545
Font: Ajuntament de Barcelona · OMD · Padró municipal
2023
Renda disponible per habitant
La renda anual disponible per resident del barri, comparada amb el districte i Barcelona per al mateix any.
Variació respecte a l’edició de l’any anterior: +32,5 %.
49.219 €
Compara amb Sarrià-Sant Gervasi i Barcelona
2023 · Mateix període per a les tres zones.
Les Tres Torres49.219 €
Sarrià-Sant Gervasi41.740 €
Barcelona26.069 €
Renda disponible anual per habitant. No equival al salari ni al pressupost dels compradors.
Veure l’evolució històrica
2019 – 2023 · Més recent primer
Data
Valor
2023
49.219 €
2022
37.151 €
2021
34.107 €
2020
36.341 €
2019
40.368 €
Font: Ajuntament de Barcelona · OMD
04 · Història i habitatge
Les Tres Torres, de les torres al barri residencial
Les Tres Torres · Sarrià-Sant Gervasi · Barcelona
La història del barri
Tres cases construïdes a començaments del segle XX van donar nom al barri. L’arribada del ferrocarril i la urbanització posterior van transformar aquell entorn perifèric. El nucli al voltant del mercat conviu amb edificis més oberts i amb el sector residencial de Can Ràbia.
En comparar habitatges, diferencia les finques entre mitgeres dels edificis amb jardí o serveis comuns. La terrassa, les places d’aparcament, l’orientació i les despeses de comunitat poden ser determinants. Revisa quines superfícies i annexos inclou cada preu abans de comparar operacions.
Una bona comparació comença per saber què mesura cada dada. Pots desplegar els històrics i consultar les notes que acompanyen cada indicador.
Són preus d’anuncis o de compravendes?
El bloc de mercat utilitza mitjanes d’operacions registrades procedents de les estadístiques notarials difoses per l’Ajuntament. Són diferents dels preus que es demanen als anuncis dels portals immobiliaris.
Per què hi apareixen dates diferents?
Les dades de compravendes, Cadastre, padró i renda es publiquen amb calendaris diferents. Cada bloc indica el període de referència. La data de consulta d’aquesta pàgina no converteix tots els indicadors en dades del mateix any.
La superfície mitjana correspon a tots els pisos?
La superfície del bloc de compravendes correspon als habitatges que s’han venut. La superfície del parc residencial descriu els habitatges registrats al Cadastre. Són conjunts diferents i les mitjanes poden variar.
Què vol dir «Confidencial» o «Sense dada publicada»?
«Confidencial» indica que la font protegeix aquesta informació. «Sense dada publicada» assenyala que no hi ha cap valor disponible per a la categoria i el període mostrats. Cap de les dues expressions equival a zero.
Puc calcular el valor del meu pis amb el preu per m²?
La mitjana del barri serveix com a referència general. Una valoració individual requereix estudiar la ubicació concreta, la superfície, la planta, l’ascensor, la llum, l’estat i les característiques de la finca, juntament amb immobles comparables adequats.
Pots venir sense cita per parlar del teu habitatge, resoldre dubtes i organitzar una valoració presencial. T’acompanyem en la venda d’habitatges a tot Barcelona.
Espai Sant Joan
PUNTO HABITAT Passeig de Sant Joan, 150 · Barcelona 93 539 14 10
Please enter your username or email address. You will receive a link to create a new password via email.
Gestionar el consentimiento de las cookies
Para ofrecer las mejores experiencias, utilizamos tecnologías como las cookies para almacenar y/o acceder a la información del dispositivo. El consentimiento de estas tecnologías nos permitirá procesar datos como el comportamiento de navegación o las identificaciones únicas en este sitio. No consentir o retirar el consentimiento, puede afectar negativamente a ciertas características y funciones.
Funcional
Sempre actiu
El almacenamiento o acceso técnico es estrictamente necesario para el propósito legítimo de permitir el uso de un servicio específico explícitamente solicitado por el abonado o usuario, o con el único propósito de llevar a cabo la transmisión de una comunicación a través de una red de comunicaciones electrónicas.
Preferencias
El almacenamiento o acceso técnico es necesario para la finalidad legítima de almacenar preferencias no solicitadas por el abonado o usuario.
Estadísticas
El almacenamiento o acceso técnico que es utilizado exclusivamente con fines estadísticos.El almacenamiento o acceso técnico que se utiliza exclusivamente con fines estadísticos anónimos. Sin un requerimiento, el cumplimiento voluntario por parte de tu proveedor de servicios de Internet, o los registros adicionales de un tercero, la información almacenada o recuperada sólo para este propósito no se puede utilizar para identificarte.
Marketing
El almacenamiento o acceso técnico es necesario para crear perfiles de usuario para enviar publicidad, o para rastrear al usuario en una web o en varias web con fines de marketing similares.